FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 06-04-2012, 23:58
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road

iyi ama bir yere üye olunduğunda bir sözleşme imzalanmıyor mu? foreks kullanıcısını koruyan bir madde mutlaka vardır. her foreks firmasının müşterisine böyle davranmayacağı kesin ama davranabilenler ne kadar dayanabilir ki piyasada?
Reply With Quote
Old 06-14-2012, 16:02
acemi borsacı acemi borsacı is offline
Site Üyesi

acemi borsacı is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Capital1 View Post
Dostum sakın reel hesap 3 000- 5 000 yatırayım işlem yapayım deme.. Kesin uçar.. Garanti veriyorum..

Demo devam.. Ama şu da var. Film izlemek ile kızla buluşmak aynı şey değil.. Yahut ehliyet kursunda simülasyon araç kullanmakla, E-5 de dolmuşun otobüsün, taksinin binbir türlü öküzün olduğu trafiğe çıkmak aynı şey değil..

Kimsenin tecrübesinin kimseye faydası yok o da bir başka gerçek..Herkesin başına gelecek görecek. Evlilk de öyle. Nice zamandır uyarıyoruz da ne oluyor. Gidip gidip uyumsuz evlilikler oluyor (sözüm meclisten dışarı)

Netice hatice dostum foreksi full kitap kurs hatmetmiş olsan bile yine psikoloji devreye giriyor. HAİN EVLAT ÖKKEŞ gibidir forex.. Daha ne diyeyim..
ya bide ben gcm forex kullanıyorum sizce güvenlimi acaba?
Reply With Quote
Old 06-14-2012, 23:33
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road

onu bilmiyorum valla ben. güven konusunda sanırım deneyim devreye giriyo. kimisine hiç sorun çıkarmayan firma başkasına dünyayı cehennem edebiliyo. firma özelinde bir şey demek zor. ben de arkadaşlarımın kullandığını görünce integral menkul güvenli mi diye sordum bi keresinde, "bana güvenli, sana ne olur bilmem" dedi deneyip görücez sanırım
Reply With Quote
Old 06-15-2012, 13:50
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Kardeşler broker başlığında bu konuları anlattık ama anlamak istemeyen yada maksatlı olarak anlamayarak belli yerleri reklam etme peşinde olan ucuz tilkiler olduğunu görüyorum.
Broker konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız market maker firmalardan uzak durun ECN NDD STP bağlantıları olan gerçek piyasa işlem yaptıran yerleri seçin.Aranızda çıkar çatışması olmasın sizin karınız onların cebinden çıkmasın.Yerlileri soranlarada şunu söylüyorum SPK amca bu yasayı hazırlarken defalarca yazdık ilgil kurullarına yazıda yolladık şunu ECN olacak şekilde gerçek piyasa bir düzenlemeye sokun dedik ama efendiler vergi geliri peşinde olduğundan düzenlemeyi market maker olarak hazırladılar amaç belli kaybedecek müşterilerin cebindeki paradan vergi çıkarmak.Bu bizim yerli firmalarımızında işine geldi sonuçta %95 kaybediyor depositler cukka dediler.Arada zaten garibim bikaç başarılı adam çıkarsa onada 2 parmak atarlar yada para çekerken geciktirirler böylece anlar çeker gider dışarı diye düşündüler.Biraz akıllı olun arkadaşlar çok değil biraz yeter...
Reply With Quote
Old 08-22-2012, 17:42
cgunday cgunday is offline
Yeni Üye

cgunday is on a distinguished road
Default Bilgi Paylaşımı

.... isimli aracı kurum benim bir süredir ilgimi çekiyordu. Bugün öğrendiğim bi güzelliğini sizlerle paylaşayım dedim. Her yeni hesap açana adamların iyi sayılan bir kampanyanları var. 20 lotla 150 lot arasında işlem yapanlara ipad, iphone gibi ödüller veriyolar. ben henüz hesap açmadım ama araştırıyorum. detaylara [URL="http://.... göz atabilirsiniz...

Last edited by Fuat Öğreten; 08-27-2012 at 03:12.
Reply With Quote
Old 09-02-2012, 17:34
harunkeskin48 harunkeskin48 is offline
Yeni Üye

harunkeskin48 is on a distinguished road

Forex okyanus gibidir dalgalarından sörf yapmak sana güzel gelir fakat ayağından tahtan kayarsa yüzmede bilmiyorsan kesin boğulursun. Akıntıya karşı yüzmemek altın kurallarından biridir.Unutmayın ki sizin açtığınız lotlar devede pirenin gözü gibi..
Reply With Quote
Old 09-03-2012, 13:50
Capital1's Avatar
Capital1 Capital1 is offline
Site Üyesi

Capital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of light

[QUOTE=cgunday;35171].... isimli aracı kurum benim bir süredir ilgimi çekiyordu. Bugün öğrendiğim bi güzelliğini sizlerle paylaşayım dedim. Her yeni hesap açana adamların iyi sayılan bir kampanyanları var. 20 lotla 150 lot arasında işlem yapanlara ipad, iphone gibi ödüller veriyolar. ben henüz hesap açmadım ama araştırıyorum. detaylara [URL="http://.... göz atabilirsiniz...[/QUOTE]

Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez olayı. Hiç kimsenin hiçbir promosyonunu hediyesini kabul etmeyin. Kendi bileğinizin gücü ile kazanın zaten en kralını alırsınız laptopun da cep telefonun da kızın da.. anlatabiliyor muyum ? aman hak sakkın deyim kumpasa gelmeyin.. Ketempeye..
Old 07-15-2013, 19:21
hikmet1709 hikmet1709 is offline
Yeni Üye

hikmet1709 is on a distinguished road
Default hasangmd üstad

Quote:
Originally Posted by hasangmd View Post
capital hocama katılıyorum hain evlat ÖKKEŞ yinede evlat işte atsan atılmaz satsan satılmaz hergün dayakta yesen en sonunda alt etmeyi düşünürsün. size tavsiyem forexi hangi mantıkla gördüğünüzü düşünüp öyle karar vermeniz. iş olarakmı hobi olarakmı zengin olmak içinmi yoksa her ay küçük küçük gelirim olsunmu . bunların hepsinin ayrı ayrı psikolojileri ve işlem şekilleri sermaye miktarları vardır. çok tecrübeli üstatlarımın dediği gibi gerçek hesaba geçtiğin de ilk yatırdığın para küçük olsun. sebebi şu nasılsa kaybediceksin. ben bunu ilk duyduğumda inanmasamda bi kaç ay sonra parayı katlasam da sonunda kaybettim ve gerçekliğine inandım. burdaki arkadaşların tavsiyelerine kulak ver yeter bilgi kısmı için. ama işin psikolojik boyutu çok başka...
öğrenmek iştediğiniz başka teknik detay ve tavsiyeler olursa özelden yazabilirsiniz. saygılar....
Tabi bir yıl önceki bu yorumunuzu şimdi okudum. Siteye yeni üye oldum. Foreks piyasası hakkında ciddi bir birikim ve deneyiminizin olduğunu düşünüyorum. Ben de o kaybedenlerdenim... Şimdilerde sıklıkla foreks piyasalarında otomatik al-sat yapan programlardan bahsediyorlar. Doğruluğu ve sağlamlığı ne denli iyidir bilmiyorum. Üstad bu konuda bir bilginiz var mı? Ayrıca bu foreks piyasasında gerçekten standart kazanç sağlayan birileri var mı?
Reply With Quote
Old 10-07-2015, 18:00
evaderevol evaderevol is offline
Yeni Üye

evaderevol is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by hikmet1709 View Post
Tabi bir yıl önceki bu yorumunuzu şimdi okudum. Siteye yeni üye oldum. Foreks piyasası hakkında ciddi bir birikim ve deneyiminizin olduğunu düşünüyorum. Ben de o kaybedenlerdenim... Şimdilerde sıklıkla foreks piyasalarında otomatik al-sat yapan programlardan bahsediyorlar. Doğruluğu ve sağlamlığı ne denli iyidir bilmiyorum. Üstad bu konuda bir bilginiz var mı? Ayrıca bu foreks piyasasında gerçekten standart kazanç sağlayan birileri var mı?
yok sanırım hocam forex %90 kaybettiriyor diyorlar.
Reply With Quote
Old 10-15-2015, 18:54
caylakforex caylakforex is offline
Banned

caylakforex is on a distinguished road

Ben de forexe yeni başladım şuan için demo bir hesapla alım satım yapıyorum ama öğrenmek istediğim, piyasa analizini nasıl yapıyorsunuz? yani firmaların bu böyle olabilir demesiyle mi hareket ediyorsunuz yoksa düzenli olarak piyasayı takip ederek kendi öngörülerinize göre mi alım satım yapıyorsunuz?

Not: Bu arada kendimi tam olarak test etmeden gerçek hesaba geçmeyi düşünmüyorum...
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

Thread Tools

Posting Rules