FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 05-23-2012, 17:43
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Tüm forum takipçisi dostlara bir uyarı olarak diyorumki son zamanlarda broker sayfalarının içi malesef feyk yada aşikare olarak kendini belli eden firma çalışanlarının yazılarıyla bolca manuple ediliyor.Bu sebeple siz güvendiğiniz kişilere eşe dosta danışıp karar verin...
Reply With Quote
Old 05-31-2012, 13:46
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Tüm forum takipçisi dostlara bir uyarı olarak diyorumki son zamanlarda broker sayfalarının içi malesef feyk yada aşikare olarak kendini belli eden firma çalışanlarının yazılarıyla bolca manuple ediliyor.Bu sebeple siz güvendiğiniz kişilere eşe dosta danışıp karar verin...
eski kullanıcılar anlar ama yenileri nasıl ayırt edebilir ki?

zaten foreksteki o kadar çok bilgiyi anlamak için bir çaba içerisindeyim bir de yanlı verileri mi ayıklamaya çalışıcam. şikayet etmek bi işe yarar mı?
Reply With Quote
Old 06-01-2012, 21:24
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road

ayrıca eş dost dediğimiz kişilerin de birileri tarafından yanlış yönlendirilip yönlendirilmediğini bilemeyiz. en güvenli yöntem iyi bir foreks kullanıcısı olup başkaları tarafından kandırılıyorum diye şikayet etmemek.

yine de ne kadar iyi olursak olalım diğer foreks kullanıcılarının yorumlarının ne kadar olumlu olabileceği malum. bilemedim ne yapsak
Reply With Quote
Old 06-08-2012, 20:26
gokturk gokturk is offline
Site Üyesi

gokturk is on a distinguished road

forumda bi kaç yerde foreks firması ismi paylaşmaya yanaşılmadığını görüyorum ama şansımı deyeyim yine de. hangi firmayı önerirsiniz yeni başlayan ve yatırım miktarı iyi olmayan biri için?
Reply With Quote
Old 06-09-2012, 14:18
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by gokturk View Post
forumda bi kaç yerde foreks firması ismi paylaşmaya yanaşılmadığını görüyorum ama şansımı deyeyim yine de. hangi firmayı önerirsiniz yeni başlayan ve yatırım miktarı iyi olmayan biri için?
Gerçek piyasa işlem yapan denetime kayıtlı bir yer olsun isim farketmez.Bu tarz sorular için özel mesaj kullanın istediğiniz üyelere mesaj atarak danışın daha çabuk sonuç alırsınız.Kimse açıktan firmaları övmek istemez sonuçta babasının oğlu değiller.Yaşanan problemleri ve şikayetleri yazarkende delillendirerek konursa iyi olur.
Reply With Quote
Old 06-12-2012, 23:39
Site Üyesi

teşekkürler. özel mesajdan soracak kimse yok şimdilik. size mesaj attım o yüzden

güvenilir firma deyince integral menkul ve xtb'yi biliyorum. integralden alıntı yapmışlığım da var foruma. içeriklerini de beğenirim. firma tercihi olarak nasıldır bilmiyorum.
Reply With Quote
Old 06-14-2012, 13:34
diagnosis diagnosis is offline
Banned

diagnosis is on a distinguished road

non dealing desk ve ecn brokerların listesine aşağıda ki linkten bir göz atabilirsiniz.

http://www.100forexbrokers.com/stp-ecn-brokers
Reply With Quote
Old 06-14-2012, 16:10
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by gokturk View Post
teşekkürler. özel mesajdan soracak kimse yok şimdilik. size mesaj attım o yüzden

güvenilir firma deyince integral menkul ve xtb'yi biliyorum. integralden alıntı yapmışlığım da var foruma. içeriklerini de beğenirim. firma tercihi olarak nasıldır bilmiyorum.
Bunlar market maker güzel kardeşim biride eskiden bolca arıza çıkarmış çok kişinin asabını bozmuş bir yerdir.Cahil cahil konuşmaktansa susmak çok daha iyidir.
Reply With Quote
Old 06-14-2012, 22:58
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

.

hisse.nette bir arkadaş vardı.
Önce araştıryormuş görünümünde idi.
Nedense sorular karpuz kabuğu düşürme amaçlı okuyanları bir şeyler düşünmeye doğru iterdi.
Neredeyse 1 senedir de firma çalışanı olduğunu kabul ederek yazmaya devam ediyor.

O "aslan"ın arkadaşları şimdilerde diğer firmalarda müşteri gibi hesap açıyor.
Diğer firma para ödüyor analiz alıyor bir kurumdan Türkçeye çevirip gönderiyor.
Bu aslanlar 5 dakika geçmeden kendi başlıklarını koyup kendi müşterilerine gönderiyorlar.
Arada bir firmaları da müşterileri olarak arayıp ne yenilikler var soruyorlar.
"Şark Kurnazlığı" neyi gerektiriyorsa yapıyorlar.
Afferin o aslancıklara.

Steve Jobs'tan sonra Apple'ın politikası değişmedi, bakalım bu arkadaşlar ne yapacak ?
Reply With Quote
Old 06-14-2012, 23:43
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Bunlar market maker güzel kardeşim biride eskiden bolca arıza çıkarmış çok kişinin asabını bozmuş bir yerdir.Cahil cahil konuşmaktansa susmak çok daha iyidir.
üstat üslup biraz sert olmamış mı sence? zaten bilmiyorum demişim yazıda.

forekste hep hata yapa yapa öğreniliyo diye diyosunuz forumda. yorumlarda da hata olabilir. fark ettikçe düzeltilir. art niyet yok sonuçta
Reply With Quote
Reply

Tags
forex, forex broker

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)

Thread Tools

Posting Rules