FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26.98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27.78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20.63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14.29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10.32%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 11-08-2011, 16:40
maruf maruf is offline
Site Üyesi

maruf is on a distinguished road

oylama 1 saat ileri atmış
Old 11-08-2011, 17:00
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Spekler bizden önce haberi almıslar galiba..Eu yukarı yaptığına göre Berlusconi oylamayı meclisden geçirecek sanırım ..
Old 11-08-2011, 17:02
promo's Avatar
promo promo is offline
Site Üyesi

promo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of light

Hadin gecmis olsun hareket gelmis gece long girmistim ne guzel yere gelmis 1.4 a gitse ne guzel olur ben gidip biraz gezeyim acinca supriz olur guZel olur abd den catlak sesler yakindir abd guclu dolar istemez q3 de yapar q33 de bankada batirir
Old 11-08-2011, 17:10
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Ozkan is on a distinguished road

Hedef 141-140 aralığı bu akşam 13870 direnç kırmasını bekliyorum daha sonra oralardan bir destek çalışması ve yarın da yukarı harekete devam pazartesi de söylediğim gibi riskli varlıklarda bu hafta pozitif hareket bekliyorum..

Risk iştahını gece çin verisi kaçırabilir beklentileri karşılaması gerek....

Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir. SOKRATES

Last edited by Ozkan; 11-08-2011 at 17:13.
Old 11-08-2011, 17:22
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
Spekler bizden önce haberi almıslar galiba..Eu yukarı yaptığına göre Berlusconi oylamayı meclisden geçirecek sanırım ..
Ohoooo berlus-CONİSİ işini bilir adamın geçmişi kapkara zaten çoktan poz almıştır servetine servet katacak İtalyanın mafyası ile ünlü bizde türk lokumu onlarda mafya herhalde içeride elini sallasan adamlarına değer mecliste içeriden bilgi italyanların işi.

Last edited by Ozkan; 11-08-2011 at 17:24.
Old 11-08-2011, 17:24
maruf maruf is offline
Site Üyesi

maruf is on a distinguished road

oylamayı aldı berlusconi fakat fazlada asagı gelmedi gibim parite
Old 11-08-2011, 17:33
foreks123 foreks123 is offline
Site Üyesi

foreks123 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
Arkadaslar siz rahat olun ..Avrupada kimse kimseyle savasmaz..Hele euro için bir savas asparasgas haberdir.Sizin battı bitti dediğiniz euro hala 1.38 dolar ediyor ..Nerdeyse birbucuk kat dolar ediyor ..Sanki eskiden 2 katıymısda batmıs bitmiş gibi yazılıyor çiziliyor ..Zaten en tepe gördüğü kaçki euronun ..Siz esas Türkiyenin durumuna bakın..Avrupa batarsa biz daha cok batarız ..Bizden hintli ,japon ,arap mal almıyor ..Bizim en büyük müşterimiz Avrupa Birliği..Onlar nezle olursa biz grip oluruz ...
avrupa batarsa türkiye batar sözü çok iddialı bence. avrupa bizden sattığından daha az mal alıyor. avrupaya açık veriyoruz.
Old 11-08-2011, 17:45
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by foreks123 View Post
avrupa batarsa türkiye batar sözü çok iddialı bence. avrupa bizden sattığından daha az mal alıyor. avrupaya açık veriyoruz.
İddialı ise çözümü sen söyle dostum bilelim...Gidip Çinemi satacaksın Vesteli,Dobloları ...Avrupa bizim en büyük iş ortağımız.Ben demiyorum ekonomistler söylüyor bende onların yalancısıyım ..
Old 11-08-2011, 17:48
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Arkadaşlar şimdi baktım türkiye en çok avrupa birliği,amerika ve rusya mal satıyormuş bunlar da başta tekstil,otomotiv,beyaz eşya,kimyasallar,eczacılık ürünleriymiş yani avrupa ihracat kaleminin en büyük kısmın da yer alıyor orada ki sıkıntılar doğal olarak bizi etkiler.

Buyurun bu yazı

ı Turkey exports were worth 10790 Million USD in September of 2011. Turkey major exports are: textiles and clothing, automotive, iron and steel, white goods and chemicals and pharmaceuticals. Turkey is also one of the leading shipbuilding nations. Turkey's main export partners are European Union, United States and Russia. This page includes: Turkey Exports chart, historical data and news.

Last edited by Ozkan; 11-08-2011 at 17:50.
Old 11-08-2011, 17:52
batuhan's Avatar
batuhan batuhan is offline
Site Üyesi

batuhan is on a distinguished road

Berlusconi oylamdan "yenik" çıktı

http://www.bloomberght.com/haberler/...an-yenik-cikti
Closed Thread

Tags
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 40 (0 members and 40 guests)

Posting Rules