FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 01-11-2013, 23:38
DalgalarlaSörf DalgalarlaSörf is offline
Kıdemli Teknik Analist

DalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by UNAL60 View Post
pazar gecesi nasıl bir açılış bekliyorsun Sorf dostum ?
Gap oluşabilir mi ?
haftasonu çin verisi varmı bakmak lazım ...
ne olursa olsun sakın gaplı açmasın ...
düzgün açarsa bizim işimize gelir ...

1,2880 den beri aşağı gaplı açtığı her haftayı yükselişle bitirdi ....

20 ocağa kadar euro çilesi sürecek gibi

17-18 ocak veya 20-29 ocak arası düzeltme olabilir
> asıl 29 ocak dip veya tepe nereye gelirse haziran ortasına tek yön gitme ihtimali var
Old 01-11-2013, 23:54
Kıdemli Teknik Analist

DalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond reputeDalgalarlaSörf has a reputation beyond repute

> forumda daha çok yazmaya yaz aylarında eur 1,2990 seviyesinde iken başladım
< grafikde kırmızı ile işaretli dalgalar burada grafik ve yorum paylaştığım yerler

> 1.dalgada 1.2990 dan 1,3170 e tersde kaldım
> 2.dalgada 1,3170 den 1,2660 a analiz grafik olarak %100 başarı oldu paraya dönüşmesi %60
> 3.dalgada yükselişi bir türlü kabullenemedim dolar tl pozum vardı ...yukarı grafikleri çizdiysemde yükselişden kazanılan para %30 u geçmez
< 4.dalgayı sonuna kadar sömürdüm 1,3308 1,30 dalgasıyla taçlandırdım
> 5.dalga 1,2990 yine başımın belası 1,31 e kadar başarı 1,3128 stoplandım ...yukarı kısmi işlemlrim olsada yükselişi yine kabullenemedim

anlayacağınız bu işler grafik çizip çok yorum yapmakla olmuyor
forex tecrübem daha 1 yıl oldu ...çoğunuzdan tecrübesizim
grafikler idare eder
bazen başarısız ...

az parayla çok para kazanabilmek için trend yakalamak zorundayız
bende dahil hatamız trende karşı geliyoruz
hep düşürmek için uğraşıyoruz
halbu ki trend yukarı
yukarı grafikleride çiziyoruz
sonra aşağı düşsün diye yorum yapıyoruz

bir yerde bi hata var ama ne

bu adamlar grafikler ile bizi hipnozmu yapıyor anlamadım ...
Old 01-11-2013, 23:56
eumer eumer is offline
Guest

eumer is on a distinguished road

..................

Last edited by eumer; 04-23-2013 at 08:33.
Old 01-11-2013, 23:57
UNAL60 UNAL60 is offline
Site Üyesi

UNAL60 is on a distinguished road

bu haftalık bu kadar..iyi tatiller arkadaşlar...
hayat forexten ibaret değil...:herşeyin başı sağlık...
iyi geceler...
Old 01-12-2013, 00:00
Kıdemli Teknik Analist

yine yukarı hedefleyen formasyon yaptı ...
bayrak formasyonu

1,3365
1,3390
1,3425 e kadar hedefleyebilir

paralel olarak eur çaprazlarınıda etkiler

eur jpy gibi
Old 01-12-2013, 00:02
Kıdemli Teknik Analist

Quote:
Originally Posted by UNAL60 View Post
bu haftalık bu kadar..iyi tatiller arkadaşlar...
hayat forexten ibaret değil...:herşeyin başı sağlık...
iyi geceler...
en doğru söz ...
haftaya devam

iyi tatiller

5/24 forex
2/24 hayat
Old 01-12-2013, 00:05
eumer eumer is offline
Guest

eumer is on a distinguished road

..................

Last edited by eumer; 04-23-2013 at 08:36.
Old 01-12-2013, 00:14
Kıdemli Teknik Analist

Quote:
Originally Posted by eumer View Post
dalgalarla sörf kardeşim özel olmazsa bir soru sormak istiyorum. geçimini foreksten mi kazanıyorsun. bir işte çalışırken mi foreksle ilgileniyorsun.
çalışıyorum...
arada forex ...

bu kadar çok grafik mt5 o yüzden
grafiklerin hepsi her seneryo ekranda kayıtlı ....kopyala yapıştır
vakit almıyor ...
Old 01-12-2013, 01:55
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

göle maya çaldık tutarmı tutar. YT değildir.

Last edited by emirler; 01-12-2013 at 05:45.
Old 01-12-2013, 20:47
dguler1981's Avatar
dguler1981 dguler1981 is offline
Site Üyesi

dguler1981 will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by DalgalarlaSörf View Post
http://www.anlikborsa.com/temettu-ve...-hisseler.html

namı şanı bozuk hedefo...line da var ...
15 hisse kadar 5-6 banka gerisi sanayi
demosundan analiz için iyi olur ...
gerçek işlem yapılmaması gerektiğini zaten herkes biliyor ....
gerçi bunları özeldende yazmıştım

mt4 dışındaki arayüzlerde teknik analiz yapmakda zorlanıyorum
onlarda zaten analiz yapılamasın diye o platformları kullanıyordur

kuruma gelince ben işbankasından işlem yapıyorum
para kazanıncada komisyona bakmıyorum ...

alınan lot sayısı artıkça komisyon oranıda düşüyor ...
Üstad burası yeri değil ama bişey yazmak istiyorum. Hedefte daha önce işlem yaptım. Berbat bir platformları var. Daha doğrusu fiyatları kötü diğer platformlarla arasında 3 pip oynuyor 10 pipten aşağı zararkes koyamıyorsunuz scalp serbest diyorlar ama 3 pip altında olmaması gerekiyor sorun çıkmaması için bütün bunları kabulleniyorsanız paranızı yatırdığınızda alabilirsiniz ben cuma günü hatırı sayılır miktarda bonuslu bir hesaptan para çektim. Sonuçta zaten hacim yapıyorum birde burada işlem açarım dedim. Asıl hesabım farklı yerde bu sadece fantezi hesabıydı. Bu olay 2. kez oluyor. Yani 2. kez bonuslu hesaplarından bonus + kar aldım. Hedefin adını karalayan adamın farklı bir olayı var. Ha bir daha orada işlem yapar mıyım yapmam çünkü platform çok kötü çok avantajlı bir şey sunarlarsa belki ama cuma günü verdiğim talimat akşam gerçekleşti. Yani para akşam hesabımdaydı. Hani bunu niye yazdım amacım hedefi onaylamak değil aksine o platformda iş yapılmaz ama hisse için bir miktar para yatırıp işlem yapmak isteyen varsa çekinmesin paranızı çok rahat geri alırsınız. Kolay gelsin herkese

Tags
alpari, döviz yatırım foreks, eurusd, foreks, foreks döviz yatırım, foreks kazancı, foreks ticareti, forex, forex foreks forex foreks, forex sinyal, forex.com, fxcm, fxdd, gain capital, hotspotfx, teknik analiz, yatırım foreks döviz

Currently Active Users Viewing This Thread: 129 (0 members and 129 guests)

Posting Rules