FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis)
Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis) We will share technical analysis studies about pairs in this topic.
Reply

Thread Tools
Old 11-02-2017, 04:54
usulünce usulünce is offline
Banned

usulünce is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by magician View Post

Reply With Quote
Old 11-02-2017, 06:36
Banned

"correlations and inverted pairs is important and also leading indicator pairs like EURNZD, GBPAUD, EURAUD, CADCHF - the complexes hold information that gives you insight ahead of time what going to happen before the news" Red

önemli bir bilgi olsa gerek
Reply With Quote
Old 11-02-2017, 19:22
skerof skerof is offline
Banned

skerof is on a distinguished road
Exclamation

Quote:
Originally Posted by magician View Post
Bugünden sonra bu forumda aktif olmayacağım arkadaşlar. Bu foruma zamanında aktifliğinden dolayı üye olmuştum. Bir çok şey öğrendim. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Ne forum yönetiminden ne de her hangi bir üyeden maddi olarak hiç bir şey talep etmedim. Bana ait olmayan fakat benimsediğim bir sistemi burada tanıtmaya çalıştım. Başarılı olan grafiklerim olduğu gibi başarısız olanlar da oldu. Bunun için lütfen haklarınızı helal edin. Son zamanlarda kendim çalıp kendim oynar hale geldim tabi ki kimse beni burada grafik paylaşmaya zorlamıyor fakat başka paylaşımlar olmaması beni de iştahsızlaştırıyor. Paylaşım demek sadece grafik değil; bir kitap, bir film, bir fikir vs.
hiç bir paylaşım yok artık. Eski ustalar yok, eski muhabbet yok. Velhasıl arkamdan kötü konuşulmasın diye bu açıklamaları yapıyorum Bu forum tekrar aktifleşirse ya da daha aktif bir platform bulursam yine arz-ı endam ederim. Allaha emanet olun, stop kullanmayı ihmal etmeyin

Üzerimde kayda değer bir emeğiniz söz konusu.
Şahsım adına özel olarak teşekkür ediyor ve Allah razı olsun diyorum.
Bir gün bende, bu sistem de sizin seviyenize gelirsem eğer, tıpkı sizin gibi karşılıksız olarak bu sistemi öğrenmek isteyen arkadaşlara, elimden gelen desteği sunacağım.

Almış olduğunuz bu radikal karar için de, saygı duymaktan başka bir lüksümüz yok.

Siz de Allah'a emanet olun.
Reply With Quote
Old 11-02-2017, 19:53
abyagmur abyagmur is offline
Yeni Üye

abyagmur is on a distinguished road

İşlem yapmasamda, günde en az bir defada olsa foruma girdiğim zaman grafiklerinize bakardım. Eminim bir çok insanın sessizde olsa takip ettiği bir yerdi. Elinize sağlık şimdiye kadar yaptıklarınız için. Saygı ve sevgiyle hoşçakalın...
Reply With Quote
Old 11-03-2017, 00:55
mrsyd mrsyd is offline
Site Üyesi

mrsyd is on a distinguished road

Bende takip edenlerinizdenim.Herşey için Allah razı olsun.Siz güzel bir insansınız. Böyle güzel paylaşımlarla öğrettikleriniz eminim ki birçok arkadaşa yol gösterici olmuştur.İlerde yine sizin takipçiniz olmaya çalışacağım.
Reply With Quote
Old 11-03-2017, 01:08
seyranari seyranari is offline
Site Üyesi

seyranari is on a distinguished road

Uzun zamandır takip ediyordum magician'ı. Henüz spk düzenleme yapmamışken,kaldıraçlar 1/100 kenden beridir takip ediyorum. Piyasadan çekilmiş olsak bile her gün gelip bakıyordum, hatta bir ara yine bu şekilde gitmişti, sonra geri geldiğini görünce içimi bir heyecan kaplamıştı Ne diyelim işi rast gelsin, inanıyorum bir gün yine gelecektir. "Eski ustalar, eski muhabbetler..." dediği dönemi aramamak mümkün değil ancak hala onu seven takipçileri, işi öğrenen çırakları var. Teşekkürler sana gizemli magician...
Reply With Quote
Old 11-06-2017, 16:10
Banned

Reply With Quote
Old 11-06-2017, 18:38
romanz romanz is offline
Yeni Üye

romanz is on a distinguished road

Magician dostum bu güne kadar benim biraz öğrendiğim en etkili sistem olmuş, ancak öğreneceğim çok şey var bununla ilgili eğitim linki forum vs buraya veya özele atarsanız sevinirim ayrıca varsa imkanınız video yaparsanız benim gibi çok kişi sizden istifade edecektir. emeğinize sağlık
Reply With Quote
Old 11-06-2017, 20:29
Banned

Quote:
Originally Posted by usulünce View Post
Reply With Quote
Old 11-13-2017, 16:26
Banned

Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)

Thread Tools

Posting Rules