FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis)
Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis) We will share technical analysis studies about pairs in this topic.
Reply

Thread Tools
Old 11-01-2017, 19:33
magician's Avatar
magician magician is offline
Site Üyesi

magician is on a distinguished road

Fiyat düşüyorsa düşüyordur. Sizin gücünüz yükseltmeye yetmez.
Reply With Quote
Old 11-01-2017, 19:56
magician's Avatar
magician magician is offline
Site Üyesi

magician is on a distinguished road

Bugünden sonra bu forumda aktif olmayacağım arkadaşlar. Bu foruma zamanında aktifliğinden dolayı üye olmuştum. Bir çok şey öğrendim. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Ne forum yönetiminden ne de her hangi bir üyeden maddi olarak hiç bir şey talep etmedim. Bana ait olmayan fakat benimsediğim bir sistemi burada tanıtmaya çalıştım. Başarılı olan grafiklerim olduğu gibi başarısız olanlar da oldu. Bunun için lütfen haklarınızı helal edin. Son zamanlarda kendim çalıp kendim oynar hale geldim tabi ki kimse beni burada grafik paylaşmaya zorlamıyor fakat başka paylaşımlar olmaması beni de iştahsızlaştırıyor. Paylaşım demek sadece grafik değil; bir kitap, bir film, bir fikir vs.
hiç bir paylaşım yok artık. Eski ustalar yok, eski muhabbet yok. Velhasıl arkamdan kötü konuşulmasın diye bu açıklamaları yapıyorum Bu forum tekrar aktifleşirse ya da daha aktif bir platform bulursam yine arz-ı endam ederim. Allaha emanet olun, stop kullanmayı ihmal etmeyin

Fiyat düşüyorsa düşüyordur. Sizin gücünüz yükseltmeye yetmez.
Reply With Quote
Old 11-01-2017, 20:29
aklma aklma is offline
Yeni Üye

aklma is on a distinguished road

üzüldüm kendi adıma .Ben sessizce sizi takip ediyordum.Sistemi kendimce uygulamaya çalışıyordum.Bence devam edin.
Reply With Quote
Old 11-01-2017, 20:53
kuzeyli kuzeyli is offline
Site Üyesi

kuzeyli is on a distinguished road

degerli ustadim, paylasim olmamasindan yakinarak forumdan uzaklasmaniz bizim icin gercek bir kayip olacaktir. sunu bilmenizi isterim ki sizi buyuk bir dikkatle takip ediyor ve kendimizi surekli gelistiriyoruz. hatta paylastiginiz pozisyonlari bile mumkun oldugunca degerlendiriyoruz. bugunki gbpaud ve gbpcad pozisyonlarindan (hernekadar siz birinden stop olsaniz da ben biraz daha daha yukari yazdigim icin) aldigim pipsler icin de bu vesile ile tsk ediyor ve Allah razi olsun diyorum. yeteri kadar paylasim olmamasi konusuna gelince bircok arkadasim ve ben de dahil olmak uzere forumda yazdiklarimiz aninda gorulmedigi icin ve gorulur hale geldiginde de konu bayatlamis oldugu icin sessiz takipte kalmak durumunda oluyoruz. bu nedenle konu basliginiz yeteri kadar takip edilmiyor dusuncesiyle lutfen forumu birakmayin. tekrar tskler tum paylasimlariniz icin.
Reply With Quote
Old 11-01-2017, 21:16
usulünce usulünce is offline
Banned

usulünce is on a distinguished road

abi şahsen çok üzücü. sizin gibi birisiyle karşılaşmak ve bilgisinden nasiplenmek çok özel bir durumdu. Allah işlerinizi rast getirsin. İnşallah tez zamanda aktif olursunuz.
Reply With Quote
Old 11-01-2017, 22:28
Banned

Reply With Quote
Old 11-02-2017, 00:09
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by magician View Post
Bugünden sonra bu forumda aktif olmayacağım arkadaşlar. Bu foruma zamanında aktifliğinden dolayı üye olmuştum. Bir çok şey öğrendim. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Ne forum yönetiminden ne de her hangi bir üyeden maddi olarak hiç bir şey talep etmedim. Bana ait olmayan fakat benimsediğim bir sistemi burada tanıtmaya çalıştım. Başarılı olan grafiklerim olduğu gibi başarısız olanlar da oldu. Bunun için lütfen haklarınızı helal edin. Son zamanlarda kendim çalıp kendim oynar hale geldim tabi ki kimse beni burada grafik paylaşmaya zorlamıyor fakat başka paylaşımlar olmaması beni de iştahsızlaştırıyor. Paylaşım demek sadece grafik değil; bir kitap, bir film, bir fikir vs.
hiç bir paylaşım yok artık. Eski ustalar yok, eski muhabbet yok. Velhasıl arkamdan kötü konuşulmasın diye bu açıklamaları yapıyorum Bu forum tekrar aktifleşirse ya da daha aktif bir platform bulursam yine arz-ı endam ederim. Allaha emanet olun, stop kullanmayı ihmal etmeyin
Devletten gelen biton yasak ve engellemelerden sonra çoğu kişi zaten piyasadan uzaklaştı böyle bir ortamda bu kadar paylaşım olması bile baya iyidir.
Reply With Quote
Old 11-02-2017, 01:54
Banned

Reply With Quote
Old 11-02-2017, 03:00
Banned

Reply With Quote
Old 11-02-2017, 03:50
Banned

Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)

Posting Rules