FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 06-14-2012, 23:27
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road
Default Mobil uygulama desteği olan kurumlar

merhaba,

mobil platformu olan foreks firmalarını burada listeleyelim mi? sonuçta artık hepimiz mobil araçları kullanıyoruz. eminim pek çoğumuzda iphone ve benzeri aletler vardır. foreks firmalarının hangileri mobil platformları destekliyor?
Reply With Quote
Old 06-15-2012, 00:02
load load is offline
Banned

load is on a distinguished road

valla ben yeni başladığım için bi integrali biliyorum. onu listeye ekleyebiliriz. diğerlerini ben de merak ettim, herkesde vardır diyodum görünce. ama öyle değilmiş sanırım
Reply With Quote
Old 06-15-2012, 04:56
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Açık söylüyorum adı geçen yerli firmaya yönelik özellikle aynı birkaç üyeden sürekli göndermeler geliyor maksatlı havası sezilmeye başladı uyarıyım bu forumda bu tarz ince çalışmalar ters teper ve herkes bilirki malum firmanın adı eskiden farklıydı ve çok canları yaktı çok kişilere kafayı çizdirdi o yüzden açtırmayın kutuyu söyletmeyin kötüyü diyerek kısa kesiyorum.

Sorunun cevabına gelince metatrader kullandıran hemen herfirmada yerli veya yabancı olsun bu mobil platformlar mevcut oluyor.Zor bulunan bir uygulama değildir.
Reply With Quote
Old 06-15-2012, 23:20
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road

peki hocam sağolasın. amacım reklam falan değil. gördüklerimizi, duyduklarımızı sormak sadece. belki de farklı alanlarda yürütülen reklam kampanyaları aynı anda birden fazla kişinin algısını bi firmaya çekmiştir.

farklı forumlara da bakıyorum. orada da aynı firmanın adı reklam olmayacak şekilde arada geçebiliyor. sanmıyorum ki o kadar ince şekilde ismi geçti diye firmalar bundan nemalansın. tabi başkasının niyetini bilemem.

her neyse, ben sorduğumun cevabını aldım. çok teşekkür ettim
Reply With Quote
Old 06-15-2012, 23:40
load load is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Açık söylüyorum adı geçen yerli firmaya yönelik özellikle aynı birkaç üyeden sürekli göndermeler geliyor maksatlı havası sezilmeye başladı uyarıyım bu forumda bu tarz ince çalışmalar ters teper ve herkes bilirki malum firmanın adı eskiden farklıydı ve çok canları yaktı çok kişilere kafayı çizdirdi o yüzden açtırmayın kutuyu söyletmeyin kötüyü diyerek kısa kesiyorum.

Sorunun cevabına gelince metatrader kullandıran hemen herfirmada yerli veya yabancı olsun bu mobil platformlar mevcut oluyor.Zor bulunan bir uygulama değildir.
üstat benim yazıma bakarak söyledin sanırım. ben kullanmaya yeni başladığım için bahsettim. insan karşısındakini kendi gibi bilirmiş, ben firma seçerken çok zorlandım. seçtikten sonra da aha da böyledir demek istedim. sırf benim gibi zorlananlara bi fikir versin diye. eğer izin yok diyosan böyle şeylere daha çok dikkat ederim, ne diyeyim
Reply With Quote
Old 06-18-2012, 00:35
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by load View Post
üstat benim yazıma bakarak söyledin sanırım. ben kullanmaya yeni başladığım için bahsettim. insan karşısındakini kendi gibi bilirmiş, ben firma seçerken çok zorlandım. seçtikten sonra da aha da böyledir demek istedim. sırf benim gibi zorlananlara bi fikir versin diye. eğer izin yok diyosan böyle şeylere daha çok dikkat ederim, ne diyeyim
Sormayın.
Bu sebeple ben de çok kazık yedim.
Şu saniyede bile kendimi kollamaya çalışıyorum.
Reply With Quote
Old 06-20-2012, 01:19
load load is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by chess View Post
Sormayın.
Bu sebeple ben de çok kazık yedim.
Şu saniyede bile kendimi kollamaya çalışıyorum.
anlıyorum tabi, ben de elimden geldiğince kandırılmamaya çalışıyorum. ama astrolojiye bakıp yatırım yaparken insanın içi rahat ederken deneyimini paylaştığını iddia eden birine sırf firma ismi kullanıyor diye güvenmemek ilginç. kimseyi hedef göstererek demiyorum. sadece aklıma geldi, astrolojiye daha kesin bi güven var.

umarım daha hoş, daha ılmlı ortamlar oluşur burada da
Reply With Quote
Old 06-20-2012, 20:40
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by load View Post
anlıyorum tabi, ben de elimden geldiğince kandırılmamaya çalışıyorum. ama astrolojiye bakıp yatırım yaparken insanın içi rahat ederken deneyimini paylaştığını iddia eden birine sırf firma ismi kullanıyor diye güvenmemek ilginç. kimseyi hedef göstererek demiyorum. sadece aklıma geldi, astrolojiye daha kesin bi güven var.

umarım daha hoş, daha ılmlı ortamlar oluşur burada da
Load ve ilave 3 adet nick daha malum bir yerli firmanın çalışanı kişiler olduğunu değişik forumladaki yazılarınıda inceleyip ip kayıtlarına baktıktan sonra ortaya çıkardık.Bu tarz tiplere ve maksatlı yönlendiren yazılarına karşın tüm Türk yatırımcısını uyarıyoruz.Kişisel bilgilerinizi aldıktan sonra sizi zırt pırt arayıp hesap açın para yatırın yok bonusumuz var
yok şöyleyiz yok böyleyiz gibi pazarlama yapanlar forum ortamları ve benzer tüm alanları manuple etmeye çalışan yerlerden özellikle uzak durmanızı tavsiye ederim.

Bu nick yasaklanmıştır aynı ekibe dahil yazan kişilerde bu yazıyı destekler mahiyette devam ederlerse onlarıda yasaklayacağız.Bilgilerine...

Last edited by Kemal Yıldırım; 06-20-2012 at 20:43.
Reply With Quote
Old 06-21-2012, 01:23
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

.

Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü diye bir söz vardır. Bir müddettir buradayken aklıma bu geliyordu.

Bugün yeni bir şey öğrendim.
Meğersem Metaquotes firması bazı software firmalarına dava açmışmış.
Web üzerinden, mobil platform üzerinden kendi ara birimlerini yazıp satan firmalara.
Metaquotes "benim izin vermediğim bağlantıyı benim softwareime yapamazsınız" tezini savunup dava da kazanmış.
(Android ve iphone/ipad lerde böyle bir sorun yok)

Ve tesadüfe bakın ki Destekfx in web/mobil platformunu aldığı firma yakın zamanda bu davayı kaybeden firmaymış.

Sn fxtarzan, tahmin ediyorum ki bu banlama olayı ile bizim bu bilgiyi öğrenme imkanını az kaldı ortadan kaldırıyordunuz.
İyi ki bugün bir araştırma yapmışım
Reply With Quote
Old 06-25-2012, 18:36
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by chess View Post
.

Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü diye bir söz vardır. Bir müddettir buradayken aklıma bu geliyordu.

Bugün yeni bir şey öğrendim.
Meğersem Metaquotes firması bazı software firmalarına dava açmışmış.
Web üzerinden, mobil platform üzerinden kendi ara birimlerini yazıp satan firmalara.
Metaquotes "benim izin vermediğim bağlantıyı benim softwareime yapamazsınız" tezini savunup dava da kazanmış.
(Android ve iphone/ipad lerde böyle bir sorun yok)

Ve tesadüfe bakın ki Destekfx in web/mobil platformunu aldığı firma yakın zamanda bu davayı kaybeden firmaymış.

Sn fxtarzan, tahmin ediyorum ki bu banlama olayı ile bizim bu bilgiyi öğrenme imkanını az kaldı ortadan kaldırıyordunuz.
İyi ki bugün bir araştırma yapmışım
bu yerlilerle çalışmalarınız nasıl gidiyo üstadım varmı iyi kötü bi gelişme para kazancak düzeye geldimi hesaplar. saygılar...
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)

Thread Tools

Posting Rules