FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 05-05-2017, 19:45
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by odyseey View Post
Tüm forum üyelerine selamlar..

Yakında gerçek hesap açmak istiyorum. İncelediğim FCA kayıtlı yabancı bir aracı kurum var fakat MM olmadiğindan emin değilim.Firmanın CySEC (Kıbrıs) kaydıda var.
Daha önce forex tecrübem olmadığından yerli firmalar yüksek başlangıç teminatlarından dolayı bana göre uygun değil gibi. En azından biraz tecrübe kazanana kadar...
STP ECN iyi bir kurum için Kemal Bey ve diğer değerli üstatlarım yardımcı olurlarsa sevinirim.

Ayrıca Kemal Yıldırım üstadımıza teşekkür etmeden geçemeyeceğim.Yazdıkları olmasa kurda kuşa yem olacaktık
Kıbrıstan uzak durun arkadaşlar elin rumu devlet olarak tanımıyoruz hiçbir hakkınız olmaz ayrıca malum bu şerefsizler kıbrısta türklerin makatına bira şişesi sokmaktan zevk alan piçlerdir.Subayımız Nihat İlhan'ın çoluk çocuğunu karısını öldürüp küvete sokan orospu çocuklarıdır.Forexinize sokarım sizin adam olun düşmanlarımıza destek olmayın.

Nasıl olurda bu Allahsızlara güvenir para emanet edersiniz? görmüyormusunuz Yunanistan batıyor birkaç sene öncede aynı şey bu rum itlerine oldu bankamatikten para çekemiyordu millet.Aklınızı başınıza alın bu kafirlere değil para bokunuzu bile vermeyin.
Reply With Quote
Old 05-05-2017, 23:14
odyseey odyseey is offline
Yeni Üye

odyseey is on a distinguished road

Teşekkürler üstadım mesaj alınmıştır....
Reply With Quote
Old 05-07-2017, 00:35
arnolds arnolds is offline
Banned

arnolds is on a distinguished road

Sabit spreadli yurtdışı firmaları var mı bildiğiniz?
Reply With Quote
Old 05-07-2017, 07:26
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by arnolds View Post
Sabit spreadli yurtdışı firmaları var mı bildiğiniz?
Forumda bin kere yazmışızdır defalarca kez anlatıldı hala kalkıp sabit spread var mı diye sorulması hayret verici.Sabit spread verecek bir firma ancak market maker olur senin cebine oynar Bbook kaptırır gerçek hesap adı altında demo oynarsın.O vakitte sabit spreadde verir TP stop garantiside verir herşeyi verir.Kazayla kazanan çıkarsada bir şekilde üstüne yatar parayı vermezler verselerde kan kusarsın.Bu forumda böyle sorular gelmesi olacak iş değil
Reply With Quote
Old 05-07-2017, 11:49
arnolds arnolds is offline
Banned

arnolds is on a distinguished road

Teşekkürler Kemal Bey. O zaman şöyle sorayım. Piyasalar kapanırken ve açılırken spreadleri makul sayılabilecek şekilde açan firmalar var mı? Çünkü ben tatil zamanına pozisyon bırakmak istemiyorum.
Reply With Quote
Old 05-07-2017, 16:25
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by acan1 View Post
Kemal bey protoncapitalmarkets'te hesap açtım baya zamandır kullanıyorum.Sayenizde STP işlem yapmanın, sapıtmadan Expert Advisorlarımın çalışmasının ve para çekim talebimden dakikalar sonra platformumdan anında düşüp çok kısa süredede bankama gelmesinin tadını yaşıyorum.Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Maşallah diyelim nazar olması

Quote:
Originally Posted by arnolds View Post
Teşekkürler Kemal Bey. O zaman şöyle sorayım. Piyasalar kapanırken ve açılırken spreadleri makul sayılabilecek şekilde açan firmalar var mı? Çünkü ben tatil zamanına pozisyon bırakmak istemiyorum.
Bizim kullandıklarımızda özel bir spread açması yok STP olduğu için likidite providerlerinden ne geliyorsa onu görüyoruz bazen son saniyelere kadar bile spread açılmıyor tamamen piyasadaki likiditeye bağlı.Sende market maker heveslerinden kurtuulup işin doğrusunu öğrenirsen yazdığın konuda isteğini gerçekleştirecek gerçek fiyatları göreceğin bir hesabın olur.
Reply With Quote
Old 05-09-2017, 03:35
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by Kartalfx View Post
Az önce açıktaki eurusd işlemlerime baktım yazdığım TPden 170-180 pip gibi pozitif şekilde lehime GAPle işlem kapanmış.Tek kelimeyle muhteşem bir firma gerçek bir STP

Olay budur STP neymiş kapak olmuş
Reply With Quote
Old 05-11-2017, 03:54
doncorleone doncorleone is offline
Yeni Üye

doncorleone is on a distinguished road
Unhappy

merhaba kemal hocam ismim adem konyadan katılıyorum sizin süzgecinizden geçmiş yurtdışı broker şirketi söylermisiniz durum acil şimdiden çok teşekkür ediyorum
Reply With Quote
Old 05-11-2017, 17:43
deadline06's Avatar
deadline06 deadline06 is offline
Site Üyesi

deadline06 is on a distinguished road

malumunuz belirtilen kurumdan hesap açtım. hesabı fonladığımdan 3 hafta sonra 200 usd çekim talebinde bulundum. işlemlerimi enpara üzerinden yapıyorum.
dün bu saatlerde talep geçtim. hemen hesaptan düştüler. 200 usd yuvarlak hesap 185euro yapıyor. hesabımla 175 euro geçti. muhabir banka ücreti gayet makul geldi. 5 euro da enpara kesti. toplamda 15 euro kesinti oldu.
not: enpara gelen para tutarına bakmadan aynı kesintiyi yapıyor.
bilgi amaçlı paylaşayım dedim.

aracı kurumdan ise çok memmunum. emirler gayet hızlı çalışıyor. başka bir ülkede daha hesabım var. arada çok fark var gerçekten. saçma sapan spreed açılmaları falan yaşanmıyor. herşey gayet hızlı ve stabil

son olarak mobilden işlem yapanlar takip edenler için;
ios ve android için marketlerinde vpn programları oluyor.
ilerleyen zamanlarda herhangi bir kesinti olması durumunda, gereksiz kayıplar vermemeniz için telefona kurmanızı öneririm.

emeği geçen herkese canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.
Reply With Quote
Old 05-25-2017, 19:20
Fxkral Fxkral is offline
Site Üyesi

Fxkral is on a distinguished road
Default Merhaba

Merhaba arkadaşlar ben Yen'i katıldım foruma
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)

Thread Tools

Posting Rules