FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 08-19-2015, 18:29
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Halil Taşdemir View Post
üstad bi haber sitesindeki haberde, hangi forex sitesine üye olanların yüzde kaçının karda yüzde kaçının zararda olduğu açıklanmış kar edenlerin oranının yüksek olduğu kurumlar daha güvenilir diyebilir miyiz
Ah cehalet ah
Onlar göz boyama faso fiso hiçbir alakası yok.Orda aylık kaç hesap karda kaç zararda onu yazıyorlar göz boyamak için ama meblağ yazmaz 100 kişi karda 100 kişi zarardadır diyelim ama 100 kazanan 100er dolar kazanmış 100 kaybeden 1000er kaybetmiş ve 6 aylık bir süreçte o bir ay kazanmış görünen müşterileri öbür ay tüm parayı sıfırlar bu şekilde 6 ay ömrü olan adam sayısı bir elin parmağını geçmez ve paraların hepsi firmanın hazinesinde cukka olur.Sonrada bu pişkin çakallar çıkar reklam ve göz boyama için şu kadar müşterimiz kazandı bu kadarı kaybetti diye ayak yaparlar cahil sazanlarımızda bunlara atlar salak gibi para kaptırırlar.Ben şimdi sizlere gereken ayıktırmayı yaptım sert darbelerle silkeledim kendinize getirdim artık bunları yemezsiniz
Reply With Quote
Old 04-04-2023, 15:55
4tilla 4tilla is offline
Site Üyesi

4tilla is on a distinguished road

Bunlar genelde telegram gruplarında oluyor. Müşteri kılığında dümen çeviren sistemin düzenbazlarıdır. Hepsi karda olduklarına dair capsler paylaşır, üç kağıtçı as solist analistlerini öve öve bitiremezler. Bunlara bir gün hep caps payşlaşıyorsunuz para çekme maknbuzlarınıda paylaşın görelim dedim, ertesi gün biri makbuz paylaşmış, ne aracı kurum ismi var, ne yülü meblağ var, üstüne üstlük makbuzun sağ üst köşesine maliyenin mali mührünüde entegre etmişler. Mali müşavir olduğum için hemen sahte makbuzu anladım. Ayrıca gerçek aracı kurum adı ile çok az farkla aynı isimde şirket kurmuşlar paraları buraya istiyorlar. Çok dikkat edin arkadaşlar,telegram gruplarındaki broker çakmalarının hepsi istisnasız dolandırıcı.
Reply With Quote
Old 04-12-2023, 04:07
kit$€nagru kit$€nagru is offline
Site Üyesi

kit$€nagru is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by 4tilla View Post
Bunlar genelde telegram gruplarında oluyor. Müşteri kılığında dümen çeviren sistemin düzenbazlarıdır. Hepsi karda olduklarına dair capsler paylaşır, üç kağıtçı as solist analistlerini öve öve bitiremezler. Bunlara bir gün hep caps payşlaşıyorsunuz para çekme maknbuzlarınıda paylaşın görelim dedim, ertesi gün biri makbuz paylaşmış, ne aracı kurum ismi var, ne yülü meblağ var, üstüne üstlük makbuzun sağ üst köşesine maliyenin mali mührünüde entegre etmişler. Mali müşavir olduğum için hemen sahte makbuzu anladım. Ayrıca gerçek aracı kurum adı ile çok az farkla aynı isimde şirket kurmuşlar paraları buraya istiyorlar. Çok dikkat edin arkadaşlar,telegram gruplarındaki broker çakmalarının hepsi istisnasız dolandırıcı.
@4tilla

Ben de instagramda karşılaştım bir tanesiyle. .............. diye bir hanımefendi. Her açtığı işlemde 300, 500, 700, 1100 dolar kazanıyor. Haftalık 2000-3000 dolardan aşağı düşmüyor. Bu kadın da dolandırıcı olabilir mi? Yoksa nasıl oluyor bu işler, gerçekte bu kadar kazanabiliyorlar mı?
Reply With Quote
Old 04-12-2023, 19:29
4tilla 4tilla is offline
Site Üyesi

4tilla is on a distinguished road

Hiç kimse hakkında önyargıda bulunamam ama hep kazanç olması normal değil, ayrıca kullandıkları meta4 vs. platformlarında da kendilerine ait serverlerde fiyatları manüple edebiliyorlar. Unutmam fake bir kurum beni dolandırdığında kotasyonundaki fiyatlar ile meta4 gerçek kotasyonundaki fiyatlar arasında korkunç fiyat ve makas (spread) farkları vardı. SPK lisansı olmayan hiç bir kuruma yanaşmayın, SPK lisanslılarda fiyatlamalrıyla fena tokatlıyor ama en azından para çekme garantiniz var.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)

Thread Tools

Posting Rules