FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 01-13-2013, 14:11
Caghkan's Avatar
Caghkan Caghkan is offline
Site Üyesi

Caghkan is on a distinguished road
Question ZuluTrade Nedir?

Forumda ZuluTrade'e ait bir başlık gördüm ama ZuluTrade'in ne olduğu açıklanmamış. Forumda ve internette biraz araştırdım, fakat tatmin edici cevap pek yok.

Sitesini inceledim, gerçek ve deneme hesap açma bölümleri mevcut. Hesap açılışında çalışılan aracı kurumu ve kurumdaki hesap numaranızı soruyor.

ZuluTrade nedir ve ne işe yarar? ZuluTrade'deki hesapların aracı kurumdaki hesaplardan farkı nedir?
Reply With Quote
Old 01-13-2013, 14:45
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Caghkan View Post
Forumda ZuluTrade'e ait bir başlık gördüm ama ZuluTrade'in ne olduğu açıklanmamış. Forumda ve internette biraz araştırdım, fakat tatmin edici cevap pek yok.

Sitesini inceledim, gerçek ve deneme hesap açma bölümleri mevcut. Hesap açılışında çalışılan aracı kurumu ve kurumdaki hesap numaranızı soruyor.

ZuluTrade nedir ve ne işe yarar? ZuluTrade'deki hesapların aracı kurumdaki hesaplardan farkı nedir?
Sinyal yayıncılarının olduğu ordan istediğinizi seçip otomatik olarak hesabınızı yönettirebildiğiniz çok sayıda brokera bu şekilde çalışma imkanı veren bir organizasyon.NFA kayıtlarıda var sağlam bir yerdir.Fakat şu var trader seçip atamak çok risklidir pek çok trader ilk sıralarda bile olsa acemice işlemler yapıp açıkta işlemler bırakarak hesapları patlatabiliyorlar.Çok sağlam güvenilir uzun süre kendini kanıtlamış ve sinyal açıklamasında yazdıklarına harfiyen uyan birileri olursa kullanılabilir bunun dışında aşırı riskli görüyorum.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules