FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 01-03-2012, 15:10
sacha sacha is offline
Site Üyesi

sacha is on a distinguished road

teşekkürederim
Old 01-03-2012, 15:50
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

cümbüş başlamak üzere...

Yılbaşından önce ki senaryomuz işlemekte.. ny yılbaşı gongu ile yukarı sıçramalar bekliyorum. bilhassa onsda günün tepesini delecek bi hareket olabilirmi?
Old 01-03-2012, 15:59
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

.

dax dünkü 200 puan artıdan sonra bugün zıplayarak başladı ve uzun süredir üst bandı koruyor. yani geri çekilmeler için dünkü kapanışa kadar yer var anlamında.bugün de +100e dayanmıştı. tepe değeri 2 ve üç ocakta toplam 300 pips.

dow çıktı meydane +200den. dax ise şimdi bir tur realizesine girip (+50şu anda) tekrar buraya gelse dax cinsinden 2 günde 250+ puan.

dolayısı ile coni buna +300 karşılığını çok kolay verebilir. yönümüzün yukarı olduğunu kabul ederek. böyle bir durumda kapanış en yüksek değerlerde olabilir.

petrolün coni seansında sert bir hareketi olabilir, ya da bu hareket yarına kalır. bir haber çıkar birdenbire hürmüs boğazından.
Old 01-03-2012, 16:02
kaisersoze's Avatar
kaisersoze kaisersoze is offline
Site Üyesi

kaisersoze is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by asmpnr View Post
cümbüş başlamak üzere...

Yılbaşından önce ki senaryomuz işlemekte.. ny yılbaşı gongu ile yukarı sıçramalar bekliyorum. bilhassa onsda günün tepesini delecek bi hareket olabilirmi?
Olabilir benim beklentim de öyle. 1600 üzerine sert bir sıçrama bekliyorum coni seansında..

Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

H.G.
Old 01-03-2012, 16:19
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by chess View Post
.

dax dünkü 200 puan artıdan sonra bugün zıplayarak başladı ve uzun süredir üst bandı koruyor. yani geri çekilmeler için dünkü kapanışa kadar yer var anlamında.bugün de +100e dayanmıştı. tepe değeri 2 ve üç ocakta toplam 300 pips.

dow çıktı meydane +200den. dax ise şimdi bir tur realizesine girip (+50şu anda) tekrar buraya gelse dax cinsinden 2 günde 250+ puan.

dolayısı ile coni buna +300 karşılığını çok kolay verebilir. yönümüzün yukarı olduğunu kabul ederek. böyle bir durumda kapanış en yüksek değerlerde olabilir.

petrolün coni seansında sert bir hareketi olabilir, ya da bu hareket yarına kalır. bir haber çıkar birdenbire hürmüs boğazından.
şu saatlerde gelen realizeler gece yüzümüzü yukarı yönlü kapatma ihtimalini ortaya koyar. akşam 7den sonra yaparlarsa günü ortalarda kapayıp yarına kadar belirsizliğini koruyabilir. bunlara hep borsa senaryosu olarak bakıyorum. eurusd de paralelinde bir hareket düzenleyecektir herhalde.
Old 01-03-2012, 16:19
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by kaisersoze View Post
Olabilir benim beklentim de öyle. 1600 üzerine sert bir sıçrama bekliyorum coni seansında..
stoplar patlamadan 15.30 geçirsek... geri çekilmeyide abarttı bunlar..günün tepesinden 10 dolar aşağı mal toplama yeri olabilirmi...
Old 01-03-2012, 16:22
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by chess View Post
şu saatlerde gelen realizeler gece yüzümüzü yukarı yönlü kapatma ihtimalini ortaya koyar. akşam 7den sonra yaparlarsa günü ortalarda kapayıp yarına kadar belirsizliğini koruyabilir. bunlara hep borsa senaryosu olarak bakıyorum. eurusd de paralelinde bir hareket düzenleyecektir herhalde.
İmkb öncü olabilirmi...roket havası var gibi şu an...
Old 01-03-2012, 16:27
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

eu da h1 tepemiz yok hala... sanki buralardan ek alım yapılbilir...
Old 01-03-2012, 16:39
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

Quote:
Originally Posted by asmpnr View Post
İmkb öncü olabilirmi...roket havası var gibi şu an...
m1 500ema ile m5 500ema aynı değerde. m15 500ema ise 2 saat önce denediği tepe. şu anda bu iki ortalama grubu arasında top gibi oynayıp şaşırtmaca yapıyor.

bugün için aşağı sert kırıp bitirmesi sürpriz olup diğer piyasaları düşünmeye sokar bizi.

yukarı sert hareket yaparsa bunu piyasalar gece yüzü yukarı kapar(realize demek ki daha önce) durumunun öncüsü olarak algılarız.

yani ne yaparsa bir kulp takarız aslında.
Old 01-03-2012, 16:45
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

.

iti an comağı eline al

imkb zıplıyor yukarı.
"uygun kulp" öncü şimdilik
Closed Thread

Tags
foreks, forex

Currently Active Users Viewing This Thread: 60 (0 members and 60 guests)

Thread Tools

Posting Rules