FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 10-23-2011, 23:36
warworn warworn is offline
Banned

warworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of light

spk izinli firmalarda hesap acan varmı veya deneyimi olan....
Reply With Quote
Old 10-24-2011, 10:52
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by warworn View Post
spk izinli firmalarda hesap acan varmı veya deneyimi olan....
Arkadaşlardan duyumlar geliyor platformlar biraz sıkıntılı.Ama netice için zaman lazım para çekme safasına gelen yok şimdilik.
Reply With Quote
Old 10-24-2011, 19:33
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Gci financial hakkında bir bilgisi olan varmı ,yüzde 20 bonus veriyormuş ilk müşterilerine..bana fena gelmedi teklifleri ama guvenilirmi bilmiyorum ..ne dersin tarzan ustad ..ben halen fxdd ve Dukascopy kullanıyorum ..fxdd spreadleri çok açtı ,dukasda mt4 yok yoksa memnunum ama mt4 e alıştık bir kere zor geliyor
Reply With Quote
Old 10-24-2011, 21:43
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
Gci financial hakkında bir bilgisi olan varmı ,yüzde 20 bonus veriyormuş ilk müşterilerine..bana fena gelmedi teklifleri ama guvenilirmi bilmiyorum ..ne dersin tarzan ustad ..ben halen fxdd ve Dukascopy kullanıyorum ..fxdd spreadleri çok açtı ,dukasda mt4 yok yoksa memnunum ama mt4 e alıştık bir kere zor geliyor
GCI eskiden bir firmaydı sonra denetim sorunları yaşadılar şuanki Gci sadece siteden ibaret bir denetimde kaydı falanda yok adreside yok.Eskidende ödeme sorunu yaptığına dair arkadaşlardan şikayetler gelmişti.Şuanki haliyle kesinlikle uzak durun derim.
Reply With Quote
Old 10-24-2011, 22:03
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
GCI eskiden bir firmaydı sonra denetim sorunları yaşadılar şuanki Gci sadece siteden ibaret bir denetimde kaydı falanda yok adreside yok.Eskidende ödeme sorunu yaptığına dair arkadaşlardan şikayetler gelmişti.Şuanki haliyle kesinlikle uzak durun derim.
Demekki bosuna bonus vermiyorlar bende eskiden iyi bir firma olarak hatırlıyordum ..teşekkürler ,kolay gelsin
Reply With Quote
Old 10-24-2011, 22:18
asfx asfx is offline
Yeni Üye

asfx is on a distinguished road

Quote:
Parayı çekip sitesi kapanmayacak bir firma bulmanız proxy vs yollara düşmemeniz için faydalı olur.Ayrıca mahkeme kararıyla erişim yasağı gelen sitelere girmek hukuken suçmuş onuda yeni öğrendim.Misal bir savcı sizin proxy değiştrip yasaklıbir siteye girdiğiniz gerekçesiyle suç duyurusu yapsa ceza alıyorsunuz.Bu tabi biraz zor ve uçuk bir durum ama hukuken mevzuat böyleymiş.
Kıymetli üstadım,hangi yasa ya da mevzuata göre erişim yasağı getirilmiş bir siteye erişmeye kalkışmak suç olarak belirtilmiş ve buna bir müeyyide getirilmiş ? Detaylı bilginiz mevcut mudur acaba ? Yoksa bu bilgi size bir "kanaat" olarak mı iletildi sadece ? Teşekkürler...Saygılar...
Reply With Quote
Old 10-24-2011, 22:23
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by asfx View Post
Kıymetli üstadım,hangi yasa ya da mevzuata göre erişim yasağı getirilmiş bir siteye erişmeye kalkışmak suç olarak belirtilmiş ve buna bir müeyyide getirilmiş ? Detaylı bilginiz mevcut mudur acaba ? Yoksa bu bilgi size bir "kanaat" olarak mı iletildi sadece ? Teşekkürler...Saygılar...
Forexle ilgili değil sadece. Genel olarak yasaklı sitelere girmek suçmuş tvde izlemiştim avukatın biri anlatıyordu.
Reply With Quote
Old 10-24-2011, 22:27
kaisersoze's Avatar
kaisersoze kaisersoze is offline
Site Üyesi

kaisersoze is on a distinguished road

Hiç de iç açıcı bir durum değil. Dışarıdan elin adamı bizim borsamızı manipule edebiliyor ama biz nedense dışarıdan hizmet alamıyoruz. Çok yazık diyorum. Adamların türkçe desteklerini bile kaldırtmışlar.. insanlara spk'ya güvenmekten başka seçenek bırakmadılar..

Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

H.G.
Reply With Quote
Old 10-24-2011, 22:43
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by kaisersoze View Post
Hiç de iç açıcı bir durum değil. Dışarıdan elin adamı bizim borsamızı manipule edebiliyor ama biz nedense dışarıdan hizmet alamıyoruz. Çok yazık diyorum. Adamların türkçe desteklerini bile kaldırtmışlar.. insanlara spk'ya güvenmekten başka seçenek bırakmadılar..
O sorun değil türkçe destek olmasada yapılıyor ama hizmet almayı zorlaştırmış oldular.Benim anlamadığım getire getire market makerlık getirdiler denetim diye ben buna kızıyorum.İlk gelen duyumlarda iç açıcı değil.İlerde düzelir inşallah diyelim tabi market makerlıkla sanala oynatarak ne kadar düzelebilirse..!
Reply With Quote
Old 10-24-2011, 23:13
kaisersoze's Avatar
kaisersoze kaisersoze is offline
Site Üyesi

kaisersoze is on a distinguished road

Quote:
O sorun değil türkçe destek olmasada yapılıyor ama hizmet almayı zorlaştırmış oldular.Benim anlamadığım getire getire market makerlık getirdiler denetim diye ben buna kızıyorum.İlk gelen duyumlarda iç açıcı değil.İlerde düzelir inşallah diyelim tabi market makerlıkla sanala oynatarak ne kadar düzelebilirse..!
Market makerlik bir yana en azından ileriki dönemde piyasada sözümüzün geçmesine de engel oldular. Kazançları brokerler ve vergi toplayanlar alacak. Peki yatırımcı kazancı ne olacak. İşin bir de IB'lik kısmı var. Yabancı firmaların IBliğini yapmak yasak oldu, ee yerli firmanın IBliğini yapabilmek içinde performans gerekiyor. Hadi bunu da geçtim Whitelabel kullanılmasını beklerdim ama henüz onu da görmedim. Ama yanlış hatırlamıyorsam işbankasının böyle bir atılımı vardı ama sonuç ne oldu bilmiyorum..

Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

H.G.
Reply With Quote
Reply

Tags
forex, forex broker

Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)

Thread Tools

Posting Rules