FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis)
Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis) We will share technical analysis studies about pairs in this topic.
Reply

Thread Tools
Old 09-29-2011, 17:47
imlemeci imlemeci is offline
Site Üyesi

imlemeci is on a distinguished road
Default Altın fiyatları takibi için mükemmel bir site

Altın fiyatları takibi için mükemmel bir site buldum.
Forumumuzun amacının paylaşım olduğuna inanarak ilk paylaşımımı gerçekleştirmek istiyorum. Sitede gördüğüm bazı özellikleri aktarayım. Birincisi sağ üst köşede dakikada bir güncellenen dolar, euro, imkb, faiz, petrol ve altın ons fiyatları mevcut. Bunun yanında ana sayfada birden fazla veri var. En önemlisi bankaların altın fiyatlarını tek bir sayfada toplamışlar.

www.altinfiyatlari24.com
Reply With Quote
Old 09-29-2011, 23:04
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by imlemeci View Post
Altın fiyatları takibi için mükemmel bir site buldum.
Forumumuzun amacının paylaşım olduğuna inanarak ilk paylaşımımı gerçekleştirmek istiyorum. Sitede gördüğüm bazı özellikleri aktarayım. Birincisi sağ üst köşede dakikada bir güncellenen dolar, euro, imkb, faiz, petrol ve altın ons fiyatları mevcut. Bunun yanında ana sayfada birden fazla veri var. En önemlisi bankaların altın fiyatlarını tek bir sayfada toplamışlar.

www.altinfiyatlari24.com
güzel güzelde inandırıcı fiyatlar değil, 0,2
hatta daha az alış satış arası fark , çok aldatıcı. bilhassa
akbank alış satışını görünce vede kendi bankamınkini görünce
kandırıkcı olduklarını anladım, gerçekde öyle değiller.
Reply With Quote
Old 09-30-2011, 05:56
imlemeci imlemeci is offline
Site Üyesi

imlemeci is on a distinguished road

adamların hakkına giriyorsun fiyatları kendileri belirlemiyor ki bankaların sitelerinden cekiliyor ben bizzat kontrol ediyorum tüm fiyatlar doğru. Ama sen üye girişi yaptığında bankank sana farklı fiyat çekiyorsa bu senin sorunun
Reply With Quote
Old 09-30-2011, 17:24
borsaci's Avatar
borsaci borsaci is offline
Yeni Üye

borsaci is on a distinguished road

altın fiyatları konusunda en dogru sonuçları giriş yapınca garanti bankas alış satış fiyatları kabul ediyorum, cünkü diğerleri tutmuyor bazen
Reply With Quote
Old 10-08-2011, 01:04
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by imlemeci View Post
adamların hakkına giriyorsun fiyatları kendileri belirlemiyor ki bankaların sitelerinden cekiliyor ben bizzat kontrol ediyorum tüm fiyatlar doğru. Ama sen üye girişi yaptığında bankank sana farklı fiyat çekiyorsa bu senin sorunun
peki bu dediğine okey diyelim, banka sitesinde farklı çok düşük sipreadlerle gösteriyor hesabını açıyorsun birde bakıyorsunolay değişti spreadler hiçde orada gösterildiği gibi değil. oldukca kazık. Şimdi, bu bilgileri bu dediğiniz site bankalardan verileri alarak yayınlıyorsa bir nevi o bankaların reklamını yapmıyormu.gelin gelin burda işte fiyatlar diyor, peki niçin bunların içerde de aynı olup olmadığını kontrol ederekten sayfasına koymayı düşünmüyor, kontrolünü yapsın doğru ise listesine alsın, doğru olmayan birşeyi orada yayınlamak başkaların çeşmesine çanak tutmaktır, ben doğru yanlış yayınlarım mantığı doğru değil. Üstelik içeride başına ne gelirse o senin sorunun mantığıda yanlış.benim başıma geliyorsa seninde başına gelebilir. yaklaşımından yola çıkarak yanlış veri bilgi aktaranlara karşı olmalıyız.
sonuçta o bankalar babamın bankası değil.
Yan i o site bu bilgileri içerden kontrol ederek aktarsaydı olay başka olacaktı.
ben kimsenin hakkını yediğimi düşünmüyorum üstelik birileri benim hakkımı bilerek veya bilmiyerek yiyor yada birilerinin hakkına göz dikiyor.
Reply With Quote
Old 04-17-2012, 23:23
susler1 susler1 is offline
Site Üyesi

susler1 is on a distinguished road

[ATTACH]17altın analizi için günlük analiz yukarı yönde kırıldı gibi değerlendirirseniz kazançlı bir gün dilerim2[/ATTACH]
Attached Images
File Type: jpg altın.jpg (20.4 KB, 33 views)
Reply With Quote
Old 05-09-2012, 16:25
gencguru gencguru is offline
Site Üyesi

gencguru is on a distinguished road

Siteye baktım, "Altında faza bir hareket yok" diye bir başlıkla karşılaştım. Ocak ayından beri ilk defa 1600'ün altını gören Altın için ne kadar bayat ve güncellenmemiş site. Miyonlarca site içerisinden bir öneri yapıldığı zaman insan değerlendirmeye alıyor ama sonuç saçmalık. Lütfen daha kaliteli paylaşımlarda bulunalım.
Reply With Quote
Old 06-12-2012, 22:46
iron iron is offline
Site Üyesi

iron is on a distinguished road

altında hareket yok mu? ne hareketliymiş o zaman merak ettim

forekste sürekli ve güncel kaynak bulması bile zor ki içlerinden bi de doğrusunu vereni bulalım. bu site doğru adres değil belli ki...

var mı başka tavsiyeniz? belki foreks firmalarının siteleri?
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules