FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 03-16-2017, 22:39
*etemmetetem *etemmetetem is offline
Site Üyesi

*etemmetetem is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Ertuğrul View Post
10 yıldır Kemal abiyi takip ederim.
Bu ülkede, bireysel işlem yapanlar için forex bir ciddiyet kazandıysa bunda payı çok büyüktür.
Nice vurgun-soygun şebekesinin,sisteminin palazlanmasını tek başına engellemiştir.
FX piyasası için Türkiye'de gönüllü regülatörlük yapmıştır adeta.
Yaptığı hizmet ile madalya alsa yeri var.
Allah razı olsun Kemal abi.
3 yıldır bu foruma üyeyim ve takip ediyorum.kemal hocanın bütün yazdıklarını okumuşumdur. onun bize yaptığı ikazları, yardımları sakın olaki kimse test etmesin.hepimiz üzerinde kesinlikle hakkı vardır.allah razı olsun ondan.haklarını helal et hocam...
Reply With Quote
Old 03-17-2017, 14:10
deadline06's Avatar
deadline06 deadline06 is offline
Site Üyesi

deadline06 is on a distinguished road

gazetelerin birisinde şu habere denk geldim.
kuzey kore misali... diyecek söz yok.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, AA muhabirine, foreks piyasalarına ilişkin sınırlamalar için ihtiyaç duyulan mevzuat düzenlemelerinin yapılacağını söyledi. *Sermaye Piyasası Kurulunun (SPK) söz konusu piyasalara ilişkin düzenlemelerinden ilkinin yürürlüğe girdiğini anımsatan Canikli, yeni düzenlemelerin de kısa sürede hayata geçirileceğini bildirdi.
*
Türk vatandaşlarının mevcut yasalar uyarınca, Türk kurumlarından yetki almamış foreks işlemleri yapan bir siteye veya alana ulaşıp işlem yapmasının yasak olduğunu anlatan Canikli, başka ülke vatandaşlarının ise söz konusu işlemleri yapmasının Türkiye'yi ilgilendirmediğine işaret etti.
*
Canikli, foreks piyasaları konusunda, "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının hangi ülkede oluşturulursa oluşturulsun, oraya ulaşarak işlem yapması konusunda engelleme ve kural koyma yetkisi kesinlikle Türk Cumhuriyeti Devleti'nindir. Önümüzdeki günlerde yasal çalışmalarımız da olacak. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları eğer izin almadan yurt dışında foreks işlemi yapan alana, siteye erişiyorlarsa oraya ulaşımı engelleyeceğiz. O yetkimiz de var. Dolayısıyla Türkiye'de getirdiğimiz düzenlemenin arkasından dolanılarak baypas edilmesi anlamına gelecek bu tür erişimlere de kesinlikle müsaade etmeyeceğiz." diye konuştu.
*
Canikli, foreks piyasalarına yönelik düzenlemenin çok isabetli olduğunun her geçen gün anlaşıldığını vurgulayarak, bu konuda en ufak bir problem bulunmadığını vurguladı.
Reply With Quote
Old 03-22-2017, 13:54
kkamsiz kkamsiz is offline
Site Üyesi

kkamsiz is on a distinguished road

Merhaba
Üstadlar kusura bakmayın yardımınıza ihtiyacım var, mevcut forex hesabımı dışarı taşımam gerekiyor yada taşıma imkanım yok ise sıfırdan bir hesap açmam gerekiyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Reply With Quote
Old 04-06-2017, 03:06
blacktrader blacktrader is offline
Yeni Üye

blacktrader is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by kkamsiz View Post
Merhaba
Üstadlar kusura bakmayın yardımınıza ihtiyacım var, mevcut forex hesabımı dışarı taşımam gerekiyor yada taşıma imkanım yok ise sıfırdan bir hesap açmam gerekiyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Lütfen banada yardım edin yurtdışı spread oranı düşük 3000 5000 depositolu hesap açabileceği güvenilir bir firma arıyorum cevap bekliyorum
Reply With Quote
Old 04-06-2017, 15:15
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

SPK yasağından sonra Türkçe içerikli site barındıran yabancı firmaların alayının dolandırcı olduğunu daha önce yazdık.Hala Türkçe sayfası olan yabancı broker soran gerizekalı arkadaşlar çıkıyor.Bin kere söyledik yine söyleyelim bu kanunen yasaktır biiiir, ayrıca yasağa uymadan Türkçe sayfa barındıranlarda hukuk düzen tanımaz market maker depozit avcılarıdır buda ikiiiii.Ciddi hiçbir yabancı firma SPK işe el attığı tarihten bugüne Türkçe içerik barındırmıyor.Hala ahmaklığa devam edip hırsızlara yolunmak isteyen varsa kendisi bilir...

Last edited by Kemal Yıldırım; 04-06-2017 at 15:17.
Reply With Quote
Old 04-18-2017, 09:55
acan1 acan1 is offline
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Kemal bey protoncapitalmarkets'te hesap açtım baya zamandır kullanıyorum.Sayenizde STP işlem yapmanın, sapıtmadan Expert Advisorlarımın çalışmasının ve para çekim talebimden dakikalar sonra platformumdan anında düşüp çok kısa süredede bankama gelmesinin tadını yaşıyorum.Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Reply With Quote
Old 04-19-2017, 18:54
Sivridis Sivridis is offline
Yeni Üye

Sivridis is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by KMTX View Post
Kemal hocam olumlu görüş verdiğin firmada hesabı açtım 2 gündür kullanıyorum eline emeğine sağlık
scalp yapmak için işlem hızı süper london sunucu olduğu içinmi acaba hocam? yerli firmadaki hesapta güzeldi ama bunun hızına hasta oldum
Merhaba, 2 yıldır Türkiye de foreks hesabım var, ancak bu yeni düzenlemelerle marjlarım kötüleşti. Yurtdışı firması olarak yukarıda bahsettiğiniz firmayı öğrenebilir miyim ? Teşekkürler.
Reply With Quote
Old 04-24-2017, 02:55
Kartalfx's Avatar
Kartalfx Kartalfx is offline
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by acan1 View Post
Kemal bey protoncapitalmarkets'te hesap açtım baya zamandır kullanıyorum.Sayenizde STP işlem yapmanın, sapıtmadan Expert Advisorlarımın çalışmasının ve para çekim talebimden dakikalar sonra platformumdan anında düşüp çok kısa süredede bankama gelmesinin tadını yaşıyorum.Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Az önce açıktaki eurusd işlemlerime baktım yazdığım TPden 170-180 pip gibi pozitif şekilde lehime GAPle işlem kapanmış.Tek kelimeyle muhteşem bir firma gerçek bir STP

Old 04-27-2017, 14:03
zyrtec zyrtec is offline
Yeni Üye

zyrtec is on a distinguished road

Arkadaşlar,

Yurtdışı bir siteye bu sabah 9 gibi swift işlemi yaptım ve para 11'de hesabımdaydı.

Swift işlemi için Enpara'yı kullandım. Enpara kesintisi: 25 TL ve muhabir (aracı) banka kesintisi: 35 euro oldu.

Benim gibi bu işleme aşina olmayanlara yardımcı olması amacı ile yazdım.

Herkese bol kazançlar.
Reply With Quote
Old 05-05-2017, 16:15
odyseey odyseey is offline
Yeni Üye

odyseey is on a distinguished road
Question

Tüm forum üyelerine selamlar..

Yakında gerçek hesap açmak istiyorum. İncelediğim FCA kayıtlı yabancı bir aracı kurum var fakat MM olmadiğindan emin değilim.Firmanın CySEC (Kıbrıs) kaydıda var.
Daha önce forex tecrübem olmadığından yerli firmalar yüksek başlangıç teminatlarından dolayı bana göre uygun değil gibi. En azından biraz tecrübe kazanana kadar...
STP ECN iyi bir kurum için Kemal Bey ve diğer değerli üstatlarım yardımcı olurlarsa sevinirim.

Ayrıca Kemal Yıldırım üstadımıza teşekkür etmeden geçemeyeceğim.Yazdıkları olmasa kurda kuşa yem olacaktık
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)

Thread Tools

Posting Rules