FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 10-25-2011, 15:46
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
Peki size bir soru .Hala sözleşme imzalamadan fonlama yapılan bir firma bunları bilmeyecek kadar aptalmi ?Eğer birileri daha önce bu sekilde firmadan parasını geri almış olsa hala neden aynı sekilde devam ediyorlar .Demekki kimse parasını alamıyor da ondan .Uluslarası chargeback kuralı dediğiniz şeyi bu firmaların hukuk bölümüne bakanlar bilmiyorlarmiymis .Bir sözleşme gonderip imzalayın demek zor olmasa gerek eğer böyle bir durum varsa .Parasını alan biri olsa ben aldım derdi bizde duyardik zaten ..
Aynen katılıyorum...
Reply With Quote
Old 01-14-2012, 20:15
halil38 halil38 is offline
Site Üyesi

halil38 is on a distinguished road

Arkadaşlar ben işbankasından aldım. garanti bankası zamana aşımı diye vermedi.garantiden alan varsa yazsın lütfen.....
Reply With Quote
Old 02-07-2012, 11:07
cgunday cgunday is offline
Yeni Üye

cgunday is on a distinguished road

Çok olası görmüyorum ben bu durumu.
Reply With Quote
Old 02-27-2012, 02:05
radikal52 radikal52 is offline
Site Üyesi

radikal52 is on a distinguished road

ben de smart live markets forexe 5900 usd eft yaptım ve kaybettim.ayrıca hesap açtırmak için de imza atmadım ben de paramı geri alabilir miyim?
Reply With Quote
Old 06-04-2012, 23:17
load load is offline
Banned

load is on a distinguished road

ben forekste yeniyim. böyle durumları görünce başlamaya korkuyorum gerçekten.

güvenilir bi foreks firması yok mudur ya? herkesin mi ağzı yanar? müşterisine foreks müşterisi gibi davranan, foreks yorumlarına güvenilebilen, müşterileri şikayetçi olmayan bi firma yok mudur?
Reply With Quote
Old 06-05-2012, 01:55
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by load View Post
ben forekste yeniyim. böyle durumları görünce başlamaya korkuyorum gerçekten.

güvenilir bi foreks firması yok mudur ya? herkesin mi ağzı yanar? müşterisine foreks müşterisi gibi davranan, foreks yorumlarına güvenilebilen, müşterileri şikayetçi olmayan bi firma yok mudur?
%100 memnuniyet mümkün değil ama namuslu ve düzgün iş yapmaya çalışan yerler tabiki var.İşlemlerin gerçek piyasa olduğu yerleri seçmek sorunun %90ını halletmektir.
Reply With Quote
Old 06-05-2012, 19:22
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road

kalan %10 için ne yapmalıyız? ben şahsen foreks firmaları hakkındaki şikayetleri okumaya çalışıyorum. kimisi mantıklı geliyor kimisi kurmaca. çıkamıyorum içinden. foreks kullanıcılarının yorumlarına güvenemeyeceksek neye güvenicez bilmiyorum
Reply With Quote
Old 06-05-2012, 19:40
load load is offline
Banned

load is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
%100 memnuniyet mümkün değil ama namuslu ve düzgün iş yapmaya çalışan yerler tabiki var.İşlemlerin gerçek piyasa olduğu yerleri seçmek sorunun %90ını halletmektir.
düzgün foreks firmaları hangileridir peki? hangi firmaları tercih edersek %90lık kısmı olması gerektiği gibi yaparız? foreks şikayetlerine, foreks müşterilerinin geri dönüşlerine bakarak bi şeyler çıkarmaya çalıştım ama genelde konu dallanıp budaklanıyor. yapılan açıklamalara bakıp yeni olduğum için tartıp sorun şundadır diyemiyorum.
Reply With Quote
Old 06-06-2012, 00:45
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Seçim yaparken en önemli noktaya işaret ettim.Sıralarsak ciddi denetimlerde kayıtlı olunması ve gerçek piyasa ECN ndd stp gibi yollarla verilen emirlerin piyasaya verilmesi pozisyon riski taşınmaması yani market maker olunmaması öncelik olmalıdır.Bunun dışında forum içinde şu firma iyidir bu firma kötüdür diye yazmak doğru değil hukukende sıkıntılı oluyor.Firma ismi olarak danışmak için güvendiğiniz kişilere özel mesajla ulaşabilirsiniz.
Reply With Quote
Old 06-06-2012, 21:57
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Seçim yaparken en önemli noktaya işaret ettim.Sıralarsak ciddi denetimlerde kayıtlı olunması ve gerçek piyasa ECN ndd stp gibi yollarla verilen emirlerin piyasaya verilmesi pozisyon riski taşınmaması yani market maker olunmaması öncelik olmalıdır.Bunun dışında forum içinde şu firma iyidir bu firma kötüdür diye yazmak doğru değil hukukende sıkıntılı oluyor.Firma ismi olarak danışmak için güvendiğiniz kişilere özel mesajla ulaşabilirsiniz.
teşekkür ettim cevabınız için. forekste yeniyim. forumda güveniyorum dediğim foreks kullanıcısı yok maalesef henüz. foreks yorumlarına bakıp bu kullanıcı işi biliyor galiba dediklerim var ama güvenilir midir bilemiyorum

foreks şikayet içermeyen bi sistem değil elbet. şikayet edilen firmalar olacak. ama illa ki içlerinden birkaçı güvenilirdir. bir kaç isim görmek isterdim
Reply With Quote
Reply

Tags
forex, forex broker

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)

Posting Rules