FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 02-25-2012, 14:10
Capital1's Avatar
Capital1 Capital1 is offline
Site Üyesi

Capital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of light
Default Bu hafta ne kazandım?kaybettim?

Arkadaşlar bu bölümde bir hafta içerisinde kayıp ve kazançlarımızı yayınlayalım. İsteyen yazsın. İsteyen bunu teyit için detailed statement eklesin daha iyi olur.. Yorum hür, fikir serbest. Var mı böyle liberal forum..

Ben başlatayım..

Geçen hafta çok işlem yaptım. Al sat. al sat.. al sat. netice hatice. 322 dolar +
Old 02-25-2012, 15:22
maraton maraton is offline
Moderatör

maraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud of

bu hafta sadece eur pozu aldım toplamda +648 pip

Reply With Quote
Old 03-03-2012, 18:29
scalper_30 scalper_30 is offline
Banned

scalper_30 is on a distinguished road

maşallah Allah daha çok versin.bu hafta 49 doları dün sabah itibariyle 651 dolara çıkarttım.pozlar hep 0,1 lik ti sadece 1 lotluk bir işlem açıp 8 dolar alıp bıraktım yani 1 pip bile değil.sonrasında ise kör şeytana uyup yüklendim hacimli alışa 44 dolara geri indim.gülsem mi ağlasam mı bilemedim ki sistem satta olduğu halde ben neden alış girdim bunu da bilemedim.gece kapanış itibariyle 44 dolar şuan 68 dolar ve 3145 tp 3205 sl poza girdim bekliyom(bu arada hedefim bu 68 doları 1 ay sonra 5 basamaklı sayılara getirmek ne dersiniz becerebilir miyim acaba?)
Reply With Quote
Old 03-04-2012, 02:39
gkyyy gkyyy is offline
Banned

gkyyy is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by scalper_30 View Post
maşallah Allah daha çok versin.bu hafta 49 doları dün sabah itibariyle 651 dolara çıkarttım.pozlar hep 0,1 lik ti sadece 1 lotluk bir işlem açıp 8 dolar alıp bıraktım yani 1 pip bile değil.sonrasında ise kör şeytana uyup yüklendim hacimli alışa 44 dolara geri indim.gülsem mi ağlasam mı bilemedim ki sistem satta olduğu halde ben neden alış girdim bunu da bilemedim.gece kapanış itibariyle 44 dolar şuan 68 dolar ve 3145 tp 3205 sl poza girdim bekliyom(bu arada hedefim bu 68 doları 1 ay sonra 5 basamaklı sayılara getirmek ne dersiniz becerebilir miyim acaba?)
Merhaba Scalper hocam 50 doları 651 dolara çıkardım yazınızı okuyunca şok oldum,tebrik ederim,bravo demek istiyorum sadece.ama sonu biraz kötü olmuş adiniza ama umarim amacınıza ulaşırsınız.ben 600 dolarla girdim 1,5 aydir reeldeyim suan 570 de biraz sikintim var ,dediginiz su sidus ve mvi beyaz ema ile mi devam ediyosunuz hocam?, ben basarili olamaiyorum iki haftadir tavsiye verirseniz sevinirim..
Reply With Quote
Old 03-04-2012, 22:42
zeonfx zeonfx is offline
Site Üyesi

zeonfx is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by scalper_30 View Post
Bende geçen hafta 3 günde 4bin dollardan- 9.bin dolara kara çıkardım. Ama çarşamba günü altın-euro/usd-gümüş stop loss koymadan yüksek lotlarda buy işlemlerim vardı akşama hesabımı bir baktım sıfırlanmış
benimkisi tam eşeklik. hızlı gitmemek lazımmış ve stop loss koymadan asla...
Reply With Quote
Old 03-05-2012, 14:57
Capital1's Avatar
Site Üyesi

Capital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by zeonfx View Post
Bende geçen hafta 3 günde 4bin dollardan- 9.bin dolara kara çıkardım. Ama çarşamba günü altın-euro/usd-gümüş stop loss koymadan yüksek lotlarda buy işlemlerim vardı akşama hesabımı bir baktım sıfırlanmış
benimkisi tam eşeklik. hızlı gitmemek lazımmış ve stop loss koymadan asla...

Eşeklik tarafı şurada.. (Sorry böyle yazdığım için eşekliği aslında hepimiz yapıyoruz ) 9 bin dolara çıktın değil mi? E ne bekliyorsun kardeşim.. Çek yarısını değil mi ama ? Çekmekte sayısız yararlar var nitekim bütün uzmanlar bunu bilir. Hatta ergenler bile
Old 03-06-2012, 13:29
ergnklc ergnklc is offline
Guest

ergnklc is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Capital1 View Post
Eşeklik tarafı şurada.. (Sorry böyle yazdığım için eşekliği aslında hepimiz yapıyoruz ) 9 bin dolara çıktın değil mi? E ne bekliyorsun kardeşim.. Çek yarısını değil mi ama ? Çekmekte sayısız yararlar var nitekim bütün uzmanlar bunu bilir. Hatta ergenler bile
hepimiz ayni hatayi yapiyoruz galiba, amacimiz tabiiki büyük hesap ile büyük islemler yapabilmek ve biran evvel daha da büyütmek bu yüzden cekmiyoruz karlari, ve de tersde kaldimiydi bu sefer hesap büyük döner nasil olsa beklentisine giriyoruz sl yapmiyoruz ve sonuc ayni oluyor maalesef
Reply With Quote
Old 03-06-2012, 23:26
epiphany epiphany is offline
Yeni Üye

epiphany is on a distinguished road

Sn ergnklc soylediklerinizde cok haklisiniz. Benimde uzerine eklemek istedigim bir sey var.
Bir buyuk essekligimizde hedefsiz pozisyon almak. Demek istedigim gunluk haftalik veya aylik ne bekliyoruz . Ne kadar kazanc bizi tatmin edecek. Bunu bilip o noktada durmak , yeni pozisyon acmak ya da soylediginiz gibi kari cekip cikmak. Sonuna kadar direnince sonu hep husran oluyo. Kasa her zaman kazaniyo.

Bu sayfada ne kazandik ne kaybettik onlari yayinlamamiz lazim kusura bakmayin laf acilmisken bir seyler yazmak istedim. Bugun bende , bahsettigim nedenlerden dolayi hesabi patlattim. Insan ne kadar kaybettigini yazmaya utaniyor. Gerci herkes yazsa forumun en islek basligi bu olur Insallah kazandigimda bende yazmaya baslarim.

herkese kolay gelsin.
Reply With Quote
Old 03-10-2012, 15:00
Capital1's Avatar
Site Üyesi

Baslarım böyle forekse haline geliyor bazan insan.. Bir kaç gün motosiklet ile kafa dağıtacağım..

Old 03-24-2012, 14:35
maraton maraton is offline
Moderatör

maraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud of

Quote:
Originally Posted by maraton View Post
bu hafta sadece eur pozu aldım toplamda +648 pip

yaklaşık 3 haftada toplam +1597 pip
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules