FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 06-21-2013, 16:16
evliyaçelebi's Avatar
evliyaçelebi evliyaçelebi is offline
Site Üyesi

evliyaçelebi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by recruit View Post
eline sağlık analiz güzel...şahsi fikrimi söyleyeyim tek sıkıntı sert düşen bir paritede alım yapmak sende bilirsin epey risklidir...ben olsam okla gösteridiğin fibolara gelinceye kadar bekler oraya gelince satış açardım...üstüne de stobu çeker açıp film izlerdim... ama ben bu düzeltmeye oynamak istiyorum dersen tren çizgisinin altına veya dün ki dib altına stobu çekersen düzeltmeyi yakalamak amaçlı deneyeblirsin...hayırlı işlemler...
Üstat ne güzl yazdın dün akşam bir üçgen formu vardı yukarı kırarsa artısı var diye yazdım ama bu kanguru yakaladımı iyi ters çakıyor. ben güzel ce yukarılarıa atarsa satarım. ilk hedefrim 0,9313 ordan küçük bir poz 0.1 satıarım eğer yukarı devam ederse 0,939 a gelirse yine satarım hedef burda çok güzel 0,88 leri göreceğiz
Burada yayınladığım grafikler vepaylaştığım yorumlar genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlandır. Bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kisilerin ugrayabilecegi her türlü zararlardan dolayı şahsım sorumlu tutulamaz.
Çok mu resmi oldu ?
Old 06-21-2013, 16:17
recruit's Avatar
recruit recruit is offline
Moderatör

recruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by evliyaçelebi View Post
Nokta satışına birde benden 1.3250 dan sattık sabırla bekledik. 1.3153 den güzelce kapattık +100 e yakın . 1.3280 den açtığımz poz korumaya alındı daha aşağılar hedeflendi bekliyouz.
haftasonunu deniz masrafı çıktı Eşimi biraz gzdireyim evde sıkıldı karıcım.

Bİrde üstat şu TL de hedefi vursaydık bugün güzel olurdu ama pozu haftasonu taşırız.
çelebi dolar tl de 94 üzerinden scalp lık fırsat verdi m5 de 10 dakikada +40 pips bir bak fırsat yakalayabilirsin...
Old 06-21-2013, 16:26
recruit's Avatar
Moderatör

recruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of light

bak çelebi dolar tl neler yapıyor gelde scalp yapma...
Old 06-21-2013, 16:29
recruit's Avatar
Moderatör

Çağlayan: Paniğe gerek yok
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, dolar/TL kurundaki hareketlenmeyle ilgili "teyakkuza geçilecek bir durum söz konusu değil" dedi

Böyle bir ortamda bu işi regüle edecek kuruluş belli; Merkez Bankası. Merkez Bankası bu konuda oldukça güçlü rezervlere sahiptir. Merkez Bankası Başkanı da bazen sözlü bazen fiili müdahalelerde zaten bulunuyor. Merkez Bankası'nın elinde çok araç var. Endişe edilecek bir durum söz konusu değil."
Old 06-21-2013, 16:38
yildirimx yildirimx is offline
Site Üyesi

yildirimx is an unknown quantity at this point

Sirf su dolari kacirmayayin diye gittim abimin adina hesap acip 1000 dolar yatirdim. 42 -43 den pasi sattim.asil satisi 48 e yazmistim ama yemedi. Diger hesaptaki zararimi bu sekilde kapiyorum gibi bakalim. Keske euro satsaymisiz. Ama bir daha euro tl ne alirim ne de satarim. Parite dusse de ciksa da artiyor lanet para. Su zafer caglayan yerine ekonomi bakani babacan devam etseydi, cok daha guvenilir bi tl olurdu. Cikar arkasinda durur gerekirse mb baskanina talimat verirdi. En azindan bi cikip konusur insan erdem basci ciksin gelip gecici olduguna inaniyoruz bu nedenle cok fazla mudahale etmiyoruz ancak istenmeyen durumlarin olusmamasi icin elimizde tum imkanlar mevcut ve bunlari sonuna kadar kullanabiliriz. Bu sekilde bi aciklama yapsin simdi 1910 liraya duser dolar.
Old 06-21-2013, 16:39
recruit's Avatar
Moderatör

yıldırımın yokluğu nasılda belli oluyor... seans odasına en az bir tane heyecanlı sürekli sorular soran yakaldımı bırakmayan şöyle kanlı canlı bir arkadaş lazım...bir aralar çelebi öyleydi ama artık o sakinleşti işide kaptı şimdi yıldırım bayrağı çelebiden devraldı..
Old 06-21-2013, 16:54
yildirimx yildirimx is offline
Site Üyesi

yildirimx is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by recruit View Post
yıldırımın yokluğu nasılda belli oluyor...seans odasına en az bir tane heyecanlı sürekli sorular soran yakaldımı bırakmayan şöyle kanlı canlı bir arkadaş lazım...bir aralar çelebi öyleydi ama artık o sakinleşti işide kaptı şimdi yıldırım bayrağı çelebiden devraldı..
Hocam aslinda inan ki, boyle heyecan dedigim yerinde duramamak falan degil gayet rahat gbiyim ama dolar 40 in uzerinde durdugu her saniye bi terleme falan basiyor kotu oluyorum.

Simdi bizde Hoca Celebi gibi oluruz diyecem yakinda ama biz yildirim demisiz bu yuzden yildirim hiziyla veriyoruz tepki ve kararlarimizi sanirim ama birazda yaştan öturu sanirim zamanla durulucaz insallah. O zamana kadar da umarim kaybeden olmayiz.

Zafer inananlarındır
Old 06-21-2013, 16:55
dtender dtender is offline
Yeni Üye

dtender is on a distinguished road

altında 1279 ve 1295ten sell pozu açtım nasılsa düşer diye acaba düşermi yoksa elliot dalgası nedeniyle 1330lara kadar çıkması mı daha muhtemeldir. pek bir veri de yok bugün ama.
Old 06-21-2013, 17:00
recruit's Avatar
Moderatör

Quote:
Originally Posted by yildirimx View Post
Hocam aslinda inan ki, boyle heyecan dedigim yerinde duramamak falan degil gayet rahat gbiyim ama dolar 40 in uzerinde durdugu her saniye bi terleme falan basiyor kotu oluyorum.

Simdi bizde Hoca Celebi gibi oluruz diyecem yakinda ama biz yildirim demisiz bu yuzden yildirim hiziyla veriyoruz tepki ve kararlarimizi sanirim ama birazda yaştan öturu sanirim zamanla durulucaz insallah. O zamana kadar da umarim kaybeden olmayiz.

Zafer inananlarındır
yıldırım kardeşim hakkını helal et senin hakkında konuşuyordum yakalandık...
ben sizdeki bu heyecanı seviyorum..sendeki bu aşk bu azim oldukça korkma ferhat gibi dağları delip su çıkartırsın fx de neymiş..
Old 06-21-2013, 17:01
batuhan's Avatar
batuhan batuhan is offline
Site Üyesi

batuhan is on a distinguished road

dolar borcu vardı, haftaya perşembe gününe öteledim
Closed Thread

Tags
alpari, döviz yatırım foreks, eurusd, foreks, foreks döviz yatırım, foreks kazancı, foreks ticareti, forex, forex foreks forex foreks, forex sinyal, forex.com, fxcm, fxdd, gain capital, hotspotfx, teknik analiz, yatırım foreks döviz

Currently Active Users Viewing This Thread: 137 (0 members and 137 guests)

Posting Rules