FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26.98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27.78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20.63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14.29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10.32%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 09-10-2011, 16:52
Caddy's Avatar
Caddy Caddy is offline
Üstat

Caddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of light

Euro-Usd

Tüm planlarımız alt üst oldu...mevcut seviyelerden yukarı dönmesi bana göre zor...
...yinede 34.haftanın (geçen haftanın) dip olması için dua etcez... işimiz allaha kaldı...

Teknik ayrıntı...

Şimdi yukarıda geçmişten kalan bir OBO muz var...sonrasında oluşan başka da bir TOBO muz var...
...zıt karekterdeler...yani karektersizler... o zaman çalışmadılar...

bana göre TOBO çalışmadı...OBO şuan çalışıyor...ilk destek noktası ise...alttaki kırmızı çizgi...

Geçmişten gelen zaman analizi grafiğim...

Last edited by Caddy; 09-10-2011 at 16:56.
Old 09-10-2011, 16:53
ozgurturk ozgurturk is offline
Site Üyesi

ozgurturk is on a distinguished road

Hepinize merhaba arkadaşlar
Spk tebliği sonrası düzenlemeler beklendiği için yurtiçinden çalıştığım forex şirketi tüm bakiyemi çektirip beni konuyla ilgili bilgilendireceklerini söylediler, bende paramı çekerek beklemeye geçtim,bu düzenlemenin ne zaman biteceğini ve yurtiçi müşterilere ne zaman işlem yaptırılacağını bilen bir arkadas cevap yazarsa sevinirim.
Bununla birlikte ingiltereden çalışan iki trading şirketinin sitelerine üye olmak istediğimde tr den müşteri kabul etmediklerini gördüm.
Yurtdışından işlem yapmak şu anda yasalmıdır ? Yurtdışından sorunsuz ve yasal olarak trade yapan varmı aranızda ?
Son olarak yurtiçinden çalıştığım şirketimde tüm emtialara işlem yapamıyordum.
Örneğin portakal suyu ve soya fasulyesi vb.
Tüm emtialarda trade yapabileceğim,ödeme ve para çekimlerinde sorunsuz çalışan önerebileğiniz bir firma varmıdır ?
Teşekkür ederim,SAYGILAR...
Old 09-10-2011, 18:46
tuyav tuyav is offline
Site Üyesi

tuyav is on a distinguished road

Merhaba arkadslar. Forumumuz tekrar hayirli ve ugurlu olsun. Tekrardan sitemiz eski gunlerine donuceginden kuskum yok.

Arkadaslar! Mt4 platformuyla ilgili birsey sormak istiyorum. Mt4 platforma yeni gectim. Bazi zamanlar kendi kendine stopout ediyor. Bu sekilde karsilasan varmi, normalmidir yoksa bundan ne sekilde kurtulabiliriz...
Old 09-10-2011, 18:51
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

vay caddy yada fokimiz hoş gelmişsin . Görüyorsun meyveli ağacı nasıl taşlıyorlar.Zira burada ki tüm paylaşımlar dışardaki
ağzı salya dolu ne menem canavarların işine gelmiyor. Ama kafalarını her daim koparmak boynumuzun borcudur.Spk sadece üç beş kıl kopardı diye bu saldırıları yapıyorlar, ülke yol geçen hanı gibi şimdi bu salyalı yaratıklar yer altında işlerine devam ediyorlar onları inlerinde bulup boğazlamakda bizlere kalıyor.
Tüm bu saldırıların manası var buraların sesi soluğu kesilecekki onlar kaçabilsinler yerin altına inebilsinler yoksa kuyrukları dışarıda henüz. Ama onlar ellerine verilen prosürdürlere göre hareket ediyorlar ve sürekli nasıl yaparızda açıkları bulur yolmaya devam ederiz arayışındalar ve sanırım yolmanın yollarını yine bulacaklar ve işlerine yine devam edecekler.
Kimlerden mi bahsediyorum kırmızı başlıklı kız ve ninesi gözlüklü hasta kurt.
Aha bundan bahsediyorum.http://www.forumdas.net/masallar/kir...-ozeti-106653/
Old 09-10-2011, 18:59
emirler's Avatar
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Bu arada tüm eski üyeler
yeni foruma göre kayıtsız sayılıyor ve yine yeniden kaydolmaları ve onaylarını beklemeleri gerekiyor. Hakikaten tüm verilerimiz gitmiş olabilir fakat o verileri arşivi bizler oluşturduk ve yine onları yerine koyarız. En çok ben üzüleyim zira tüm çalışmalarım tarih ve ay olarak kayıtlıydı. emme hepsinin kayıtları bende var resim olarak.
Old 09-10-2011, 19:20
emirler's Avatar
Üstat

Red face

Arkadaşlar hep rüyamda askere yeniden giderdim
Bakın şu hale tüm rütbelerimi sökmüşler. emme yukardakilerin paşalıkları baki kalmış Biz de isterük kazan kaldıruk muk mık demeyin aman kelle gider.
Neyse forum baya yalın hale gelmiş.Çirlop gibi sıfır kilometre.Cennetemi gittik ne o kadar berrak ve kolayki bişeyleri bulması.Bulmasakda olur hani hemen yanıbaşımızda iki tık tık tamam.dokunmadik gibi olmuş.Son versiyon.Yakında sesli komutlusuda geliyor.
Ne yalan söyliyeyim burası bizim dünyamız kimler dokunursa 1 gider 5 geliriz.Hemide güldür güldür geliriz.
Old 09-10-2011, 19:34
Caddy's Avatar
Caddy Caddy is offline
Üstat

Caddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by emirler View Post
vay caddy yada fokimiz hoş gelmişsin . Görüyorsun meyveli ağacı nasıl taşlıyorlar.Zira burada ki tüm paylaşımlar dışardaki
ağzı salya dolu ne menem canavarların işine gelmiyor. Ama kafalarını her daim koparmak boynumuzun borcudur.Spk sadece üç beş kıl kopardı diye bu saldırıları yapıyorlar, ülke yol geçen hanı gibi şimdi bu salyalı yaratıklar yer altında işlerine devam ediyorlar onları inlerinde bulup boğazlamakda bizlere kalıyor.
Tüm bu saldırıların manası var buraların sesi soluğu kesilecekki onlar kaçabilsinler yerin altına inebilsinler yoksa kuyrukları dışarıda henüz. Ama onlar ellerine verilen prosürdürlere göre hareket ediyorlar ve sürekli nasıl yaparızda açıkları bulur yolmaya devam ederiz arayışındalar ve sanırım yolmanın yollarını yine bulacaklar ve işlerine yine devam edecekler.
Kimlerden mi bahsediyorum kırmızı başlıklı kız ve ninesi gözlüklü hasta kurt.
Aha bundan bahsediyorum.http://www.forumdas.net/masallar/kir...-ozeti-106653/
Öncelikle hoşbulduk...

umarım sağlık sıhhat yerindedir...

Yukarıdaki görüşlerine katılıyorum...

Bende de geçmiş analizler kayıtlı...yeri ve zamanı gelince çıkarıp kullanırız...

Sana alemde sadece kendi sitemde ve burada yazıyorum...

Yanıtlayamadığım sorular olur ise bu foruma link veriyorum ...

kolay gele...

Last edited by Caddy; 09-10-2011 at 19:37.
Old 09-10-2011, 19:43
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Üstatlarım forum dostlarım hoş gelmişler.Yeni webmasterlar profesyonel şirket oldukları için bu sefer sorun yaşamayız inşallah.Kısa sürede toparlandı şablon umduğumdan çabuk yapılandı.Artık gerisi bizlere kalıyor yazıp çizip şenlendireceğiz
Old 09-10-2011, 19:45
Caddy's Avatar
Caddy Caddy is offline
Üstat

Quote:
Originally Posted by fxtarzan View Post
Üstatlarım forum dostlarım hoş gelmişler.Yeni webmasterlar profesyonel şirket oldukları için bu sefer sorun yaşamayız inşallah.Kısa sürede toparlandı şablon umduğumdan çabuk yapılandı.Artık gerisi bizlere kalıyor yazıp çizip şenlendireceğiz
hoşbulduk dostum en başta

emirlerin topiğini açmanız lazım...arasıra oraya çiziktirelim...
Old 09-10-2011, 19:47
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Caddy View Post
hoşbulduk dostum en başta

emirlerin topiğini açmanız lazım...arasıra oraya çiziktirelim...
Kendi açabiliyor yetkisi var üstatlar her foruma konu açabilir o şekilde ayarlandı.
Closed Thread

Tags
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 16 (0 members and 16 guests)

Thread Tools

Posting Rules