FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Tuncay Kaya Üstadın Foreks TV'deki"Günün Analizi" programının yayın saati kaç olsun?
10:00-12:00 arasında bir saatte 8 6.90%
12:00-14:00 arasında bir saatte 9 7.76%
14:00-16:00 arasında bir saatte 1 0.86%
16:00-18:00 arasında bir saatte 3 2.59%
18:00-20:00 arasında bir saatte 11 9.48%
20:00-22:00 arasında bir saatte 84 72.41%
Voters: 116. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 01-16-2014, 12:09
zeynedime zeynedime is offline
Site Üyesi

zeynedime is on a distinguished road

değerli stonhand hocam sizden sağlığınıza gerekli önemi verdiğinize dair bizi ikna edecek bir söz bekliyorum önemle rica ediyorum.. içimiz rahat etsin
Old 01-16-2014, 12:22
Efkan Genç's Avatar
Efkan Genç Efkan Genç is offline
Moderatör

Efkan Genç is on a distinguished road

abiiii,bi Euro-Usd yorumu çek açık olsun
Old 01-16-2014, 12:47
stonhand
Guest

Quote:
Originally Posted by zeynedime View Post
değerli stonhand hocam sizden sağlığınıza gerekli önemi verdiğinize dair bizi ikna edecek bir söz bekliyorum önemle rica ediyorum.. içimiz rahat etsin
yok sözüm söz sabah sabah şekersiz çayla bir tane yulaflı bisküvi yedik yemez olaydım beni o biraz zorladı.
chf de sabah güzel yerden yakaladık bakalım hayırlısı yukarı koparsa çok güzel bir poz olacak.
Old 01-16-2014, 13:11
nova_Tpl nova_Tpl is offline
Site Üyesi

nova_Tpl is on a distinguished road

4 saatlikde üçgeni yukarı kırmayı başardı haftalıkta ise tepelerde dolaşmaya devam ediyor.Burayıda kırıp takozu kırdı dersek işte o zaman rahmetli ecevitin anayasa kitabını gözümün önüne getirecem.Neydi be o günler garibim ecevit topallaya topallaya mikrofon önüne çıkıp kriz var demişti yanındaki mesut yılmazda kıs kıs gülüyordu ne günler geçirdik ya....Artık o günleri görmek istemiyorum.Allah bu ülkeye o günleri tekrar nasip etmesin.Amin...
Piyasalarda pozisyon kaybetmek şaşmaz bir gerçektir. Bu gerçeği ben tanımıyorum dersen; dünyanın en iyi temel / teknik analisti bile olsan nafile. Hesap yönetimini bilmeyen adam piyasadan elenmeye mahkumdur...
Old 01-16-2014, 14:33
acan1 acan1 is offline
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Buba Başkanı Weidmann AMB Para Politikasını Destekliyor

Bundesbank başkanı Jens Weidmann, bugün yaptığı konuşmada AB üye ülkelerinin mali kriz ile mücadele etmeye devam ettiklerini belirtti fakat Almanya'nın ekonomisinin istikrarlı bir şekilde bu sene ve önümüzdeki gelişme göstereceğini düşünüdüğünü de ekledi. Weidmann aynı zaman AMB merkez bankasının genişlemeci para politikasını desteklerini belirtti. AMB'den bugün aylık rapor açıklandı.

Ocak ayında Avrupa Merkez Bankası tarafından açıklanan rapora göre, düşük mevduat faizleri ihtiyaç olduğu süre boyunca bu seviyelerde kalacak. Enflasyon hedefine ulaşmak amacı ile bu politikaya devam edecek olan banka, deslafyon risklerini nötralize etmeye çalışmakta. Global ekonomideki belirsizlik ve yurt içi ve yurt dışı talebin hala baskı altında olması bölge ekonomisi açısından endişe yaratıcı durumlar olarak belirleniyor. AB üye ülkelerin ekonomik reformları uygulamaları bu sebeple önem taşımakta. Raporda bir kez daha banka birliğinin hızlı bir şekilde kurulması ve aktif halde görev yapmaya başlamaının öneminin altı çizildi.
Old 01-16-2014, 15:06
stonhand
Guest

Quote:
Originally Posted by karpa View Post
abiiii,bi Euro-Usd yorumu çek açık olsun

yukarda 4 saatlik düşen kanal ana direnci altta günlük yükselen kanal desteği ikisi arasına girdi çıkmaya çalıştıkça kafasına basıyorlar artık ne tarafa koparsa ben aşağı hakkımı kullandım 1,3610 dan SELL pozdayım 15,30 da durumu görücez bakalım shortlar ne olacak inşallah veriler iyi gelirde eurodan geçtim chf den güzel bir ralli yaşarız neden olarakda chf 0,9018 bölgesi ancak veriyle sert geçilirse kırılır yoksa satıcılar üşüşüverir.
Old 01-16-2014, 15:21
acan1 acan1 is offline
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

EUR/USD ABD Verileri Öncesinde Konsolide Oluyor

Gün içerisinde biraz volatilitede artış gözlemlenmiş olsa da EUR/USD paritesi Eurozone verileri ardından 1.3600 yakınlarında konsolide oluyor.

Günün büyük bölümünü 1.3585 - 1.3630 aralığında geçirmiş olan EUR/USD paritesi ABD'den açıklanacak olan veriler öncesinde yön bulma konusunda zorlanıyor.

An itibariyle 1.3604 seviyesindeki parite açılış fiyatı yakınlarında. 1.3627 (16 Ocak zirve), 1.3670 (21-günlük SMA) ve 1.3680 (15 Ocak zirve) parite için direnç, 1.3585/80 bölgesi (15 & 16 Ocak dip) ve 1.3560 (100-günlük SMA) destek oluşturabilir.
Old 01-16-2014, 15:33
Atakul Atakul is offline
Yeni Üye

Atakul is on a distinguished road

Euro-Usd yükseliyor gibi.
Old 01-16-2014, 15:44
rsmztrk's Avatar
rsmztrk rsmztrk is offline
Site Üyesi

rsmztrk has a spectacular aura aboutrsmztrk has a spectacular aura aboutrsmztrk has a spectacular aura about

foruma girmek epey zorlaştı yine.
1000 kişiye yakın takip eden görünüyor.maşallah diyelim.
sebep yoğunlık mu acaba?

yazılan gelir başa....
Old 01-16-2014, 15:44
Tuncay Kaya
Guest

USD CAD düşüş kanalının ortasını ve 50 fibo yu hafif kırdıktan sonra geri döndü.Eğer kalıcı olarak kırarsa yön ciddi şekilde aşağı sarkar diye düşünüyorum.

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 19 (0 members and 19 guests)

Thread Tools

Posting Rules