FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26.98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27.78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20.63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14.29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10.32%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 09-22-2011, 02:03
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Niye komik asım ..Euro 1.3580 lerden yarın 1.37 lere giderse bakalım ne diyeceksin .FED beklentilerin çok altında bisey demediki.twist denen şeyi uygulayacak .kısa vadeli tahvilleri satıp parayı uzun vadeye yatıracak .Bekleniyordu zaten .Euro bu kadar ucuz bir para birimi eğil .hem bu açıklama çok kötü olsaydı dow cakilmazmiydi..dow futurelar neden su an artıda
Old 09-22-2011, 02:07
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by maraton View Post
altını da çıkartta bizde yolumuzu bulalım
1800 üstüne her çıktığında alırım altını ..onun dısında dokunmam .ne alır ne satarım buralardan .altın ısı zor bana göre .ayrı bir ihtisas gerektiriyor diye düşünüyorum
Old 09-22-2011, 02:11
Escalade Escalade is offline
Banned

Escalade is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
Niye komik asım ..Euro 1.3580 lerden yarın 1.37 lere giderse bakalım ne diyeceksin .FED beklentilerin çok altında bisey demediki.twist denen şeyi uygulayacak .kısa vadeli tahvilleri satıp parayı uzun vadeye yatıracak .Bekleniyordu zaten .Euro bu kadar ucuz bir para birimi eğil .hem bu açıklama çok kötü olsaydı dow cakilmazmiydi..dow futurelar neden su an artıda
Bugün dax çıkamayınca euro da satış tarafında oldum.Geçen hafta çıkışı dax destekli olmuştu. Gerçi korelasyon falan da kalmadı hiçbirşeyin birbiri ile. Dün den beri gelen alımlardan dolayı tepeden 240 pip düşüş de beklemiyordum. abarttılar biraz, GU da düşüş de tetikledi belki. bugün böyle yarın ne olacak belli olmaz. Bakalım Japonlar gj ve uj de müdahale yapacak mı bugün.
Old 09-22-2011, 02:16
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
dostum yanlış anlama dedim... amacım yaptığın işlem doğru ya da yanlış olsada söylemlerdir.

herkez alıyo satıyo sallamasyon devam... kimsede ses çıkarmıyo sen yukardaki açıklamanla aldıysan ne diyeyim... daha bugün yolladım yazıdan alıntı yapıp ''bunları herkez biliyo bunlarla fark yaratamzsınız '' alıntı yapmadınmı... bence sizin paranız ya çok ya da kolay kazanıyosunuz. bu nekadar işlem anlamadım. çıkarken sat düşerken al devam kardeşim. üzüldüğümden yazarım para senindiir banane. ama bu kadar acele karar verip işlem açmak ben anlamadım nasıl bir sistemsizliktir.

unutma bu düşüşe şimdi asya tepki verecek. bakalım conilerle aynı düşünürlerse durum kötü...

Sen helva hazırla. yunanistan bütün özelleştirmelerini yapsa borcunun 3/1ini anca kapatır. yunanistanın tek kurtuluşu drahmi yada osmanlı gibi bir baba dır.yunanistanı gömeriz bu gidişle....
Old 09-22-2011, 02:28
Escalade Escalade is offline
Banned

Escalade is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by asmpnr View Post
dostum yanlış anlama dedim... amacım yaptığın işlem doğru ya da yanlış olsada söylemlerdir.

herkez alıyo satıyo sallamasyon devam... kimsede ses çıkarmıyo sen yukardaki açıklamanla aldıysan ne diyeyim... daha bugün yolladım yazıdan alıntı yapıp ''bunları herkez biliyo bunlarla fark yaratamzsınız '' alıntı yapmadınmı... bence sizin paranız ya çok ya da kolay kazanıyosunuz. bu nekadar işlem anlamadım. çıkarken sat düşerken al devam kardeşim. üzüldüğümden yazarım para senindiir banane. ama bu kadar acele karar verip işlem açmak ben anlamadım nasıl bir sistemsizliktir.

unutma bu düşüşe şimdi asya tepki verecek. bakalım conilerle aynı düşünürlerse durum kötü...

Sen helva hazırla. yunanistan bütün özelleştirmelerini yapsa borcunun 3/1ini anca kapatır. yunanistanın tek kurtuluşu drahmi yada osmanlı gibi bir baba dır.yunanistanı gömeriz bu gidişle....
Halihazırda matbaaları mesai de olan USD nin durumundan daha kötü olmaz EURO. Ama iş temel analize uymak zorunda değil, tekniğede her hareket uyar malesef. Asya her zaman tepki vermiyor, genel de haklısın ama. Dün Japonlar müdahale etti gj ve uj ye önce aşağı sonra yukarı sert hamle ve aldıkları yerde bıraktılar pariteyi. Nasıl müdahale idi bu gel de anla.
Old 09-22-2011, 09:36
Capital1's Avatar
Capital1 Capital1 is offline
Site Üyesi

Capital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of light

Altın ve gümüş manyak düşüş yapacak gibi geliyor bana.. AU 9900'e doğru ilerliyor.. Bir tek yerinde sayan UJ ..

Millet ya köşe oldu para sayıyor yahut da ayvalarda ... Forumda kimse yok..
Old 09-22-2011, 09:51
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

s.a hayırlı günler bol kazançlar....
Old 09-22-2011, 09:58
braveheart's Avatar
braveheart braveheart is offline
Site Üyesi

braveheart is on a distinguished road

Günaydınlar kolay gelsin,

Euro'da 1.3640 seviyesi altında satışların devamını bekliyorum, 1.3643'de Pivot seviyemiz Günlük'te, bu seviye üstü kapanış yaparsa durum değişebilir ama bu seviye altında satış'da kalmada fayda var, şimdilik (1.3563)'den ufak bir satış açtım, yükselirse 1.3630-1.3640 civarı ikinci bir satış açacağım,

UsdJpy paritesinde de Günlük pivot seviyesi ve direnç seviyesinin üstünde açılış yaptı, her ne kadar hareketli ortalamalar yükselişi onaylamasa da bu seviyelerden yukarı yönlü hareketlerin başlaması olası gibi, 76.40 üstünde tutunduğu sürece alımda kalmakta fayda var, 76.60'den alıcılı olduk,
Old 09-22-2011, 10:01
999.9 999.9 is offline
Site Üyesi

999.9 is on a distinguished road

*CITI, BANK ASYA HEDEF FİYATINI 3.45 TL'DEN 2.10 TL'YE İNDİRİRKEN, 'TUT' TAVSİYESİNİ SÜRDÜRDÜ

(22/09/2011 - 09:29:46)

Matrikste gecti..

Neden ekledigime gecince.. Arkadaslar tut diye birsey olamaz.. Tutan omrunu kaybeder.. Bir malin fiyati ya cikacaktir yada dusecektir. Bir sistem ya al verir ya sat yada bekle..

Teknik analiz yada daha gercek anlamiyla trend takibi insanlarin sandigindan cok daha farkli..

Dun bir trend takipci traderla tanistim.. US Floridada. telefonumun sarji bitene kadar konustuk.. 20 yildir ayni sistemi kullaniyor.

Benim gecen hafta burada yazdigimi soyledi.. Sasirdim. sistemimi yayinliyorum ama kimse kullanmiyor diyor.. F/K oranina bakiyorlar diyor

Trend takibi 2 ortlama 5 ortalama degildir. Trend takibi mantigi trend takibinin kendisidir.

en yakin 2 ornek: agust sp500 200ema EU eylul 200EMA...

Ana trende karsi poz acmamayi ogrenmek.. Zor degil..
Old 09-22-2011, 10:04
999.9 999.9 is offline
Site Üyesi

999.9 is on a distinguished road

Ve trader in sisteme gelince.. 10 50 sma
direnc H to L
destek L to LL kullaniyor.

100 dolara robot alsa iyi olurmus
Closed Thread

Tags
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)

Posting Rules