FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 01-23-2013, 17:48
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

Ben longlamıyorum.

Gece yukarı çıkarsa - haftalarca gideceğiz anlamına gelir.
Aşağı ihtimal ise longculara hiç nefes aldırmadan yarın akşama kadar soluksuz uzun iniş.

Bol şans.
Old 01-23-2013, 17:52
aurora aurora is offline
Yeni Üye

aurora is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by pylor View Post
Sayın aurora bravo diyorum başka bir şey demiyorum mükemmel bir ön görü inşallah bizlerde birgün sizin gibi ön görülere sahip oluruz bende satış pozundaydım ama ne olur ne olmaz diye kısa poz açmıştım 20 pipslik kar ile kar al emri kapattı olsun bunada şükür diyelim ve ön görülerinizin devamını bekliyoruz
tesekkur ederim sayin pylor, kaancin azi cogu olmaz kazanc kazanctir. kazandigimiz surecede bu piyasadayiz. diger hersey ayrinti.
Old 01-23-2013, 17:53
pylor pylor is offline
Site Üyesi

pylor is on a distinguished road

son düşüşler hakkında üstatlardan bir yorum alabilirmiyiz acaba 2 saat içinde altın yaklaşık 115 pips eurusd 90 pips gbpusd 60 pips düştü buradan bir geri çekilme olurmu yoksa yola devammı altında 365 ema eurusd'de ise 1.3270 destek oldular bu seviyeleri nasıl yorumlarsınız acaba
Old 01-23-2013, 17:56
pylor pylor is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by aurora View Post
tesekkur ederim sayin pylor, kaancin azi cogu olmaz kazanc kazanctir. kazandigimiz surecede bu piyasadayiz. diger hersey ayrinti.
ben teşekkür ederim kazanç konusunda haklısınız aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz eğer bir sakıncası yoksa kendimi geliştirmek ve tecrübe kazanmak adına bir soru sormak istiyorum az önceki ön görünüzün bir alt yapısı varmıydı yoksa sadece tahminmi bir alt yapı varsa bizlerle paylaşmak istermisiniz tekrar teşekkürler
Old 01-23-2013, 18:19
warworn warworn is offline
Banned

warworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of light

1.3260 4h takibindeyim short %50 kapatıp bu seviyenin altında tekrar acıcam....
Old 01-23-2013, 18:42
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

bu ej de tam 1 saattir çıldırtan bi yataylık var bi tarafa çok sert kıracak. benim görüşüm aşağı kırması yönün de fikri olan varmı arkadaşlar...
Old 01-23-2013, 18:44
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

forumdaki bütün kardeşlerin abilerin mübarek mevlüt kandillerini kutlar hayırlara ve dualara vesile olmasını dilerim...
Old 01-23-2013, 18:59
warworn warworn is offline
Banned

warworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of light

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
Old 01-23-2013, 19:02
pylor pylor is offline
Site Üyesi

hepinizin kandili mübarek olsun
Old 01-23-2013, 20:30
karahan_'s Avatar
karahan_ karahan_ is offline
Moderatör

karahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of light

tüm islam aleminin ve forumdaşlarımın mevlid kandili mübarek dualarımız kabul olsun

Karahan_ Sinyalleri için Tıklayın!

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi kapsamında kesinlikle değerlendirilmemelidir tamamen kişisel düşüncelerimin paylaşımıdır!!!
"ŞÜKÜR" nimetin bağıdır!
Closed Thread

Tags
alpari, döviz yatırım foreks, eurusd, foreks, foreks döviz yatırım, foreks kazancı, foreks ticareti, forex, forex foreks forex foreks, forex sinyal, forex.com, fxcm, fxdd, gain capital, hotspotfx, teknik analiz, yatırım foreks döviz

Currently Active Users Viewing This Thread: 127 (0 members and 127 guests)

Posting Rules