FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26.98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27.78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20.63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14.29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10.32%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 09-15-2011, 16:12
onurum onurum is offline
Yeni Üye

onurum is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by maraton View Post
varmı satışa cesareti olan ben satıştayım hala
cesaretinden dolayı kutlarım maraton.
Old 09-15-2011, 16:13
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by maraton View Post
varmı satışa cesareti olan ben satıştayım hala
bence zorlama cok fazla ...ben sl oldum ...namussuz herifler milleti resmen yaktılar ..önceden bir haber verselerdi girmezdik poza bu saatde
Old 09-15-2011, 16:15
UNAL60 UNAL60 is offline
Site Üyesi

UNAL60 is on a distinguished road

bazen seyirci olarak tribünde durmak çok faydalıymış...
Bu zamana kadar neden daha çok yapmadım ki bunu....

büyük ihtimal 1.38 lerden euro satardım....ve 1.39 dan stoplanırdım...
Old 09-15-2011, 16:16
halil38 halil38 is offline
Site Üyesi

halil38 is on a distinguished road

Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir forumun kurulmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. ben bir sene önce başladım ve bu forex işine bilinçsizce alım satım yaptım şans eseri 1000 doları 14 bin dolara kadar çıkartabildim. daha sonra hepsini kaybettim. bankadan 5000 tl çektim onuda kaybettim. Bu kaybettiklerimi geri kazanıyım diye gittim bir 5000 tl daha çektim maalesef onuda kaybettim. şimdi diyeceksiniz ki kardeşim bu kadar kaybetmişin sen bu işle uğraşma..... ama kaybettiklerimi kazanmak için bu işi bırakmamayı düşünüyorum. aranızda mutlaka profesyoneller vardır. Lütfen bana yardımcı olun..... sizlerde teknik manada yardım bekliyorum. krdelen38@gmail.com
Old 09-15-2011, 16:20
UNAL60 UNAL60 is offline
Site Üyesi

UNAL60 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by halil38 View Post
Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir forumun kurulmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. ben bir sene önce başladım ve bu forex işine bilinçsizce alım satım yaptım şans eseri 1000 doları 14 bin dolara kadar çıkartabildim. daha sonra hepsini kaybettim. bankadan 5000 tl çektim onuda kaybettim. Bu kaybettiklerimi geri kazanıyım diye gittim bir 5000 tl daha çektim maalesef onuda kaybettim. şimdi diyeceksiniz ki kardeşim bu kadar kaybetmişin sen bu işle uğraşma..... ama kaybettiklerimi kazanmak için bu işi bırakmamayı düşünüyorum. aranızda mutlaka profesyoneller vardır. Lütfen bana yardımcı olun..... sizlerde teknik manada yardım bekliyorum. krdelen38@gmail.com
Halil .....kardeşim....attan düşenler anlar senin halinden...
yani ben....bugün bırak bu işi...bırakmakla süper karda olacaksın inan bana...
eğer bırakmazsan keşke 15 eylülde bıraksaydım da yeni zararlar yazmasaydım diyceksin...tecrübeyle sabittir...
uslan be halil ibrahim.....
Old 09-15-2011, 16:20
maraton maraton is offline
Moderatör

maraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud of

gu satışlarım sl 5886 dır
Old 09-15-2011, 16:22
onurum onurum is offline
Yeni Üye

onurum is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by halil38 View Post
atı alan üsküdarı geçti adlı,pardon at koşar baht kazanırın sinyallerine göz at ve karar ver.
Old 09-15-2011, 16:22
zuzzu zuzzu is offline
Site Üyesi

zuzzu is on a distinguished road

merkez bankalarının bu mudahalelerini açıklayabilecek bir usta varmı. ne yapımaya çalışıyor.
Old 09-15-2011, 16:23
Moderatör

maraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud of

bahtı kara atttan düştü sırda bitti gizemde
Old 09-15-2011, 16:24
Moderatör

Quote:
Originally Posted by zuzzu View Post
merkez bankalarının bu mudahalelerini açıklayabilecek bir usta varmı. ne yapımaya çalışıyor.
krizi bertaraf etmeye çalışıyorlar ama nafile trendin karşısında duramazlar
Closed Thread

Tags
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)

Posting Rules