FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 03-15-2013, 19:56
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute
Default FXDD Hesapları

FXDD hesabı olan arkadaşların haberi olsun IBsine söyleye söyleye spreadlerini düşürttük.Standart mt4te eurusd alt limitsiz açılanda 1.8 ortalaması var arada 1.5ta görüyor komisyon yok.Komisyonlu olan mt4tede komisyon eskiden 8di ordada baya bir bastırdık 6ya düşürdüler spread 0.8 civarı.Hacim yapan olursa IBsinden komisyonlu ve standart mt4 için lot başı rebate iadeside alınabiliyor.Scalperlara müjdeyle duyurulurIBsinden sinyal programı sözüde aldık bakalım merakla bekliyoruz.

Last edited by Kemal Yıldırım; 03-15-2013 at 20:00.
Reply With Quote
Old 05-15-2013, 20:16
m_aybaba m_aybaba is offline
Yeni Üye

m_aybaba is on a distinguished road

Arkadaşlar bende 200-300 dolar arası deneme amaçlı reel hesap açmayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz yerli veya yabancı bir firma varmı?(micro lotlarla işlem yapabileceğim)
Reply With Quote
Old 05-20-2013, 07:51
diagnosis diagnosis is offline
Banned

diagnosis is on a distinguished road

üstad bu söylediğiniz rakamlar forum üyelerine mi özel? bende spread 2 nin altına hiç düşmüyor hatta işlem saatlerimden dolayı en düşük 2,2 görüyorum. eğer öyleyse hemen bildireyim üye olduğumu.
Reply With Quote
Old 05-20-2013, 12:42
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by diagnosis View Post
üstad bu söylediğiniz rakamlar forum üyelerine mi özel? bende spread 2 nin altına hiç düşmüyor hatta işlem saatlerimden dolayı en düşük 2,2 görüyorum. eğer öyleyse hemen bildireyim üye olduğumu.
Bende IBden bir hesap var açık gündüz saatleri hep 1,8-1,6 arası görüyorum eur/usd.
Geceleri hemen her yerde değişken spread olan firmalarda ECN/STP lerde NDD firmalarda likiditeyle ilgili olarak fiyatlar biraz artabilir.Normal koşullarda Londra açılışla birlikte fiyatlar en düşük seviyelerine gelir.Adı geçen yerdede gündüzleri normal koşullarda ben 1,6-1,8 arası görüyorum.Hareketli bir günse 1,6-1,5 hep o şekilde gidiyor.

Last edited by Kemal Yıldırım; 05-20-2013 at 12:57.
Reply With Quote
Old 09-19-2013, 17:07
yagami yagami is offline
Yeni Üye

yagami is on a distinguished road

Tecrübeli forum üyeleri

Acaba FXDD yi tavsiye eder misiniz ? İlk defa gerçek hesap açacağım ve küçük bir meblağ ile başlamak istiyorum.

Hangi firmayı tercih edebilirim görüşlerinizi bekliyorum ?
Reply With Quote
Old 09-20-2013, 23:52
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by yagami View Post
Tecrübeli forum üyeleri

Acaba FXDD yi tavsiye eder misiniz ? İlk defa gerçek hesap açacağım ve küçük bir meblağ ile başlamak istiyorum.

Hangi firmayı tercih edebilirim görüşlerinizi bekliyorum ?
Aşağıdaki linkte seçim yaparken dikkat edilecek noktaları detaylı yazdım ordan okuyarak tercihinizi şekillendirebilirsiniz.

http://www.forexforumtr.com/showthre...3860#post73860
Reply With Quote
Old 11-14-2013, 10:34
KMTX's Avatar
KMTX KMTX is offline
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

FXDD soran arkadaşa şunu demek isterim spreadler bu zamanda 1 pip etrafında seyrederken orda baya fazla ama datası cidden güzel hakkını vermek lazım özellikle son aylarda çok iyi.FXDD için güvenilir Lot başı iade alabileceğiniz yabancı sitelerde var.

Ben şahsen başka bir yabancı firma kullanıyorum spreadleri 0.7 pipten başlıyor ve bütün paritelerde bu şekilde oluyor sadece eurusd değil

Yerlilerdende forum üyelerine özel haklar vermiş olan bir firmada hesap açtım ordada spreadler micro hesapta 1.2 piten başlıyor standart lot olanda 0.9 pip oluyor.Para kazanmaya bakın firma nasılsa bulunur
Reply With Quote
Old 11-25-2013, 00:57
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Exclamation

Quote:
Originally Posted by KMTX View Post
FXDD soran arkadaşa şunu demek isterim spreadler bu zamanda 1 pip etrafında seyrederken orda baya fazla ama datası cidden güzel hakkını vermek lazım özellikle son aylarda çok iyi.FXDD için güvenilir Lot başı iade alabileceğiniz yabancı sitelerde var.

Ben şahsen başka bir yabancı firma kullanıyorum spreadleri 0.7 pipten başlıyor ve bütün paritelerde bu şekilde oluyor sadece eurusd değil

Yerlilerdende forum üyelerine özel haklar vermiş olan bir firmada hesap açtım ordada spreadler micro hesapta 1.2 piten başlıyor standart lot olanda 0.9 pip oluyor.Para kazanmaya bakın firma nasılsa bulunur
FXDD hakkında çok iyi tanıdığım ve firmayı birinci elden bilen bir üstadımızdan aldığım son bilgiye göre NFA regülasyonun istediği 25 milyon USD sermayeyi tamamlamakta ciddi sorunlar yaşıyormuş bu sebeple bugün yarın kapıya kilidi vurup firmayı FCXM veya forex.com gibi şirketlerden birine satarlarsa hiç şaşırmam.Hatta firmanın uzun yıllar IBliğini yapan bir şirkette bu haberlerden dolayı orayla olan çalışmasını durdurmuş durumda.Firmada hesabı olanlar varsa paralarını çekerlerse iyi olur benden söylemesi...

Last edited by Kemal Yıldırım; 11-25-2013 at 01:01.
Reply With Quote
Old 12-04-2013, 20:33
nouma26 nouma26 is offline
Site Üyesi

nouma26 is on a distinguished road

Fxdd de paypal seçeneği kaldırılmış.Paypal ile yatıranlar çekim isteklerini banka havalesi ile yapabilecekmiş.Ben Geçtiğimiz cuma günü paypaldan çekim yapmıştım.Sanırım paypalla sorun yaşadılar....
Reply With Quote
Old 02-13-2014, 21:44
haylaz haylaz is offline
Banned

haylaz is on a distinguished road
Default para çekme

Arkadaşlar herkese merhaba
fx dünyasına yeni başlayan biri olarak yabancı brokerla çalışmayı tercih ettim. Yalnız forumda arayıp bulamadığım bir konu rahatsız ediyor. Brokerden parayı çekmek istediğim zaman büyük miktarda bankalara komisyon ödüyoruz. Tecrübeli arkadaşlar acaba bu nasıl bir yöntem izliyorlar.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)

Thread Tools

Posting Rules