FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 07-13-2017, 18:21
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by deadline06 View Post
hocam yanlış hatırlamıyorsam;
geçenlerde eur bölgesinden yapılan açıklamada euronun değerinin artırılacağı gibi bi yorum gelmişti. ondan sonra zaten yakın zirveleri test etmeye çalışıyor.
dünde yellen güvercin bir açıklama yaptı deniyor ama açıklama başlıklarına bakınca herşey iyiye gidiyor. hedeflenen olmasada faiz oranı artacak.gücümüz var falan fistan vs haberler yaptı.
genel gidişat sanki yıl sonuna kadar eurusd ciddi düşüşler yaşayacak gibi.
ama yapılan bu açıklamalarda da belirli bir band içinde uzunca bir süre git gel yapacak gibi.
bu konuda ne düşünüyorsunuz.
yukarda 1,18 geçmediği sürece yatay bant hafif düşüşlü devam eder.
Old 07-13-2017, 18:26
Kartalfx's Avatar
Kartalfx Kartalfx is offline
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
yukarda 1,18 geçmediği sürece yatay bant hafif düşüşlü devam eder.
Aynısını düşünüyorum üstadım.

Old 07-14-2017, 16:39
metallurgist metallurgist is offline
Moderatör

metallurgist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by metallurgist View Post
doğrudur hocam ama ben epey yukarıdan sattığım için stopu 1,1360 yaptım bekliyorum. ilk hedefim 1,1150. gün sonu yada yarın bakarız nerelere gelecek
Stopu 1.1440 yapmıştım patladı

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Kısa vadede git gel çok oluyorda orta uzun vadede satış için 1,13 altında kendini tutması lazım.Yoksa her an yukarı 1,18lere doğru kendini atacak potansiyeli var.
Nede olsa üstat
Old 07-17-2017, 10:56
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Perşembeye kadar fazla bir hareket olmayacak gibi duruyor.
Old 07-17-2017, 12:43
Moderatör

günaydın arkadaşlar huzurlu bir hafta diliyorum herkeze.
Old 07-17-2017, 16:15
babangida babangida is offline
Site Üyesi

babangida is on a distinguished road
Default Bitcon

Bitcon sert duzeltme oldu bu altin ve gumuse yarayabilir
Old 07-17-2017, 16:31
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by babangida View Post
Bitcon sert duzeltme oldu bu altin ve gumuse yarayabilir
tırışkadan şeyler bunlar.Bitcoin mitcoin girmeyin onlara.Kara para aklama vs yüzünen yakında pekçok yerde blok yiyecek yasaklanacak o ve türevleri.Sonrasında uçak gibi çakılacaktır bolcada enayiyi beraberinde batıracaktır.
Old 07-17-2017, 17:39
Moderatör

bakalım kırarsa 1,1580-1590 aralığı gelir gibi duruyor. kıramazsa
Old 07-18-2017, 09:44
systemkruger systemkruger is offline
Yeni Üye

systemkruger is on a distinguished road
Default spk

daha önce de tartışıldı ama yine de yazmak istedim. spk nın bu son aldığı yurtdışı merdiven altı firma dediği ve ceza durumları ne olacak. ayrıca yurtdışında ki firmalardan hangisini spk denetliyor. yasal olan bir yurtdışı firması var mı? varsa onlarda mı 50 bin tl ye karşılık gelen fonla ve 1:10 kaldıraç oranı ile işlem yaptıracaklar. kafamda deli sorular. iyice tadını kaçırdılar. yine soruyorum:
ŞİMDİ NE YAPACAĞIZ HOCALARIM.
Old 07-18-2017, 11:05
deadline06's Avatar
deadline06 deadline06 is offline
Site Üyesi

deadline06 is on a distinguished road
Default USindex

mt4 den biraz farklı hareket etmiş.
hangisi kabul görür bilmiyorum.
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 15 (0 members and 15 guests)

Thread Tools

Posting Rules