FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 01-04-2017, 11:05
redsock redsock is offline
Yeni Üye

redsock is on a distinguished road

günaydın

acemi biri olarak bi sorum olacaktı. gedik foreks kullanıyorum. brent olarak crude_g17 var. üzerine gelince şubat vade light.....falan yazıyor. bu farklı mı.

tşk
Old 01-04-2017, 13:06
Tuncay Tuncay is offline
Site Üyesi

Tuncay is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by melike View Post
admin beni daha önce uyardı ama dayanamayacam direk isim geçiyor zaten son mesajım olacak bu adam burada devam ettiği sürece buraya analiz koyulmaz...

Arkadaşım bak bugünkü işlemlerim petrolün kapanış rakamına bakar mısın? 55.04 bugünün tepesi kaç 55.21... Hah bu rakamları buraya koydum ki sana kapak olsun diye arada bir tane stop var bak ona sevinebilirsin kahkaha atabilirsin... Son 1 senedir neredeyse sadece petrol işlemi yapıyorum petrolde sana papuç bırakmam artı sadece petrol için çalışan robot var başka kapıya git o yüzden...
Artı ben sana geçen ne yazdım ben senin acemi değilim pozisyona aşık olmam trade ederim. Yazılarıma analizlerime bak 47 lerden beri alımdayım. Grafik koyduk buraya sayım koyduk sen grafikten anlamıyorsan o benim sorunum değil. Bir tane analizin yok grafiğin yok ağzına almışsın sakız gibi şu firma şunu verdi bu firma bunu verdi sürekli işlemlerini yazıyorsun banane senin işlemlerinden...

Son bir uyarı ister dikkate al ister alma EURUSD de hazırlık yapılıyor büyük ihtimal yukarı bir dönecek almaya fırsatınız olmayacak nefes aldırmayacak millete o yüzden stop fazla geniş tutma ha dönmedi mi benim stopum seninki gibi yüksek değil canımı yakmaz...

Yukarıda da yazdım bu son mesajımdı. Herkese iyi geceler direk sataşma olunca dayanamadım. Kusura bakmayın. Kalın sağlıcakla...

Old 01-04-2017, 13:11
melike melike is offline
Site Üyesi

melike is on a distinguished road

Neyse gereksiz sinir yaptım. Kusura bakmayın.
USDTRY gündem rahat durmuyor fakat grafik son demlerini yaşıyor diyor olsun olsun 3.63-3.64 ler sonrası feci günlük kapanışları takip etmek gerekiyor. Alıcı arkadaşlar dikkatli olsun. Dediğim seviye üstünde satıcı arkadaşlar dikkatli olsun.

Old 01-04-2017, 13:14
melike melike is offline
Site Üyesi

Daha önce dediğim gibi 1.0350 ler çok önemli haftalıktaki mumlara bakarsak direniyor kanal dibinde satıştaki arkadaşlar dikkat etsin. Satışçılar için stop vermeyecem çünkü düşüncem onlara nefes aldırmayacaklar alışcı arkadaşlar için stop noktası 1.0350 altı günlük kapanış olabilir. Kalıcı olursa alt kanala gider. Feyklere dikkat edin...TDİ var dal çık yapabilirler.

Old 01-04-2017, 13:22
melike melike is offline
Site Üyesi

Petrol sayımını hatırlarsınız şu an kırdığımız yeri bir kez daha test ediyoruz. Kırarsak mavi çizgideyiz oda 50.50 ler civarı.
Dün tepeden kapattığımı söylemiştim. Biraz şansımda yaver gitti hedef 56 lardı ama ben iyi kar aldığım için kapadım ve alttan tekrar 3 te 1 i kadar girip stoplanmıştım. Sorun değil kar zarar kardeştir. Dün gece 52.40 lardan bir kez daha denedim 52.10 altı stop hacim ufak rahatsız etmeyecek kadar ama petrol benim büyük aşkım olduğu için aralarda al sat yapıyorum bunu es geçmeyelim...
Sonuç olarak buralar önemli kırmızı destek hattı kırılmazsa daha yukarıları hedefler kırılırsa hedef belli mavi çizgi

Old 01-04-2017, 13:42
melike melike is offline
Site Üyesi

Benden bu kadar grafik üstünde her şeyi gösterdim istediğiniz yerden girip istediğiniz yere stop koyabilirsiniz. USDJPY 119.50 üstünde her yer satılır oraya gelebilirse stop en üst pembe direnç üstü kapanışlar

Old 01-04-2017, 18:19
uzun vade uzun vade is offline
Site Üyesi

uzun vade is on a distinguished road
Talking

eurusd 1.0189 a düşmeden öyle 400 pip 500 pip yükselemez. ancak 1.0189 u gördükten sonra yükselir yükselirse. ytd.
Old 01-05-2017, 10:58
melike melike is offline
Site Üyesi

Quote:
Daha önce dediğim gibi 1.0350 ler çok önemli haftalıktaki mumlara bakarsak direniyor kanal dibinde satıştaki arkadaşlar dikkat etsin. Satışçılar için stop vermeyecem çünkü düşüncem onlara nefes aldırmayacaklar alışcı arkadaşlar için stop noktası 1.0350 altı günlük kapanış olabilir. Kalıcı olursa alt kanala gider. Feyklere dikkat edin...TDİ var dal çık yapabilirler.

isteyen kapasın isteyen devam etsin 140 pip ama daha yolu uzun

Old 01-05-2017, 11:00
melike melike is offline
Site Üyesi

Quote:
Benden bu kadar grafik üstünde her şeyi gösterdim istediğiniz yerden girip istediğiniz yere stop koyabilirsiniz. USDJPY 119.50 üstünde her yer satılır oraya gelebilirse stop en üst pembe direnç üstü kapanışlar

aynısı burada var daha yolu var ama isteyen alabilir 190 pip

Old 01-05-2017, 11:02
melike melike is offline
Site Üyesi

petrolde de 90 pip kadar felan bir kar var ama onuda başabaş alın bekleyin oda nazar boncuğu olsun

rakamlarınız belliyse kazanırsınız uçsuz bucaksız tp stoplarla işlem yapılmaz

Last edited by melike; 01-05-2017 at 11:03.
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (0 members and 14 guests)

Thread Tools

Posting Rules