FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 04-13-2013, 08:32
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute
Default Foreks Nedir?

Foreks Nedir? Sorusunu soranlara bu işe yeni merak sarıp hiç bilmeyenlere açıklayıcı güzel bir yazı.
http://www.foreksforumtr.com/yazarla...oreks-nedir/5/
Reply With Quote
Old 02-01-2014, 19:17
Slln Slln is offline
Banned

Slln is on a distinguished road
Post Forex

Quote:
Originally Posted by forrex View Post
Selamlar,
Forexe başlamayı düşünüyorum. Bi arkadaş kullanırken gördüm, yapabilirim gibi geldi ama konuya çok yabancıyım. Bi kaç fikir soracaktım. Forex gerçekten dışardan bakılınca çok zevkli ve kazançlı görünüyor.
Yapan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla böyle en azından. Ben de yaparım dedim ve araştırmaya başladım. Önce hangi aracıyı seçeceğim mesele oldu. Arkadaşa sordum, onunkinin adı ......................Şikayet edeceğimi biliyorum ilerde ama başlama isteğim yine de azalmıyor. Sonuçta aracı maracı bi yere kadar galiba. Asıl işin sırrı rakamları doğru yorumlamak gibi. Kendi görüşlerimle sınırlı kalmamak, firmaların yanlı yönlendirmeleri ile de kafamı karıştırmamak için sıkça forex yorumlarına bakıyorum. Ama forexte bi yorum diğer yorumu tutmayabiliyor. Aynı kullanıcı için hem de! O yüzden nasıl bir yaklaşım izliyorsunuz, hamle almanın zamanı şimdidir kararını nasıl veriyorsunuz bilmek isterim.
Forex kullanıcıları ilk olarak neye odaklanmalı, neyi amaç edinmeli, daha iyi bir forex kullanıcısı olmak için neyi başarı saymalı gibi şeyleri bilmeliyim. Demem odur ki tavsiyelerinize ve önerilerine ihtiyacım var.
En çok da bahsettiğim 3 konuda önerinize ihtiyacım var. Müşterisine manav müşterisi gibi değil de forex müşterisi gibi davranan bir aracıya, iyi veri akışı sağlayan kaynaklara ve derin deneyimlere ihtiyacım var. Her yönlendirmeniz benim için çok değerli. Şimdiden teşekkürler.
Dunyanin en buyuk finansal piyasasi olan forex, kaldirac sayesinde min teminatla yuksek getiri elde edebilmenizi saglar.ayrica elde edilecek zarar, yatirilan teminat kadardir.cift yonlu emir verebilme imkani olmasi ise forexin bir diger avantajidit.piyasalar yukselirken,duserken kazan saglayabilirsiniz.meta4 adli platformu bilgisayarin yani sira android,tablet vs uygulamalarinda kullanabilmenizde mobil olarak emir girebilmenizi saglar.forex piyalarinda onemli olan once sanal bir hesaptan islem yapmaniz,calistiginiz kurumdan analiz ve egitim destegi almanizdir.Bunun icin en iyi forex tahmin,en iyi islem platformuna sahip bir SPK lisansli kurum ile calismaniz onemlidir.diger onemli nokta ise aslinda egitimin icinde saklidir;take profit ve stop loss.

Herkese bol kazanclar dilerim.
Reply With Quote
Old 02-02-2014, 00:19
Efkan Genç's Avatar
Efkan Genç Efkan Genç is offline
Moderatör

Efkan Genç is on a distinguished road

forex, bir psikoloji savaşıdır. en büyük dostunuz da düşmanınız da sizsiniz
Old 04-21-2014, 17:18
vartenor vartenor is offline
Yeni Üye

vartenor is on a distinguished road

Forex Nedir'i tiyatral anlatan bir video. Hala gülüyorum =)

Forex Nedir'i
Reply With Quote
Reply

Tags
foreks nedir?, forex nedir?

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules