FOREKS FORUM TR (ÜCRETSİZ FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (ÜCRETSİZ FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks'e Yeni Başlayanlar için
Foreks'e Yeni Başlayanlar için Yeni başlayanlar için platform kullanımları hakkında bilgiler ve önemli püf noktalar.

Seçenekler
Alt 27 October 2016, 16:27
42.195 42.195 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

42.195 is on a distinguished road

Alıntı:
sebas- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar ben yeni katılacağım , hangi aracı kurumu seçmeliyim ,
mesela zıraat fx nasıl bilirsiniz . veya sizlerin önereceği kurumlar varmı lütfen yardımcı olabilirmisiniz kütfen
Ben hesaplarım ziraat bankasında olduğu için ziraatfx kullanıyorum. bir sorunla karşılaşmadım. forex dışında CFD ürünleri de var. MT5 platformuna hedging olayını geçen hafta koydular. Mt5 platformu var ve hızlı. Para yatırmak çok kolay ve hızlı. Para çekme konusuna gelmedim henüz. Para çekme işi online değil. mail ile başvuru yapıyor ve hesabınıza paranın aktarılmasını talep ediyorsunuz. bu bilgiler http://www.ziraatfx.com.tr/ sitesinde var zaten. mail ve telefon ile destek alabiliyorsunuz.
Alt 27 October 2016, 22:10
AYKUTATAK AYKUTATAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

AYKUTATAK is on a distinguished road
Standart metatrader

Herkese Merhaba,

nzdusd son iki yıllık dakikalık verisine nasıl ulaşırım

teşekkürler
Alt 27 October 2016, 22:37
AYKUTATAK AYKUTATAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

AYKUTATAK is on a distinguished road

merhaba,

nzdusd dakikalık 2 yıllık veriye nasıl ulaşırım
Alt 28 October 2016, 10:42
baglamaciyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
baglamaciyim baglamaciyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

baglamaciyim is on a distinguished road

Alıntı:
AYKUTATAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba,

nzdusd dakikalık 2 yıllık veriye nasıl ulaşırım
merhabalar

metatrader de araçlar>tarihçe kısmına gir
orda pariteyi çift tıkla. Yüklenmesini istediğin zamanları çift tıkla sonra download de.
Alt 01 November 2016, 19:05
radyologkadir radyologkadir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

radyologkadir is on a distinguished road
Standart merhaba

sayın dostlar forexte yenı sayılırım bı kac sorum olacak oncelıkle forexte PİP BASINA EN COK DEĞİŞEN hangısıdır? yani mesela 1000 dolarlık aldık bı gunde hangısı en cok kazandırır yada kaybettırır dax30 u buldum ama baska neler var crude da bayagı degısıyor......................................... ............................................bırde lot basına ne kadar marjın oldugunu gosteren bı gosterge yada lınk varmıdır saygılarımla sımdıden cok tesekkurler..
Alt 02 November 2016, 01:05
Budakbaşı Budakbaşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Budakbaşı is on a distinguished road

Alıntı:
radyologkadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sayın dostlar forexte yenı sayılırım bı kac sorum olacak oncelıkle forexte PİP BASINA EN COK DEĞİŞEN hangısıdır? yani mesela 1000 dolarlık aldık bı gunde hangısı en cok kazandırır yada kaybettırır dax30 u buldum ama baska neler var crude da bayagı degısıyor......................................... ............................................bırde lot basına ne kadar marjın oldugunu gosteren bı gosterge yada lınk varmıdır saygılarımla sımdıden cok tesekkurler..
Paritelerden GBPJPY lot başına kar veya zarar fazla olur.

ikinci sorunun cevabını bilmiyorum.
Alt 04 November 2016, 20:55
sebas- sebas- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

sebas- is on a distinguished road

Alıntı:
42.195 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben hesaplarım ziraat bankasında olduğu için ziraatfx kullanıyorum. bir sorunla karşılaşmadım. forex dışında CFD ürünleri de var. MT5 platformuna hedging olayını geçen hafta koydular. Mt5 platformu var ve hızlı. Para yatırmak çok kolay ve hızlı. Para çekme konusuna gelmedim henüz. Para çekme işi online değil. mail ile başvuru yapıyor ve hesabınıza paranın aktarılmasını talep ediyorsunuz. bu bilgiler http://www.ziraatfx.com.tr/ sitesinde var zaten. mail ve telefon ile destek alabiliyorsunuz.
beyefendi cevabınız için çok teşekkür ederim.biraz başınızı ağrıtıcam ama , bazı sorularım olacak . çünkü ben reel hesap konusunda çok fazla acemiyim.
1.) zıraat FX reel hesap için için depozit nekadar yatırdınız ? bu depozitin dolarmı olması lazım , hangi döviz üzerinden hesap açılması daha uygun olur .?

2.) ben zıraat FX in arkasındaki banka kuruluşundan dolayı tercih ettim . referans olarak konuştuğunuz birisi varmı , yani şöyle ben paramı aslanlar gibi çekiyorum işte tutar ve havaleler burada diyeceğiniz referans olarak bildiğiniz birisi varmı ??
3.) kazancınızı havale yaptırdınızmı şu ana kadar ??
Alt 24 December 2016, 23:16
moneytalks58 moneytalks58 isimli Üye şuanda  online konumundadır
Yeni Üye

moneytalks58 is on a distinguished road

Arkadaşlar yurtdışı borkerlerdan skrill ile para çekip, skrill'den de banka havalesi ile banka hesabıma çekiyorum. Burada gelir vergisi bakımından bir durum oluşuyor mu? Konu hakkında bilgisi olanlardan yardım rica edebilir miyim?
Alt 30 January 2017, 12:49
Forexbilim Forexbilim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

Forexbilim is on a distinguished road
Standart Yeni başlangıç

Herkese merhabalar bol kazançlar arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende işlem yapıyorum ama bu forumdan daha iyi yararlanıp tecrübeli arkadaşların bilgilerinden yararlanmak istiyorum.
Alt 30 January 2017, 20:19
Zaur Zaur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Zaur is on a distinguished road
Arrow Meta Trader 4 kurulmuyor

Her vaktiniz hayırlı olsun, ben pc-ni format etdirdikdən sonra mt4 ü yüklüyorum amma kurulumdan sonra mt5 oluyor, bu sorunun çözümü varmı?

Etiketler
forex, forex bilgi, forex eğitim

Konuyu Toplam 8 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 8 Misafir)

Seçenekler