FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 06-25-2018, 12:37
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Seçim sonrası dolardaki ateş kısa orta vadede biraz sönecektir.Sonrasında uzun vadede ana yukarı trendi bozup bozmayacağını görmek için ekonomik politik gidişatı görmemiz gerekecek.

İnşallah seçim sonuçları PKK feto ve diğer tüm baş belası hainliklerin sonlandırılmasında olumlu olur.

Az önce muharrem incenin konuşmasınıda izledim seçim sonuçlarını kabul edişi kaos çağırısı yenilgiyi kabullenmeyiş ve milleti tahrik gibi klasik muhalefet partisi tutumunun dışında olgun davranmasıda takdirimi kazandı.Eğer bu şekilde olumlu ve makul devam ederse gelecekte daha başarılı olabileceğini düşünüyorum.Büyük ihtimallede CHP yerel seçimlere başıdna muharrem inceyle girecektir.Olağanüstü bir kongre chpde ufukta görünüyor.

Last edited by Kemal Yıldırım; 06-25-2018 at 12:40.
Old 06-25-2018, 14:01
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

USDTRY ne halt ettiğini anlamak gerçekten çok zor oluyor.Temel analiz bağlamında şuan kısa vadeli ciddi bir düşüş trendinde olması baskıda olması gerekiyordu fakat enteresan şekilde çıktığını görüyoruz.Gerçekten TRY tam bir cinnet oldu forex için...
Uzun vadeli kaldıraçsız işlemler dışında kesinlikle uğraşılmamasını tavsiye ederim özellikle yeni arkadaşlara.
Old 06-25-2018, 18:28
Ertuğrul's Avatar
Ertuğrul Ertuğrul is offline
Site Üyesi

Ertuğrul is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Az önce muharrem incenin konuşmasınıda izledim seçim sonuçlarını kabul edişi kaos çağırısı yenilgiyi kabullenmeyiş ve milleti tahrik gibi klasik muhalefet partisi tutumunun dışında olgun davranmasıda takdirimi kazandı.Eğer bu şekilde olumlu ve makul devam ederse gelecekte daha başarılı olabileceğini düşünüyorum.Büyük ihtimallede CHP yerel seçimlere başıdna muharrem inceyle girecektir.Olağanüstü bir kongre chpde ufukta görünüyor.
Katılıyorum abi. İnce, Kılıçdaroğlu'ndan çok daha zeki. Batı'nın güçten düşüp elinin kolunun kısalmasıyla işlerin değiştiğini anladı. Eğer chp nin başına geçerse partiyi tutunmuş olduğu jakobenist, nobran, elitist çizgiden halkın partisi kıvamına getirecektir. Böylece chp nin demokratik yoldan iktidar olma şansı doğacak.
Old 06-26-2018, 07:21
check038's Avatar
check038 check038 is offline
Moderatör

check038 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by check038 View Post
XAUUSD H1

1257 Altında İPTAL

Ortalama 100 Pip ile 200 Pip Arasında Kazanç Elde Edilebilir

Quote:
1264.5 seviyesini test eder üzerinde kalırsa senaryo gerçekleşir..

25 HAZ 2018

1251, 1254 ve 1257 seviyesinin altında kalır ise bu formasyon hükmünü kaybeder

Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Old 06-26-2018, 17:08
check038's Avatar
check038 check038 is offline
Moderatör

check038 is on a distinguished road

Quote:
1251, 1254 ve 1257 seviyesinin altında kalır ise bu formasyon hükmünü kaybeder

XAUUSD çizgiye dokunmuş şimdi takip. Buradan yukarı Atağın devam etmesi gerek

Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Old 06-28-2018, 09:57
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by Ertuğrul View Post
Katılıyorum abi. İnce, Kılıçdaroğlu'ndan çok daha zeki. Batı'nın güçten düşüp elinin kolunun kısalmasıyla işlerin değiştiğini anladı. Eğer chp nin başına geçerse partiyi tutunmuş olduğu jakobenist, nobran, elitist çizgiden halkın partisi kıvamına getirecektir. Böylece chp nin demokratik yoldan iktidar olma şansı doğacak.
dünkü kılıçdaroğlu konuşmasının ardından ve muharremin yanındaki soytaruları görünce ben bunlar kırk yılda geçse iktidar olacaklarını düşünmüyorum.Eskidende zaten ancak darbeyle başa geliyorlardı şimdi ellerinden oda gitti.Ne milletle ne onu inançlarıyla barışamamış zorbalıkla ve kaybettikçe mızıkçılık yapan çocuk gibi tavırlarla nasıl vatandaşın oyunu alabilirsin ki?
Old 06-28-2018, 22:07
metallurgist metallurgist is offline
Moderatör

metallurgist is on a distinguished road

1247 den altın aldım bakalım 10 20 dolar tepki gelecekmi
Old 06-29-2018, 08:03
Moderatör

Quote:
Originally Posted by metallurgist View Post
1247 den altın aldım bakalım 10 20 dolar tepki gelecekmi
gece gece güzel gitmiş bence 1251 den yarsını kapattım . stopuda 1245 yaptım bakalım neler olacak herkese hayırlı cumalar
Old 06-29-2018, 08:09
Ertuğrul's Avatar
Ertuğrul Ertuğrul is offline
Site Üyesi

Ertuğrul is on a distinguished road

05:35 de ne olduğunu bilen var mı?
Eur, gbp, aud 50-60 pip fırlamış!
Old 06-29-2018, 08:13
Moderatör

Quote:
Originally Posted by Ertuğrul View Post
05:35 de ne olduğunu bilen var mı?
Eur, gbp, aud 50-60 pip fırlamış!
haberlere hiç bakmaz oldum hocam işlem yaparken haber saatinde kaç aydır hareket olmuyor. ne olursa haber olmayan saatte oluyor

Currently Active Users Viewing This Thread: 20 (0 members and 20 guests)

Posting Rules