FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 07-06-2013, 03:55
santiego76 santiego76 is offline
Banned

santiego76 is on a distinguished road
Default Vob mu Forex mi

Arkadaşlar uzun zamandır forex piyasalarına girmek için teknik analiz öğrenîyorum ve iyi bir seviyedeyim denilebilir , forexte demo hesaplarda çok pratik yaptım , yinede forex çok büyük bîr deniz haliyle daha tehlikeli gibi geliyor . Vob"u son 1 ayda duydum ve az çok araştırıyorum . Sizce teknik analiz bilgimle vob "da iş yapabilirmiyim , bide vobda karı yada zararı anlık realize edebiliyor musun yani forex gibi her an karını alabilir yada zararı kabullenebilirmisin yoksa vade sonunu mu beklemek zorundaasın , şimdiden teşekkürler, saygılar
Reply With Quote
Old 07-06-2013, 16:03
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by santiego76 View Post
Arkadaşlar uzun zamandır forex piyasalarına girmek için teknik analiz öğrenîyorum ve iyi bir seviyedeyim denilebilir , forexte demo hesaplarda çok pratik yaptım , yinede forex çok büyük bîr deniz haliyle daha tehlikeli gibi geliyor . Vob"u son 1 ayda duydum ve az çok araştırıyorum . Sizce teknik analiz bilgimle vob "da iş yapabilirmiyim , bide vobda karı yada zararı anlık realize edebiliyor musun yani forex gibi her an karını alabilir yada zararı kabullenebilirmisin yoksa vade sonunu mu beklemek zorundaasın , şimdiden teşekkürler, saygılar
Forexin özgülüğünü vobda borsada bulamazsın yeri gelir adamlar açığa satışı yasaklar yeni yeni uygulamalar getirir yatırımcıyı kafalarına göre engelleyebilirler.Forexte sınırsız özgürlük var ve 24 saat açık piyasa imkanın var.Diğerlerinde belli saat aralıklarına sıkışmış garabet bir sistem söz konusu.
Reply With Quote
Old 07-15-2013, 16:47
Ertuğrul's Avatar
Ertuğrul Ertuğrul is offline
Site Üyesi

Ertuğrul is on a distinguished road

Kabaca diyebiliriz ki borsa , fazla risk almak istemeyen yatırımcıların forex ise risk manyağı spekülatörlerin işidir. Kabaca...
Old 07-15-2013, 19:51
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Ertuğrul View Post
Kabaca diyebiliriz ki borsa , fazla risk almak istemeyen yatırımcıların forex ise risk manyağı spekülatörlerin işidir. Kabaca...
bana sorarsan borsa hertür manuplasyona açık yeri geldiğinde devletin parmakladığı sana işlemlerine kısatlama getirdiği çok kazanırsan bu adam bir ayakmı yapıyor diye hesaba çektiği lüzumsuz bir alan

Forexteki rahatlık borsada olmaz.Risk olayı kişiye kalmış kaldıraçsız yaparsan borsadan farkı olmaz açığa satış imkanın olduğu için daha bile rahat olursun insede çıksada kazanırsın ve derinlik borsaya göre her an var.
Reply With Quote
Old 10-12-2013, 16:41
Kocayörük's Avatar
Kocayörük Kocayörük is offline
Site Üyesi

Kocayörük is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
bana sorarsan borsa hertür manuplasyona açık yeri geldiğinde devletin parmakladığı sana işlemlerine kısatlama getirdiği çok kazanırsan bu adam bir ayakmı yapıyor diye hesaba çektiği lüzumsuz bir alan

Forexteki rahatlık borsada olmaz.Risk olayı kişiye kalmış kaldıraçsız yaparsan borsadan farkı olmaz açığa satış imkanın olduğu için daha bile rahat olursun insede çıksada kazanırsın ve derinlik borsaya göre her an var.
Forex kendini kontrol edebilirsen borsadan her türlü daha güvenlidir.
Reply With Quote
Old 09-07-2016, 15:19
parababasi parababasi is offline
Yeni Üye

parababasi is on a distinguished road

forex ucsuz bucaksiz bir deniz. Oradan kendine uygun (volatil veya degil) pariteleri secip islem yapabilirsin... VOP cok riskli diye duydum...
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules