FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks Odası
Foreks Odası Bu bölümde gün içindeki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağız.
Anketimiz: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26,98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27,78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20,63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14,29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10,32%
Katılımcı sayısı: 126. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Alt 10 September 2011, 08:32
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute
Standart Forex Seans Odası 2011

Sevgili dostlar sitemize olan saldırılar sırasında hosting şirketi ve webmasterımızın gafletinden oluşan felaketler dizisi sonucunda 3 yıllık veritabanımız silindi ve kurtarılamaz hale geldi.Profesyonel bir web danışmanlık şirketiyle anlaşarak tekrar yola çıkıyorum.3 yıllık maddi manevi emeğim ve sizlerinde kıymetli paylaşımları malesef silindi.Hergün yenilenen forex piyasası arşivlere çok değer vermeyi gerektirmesede üyeliklerimiz ve bazı alım satım sistemlerimizde silinmiş oldu.Şimdi tekrar baştan başlayıp eskisinden dahada canlı bir hale gelmek dileklerimle yeni sitemiz hepimize hayırlı olsun diyorum...
Alt 10 September 2011, 11:19
CFST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CFST CFST isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

CFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond repute

Zamanla düzelir üstat sen üzülme.
Alt 10 September 2011, 11:43
admin admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

Kayıt olmak isteyen tüm ziyaretçilerimiz üyeliğinizin aktif olması için lütfen emaillerinize gelen onay linklerine tıklayıp admin aktivasyonunun sağlanması için bize otomatik mesaj gelmesini sağlayınız.Gelecek olan onay emaillerine tıklamadığınız sürece forum üyeliğiniz beklemede kalacaktır.

Saygılarıma
Admin
Alt 10 September 2011, 12:12
promo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
promo promo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

promo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of light

merhaba,forumu özlemişim,veriler bence çokta önemli değildi paylaşımcılar burda olduktan sonra kısa zamanda daha iyi derli toplu birikir bence,hepimize geçmiş olsun.
forumu tekrar ayağa kalkmasında emeği olan forum sahiplerinede teşekkür ederim iyiki varsınız.
Alt 10 September 2011, 12:26
Traderfx Traderfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

Traderfx is on a distinguished road

Forumun ilk grafiğide benden olsun ozaman

Alt 10 September 2011, 12:50
Site Üyesi

promo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of light
Standart 1,360/1,3650 civarı long girip 1,3870 tp denenebilir suan shortum

Konu promo tarafından (10 September 2011 Saat 12:53 ) değiştirilmiştir.
Alt 10 September 2011, 13:03
Site Üyesi

1,3451 FİBO SEVİYESİDE İZLENMESİ GEREKEN SEVİYELERDEN.
Alt 10 September 2011, 13:37
asfx asfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

asfx is on a distinguished road
Thumbs up

Alıntı:
fxtarzan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili dostlar sitemize olan saldırılar sırasında hosting şirketi ve webmasterımızın gafletinden oluşan felaketler dizisi sonucunda 3 yıllık veritabanımız silindi ve kurtarılamaz hale geldi.Profesyonel bir web danışmanlık şirketiyle anlaşarak tekrar yola çıkıyorum.3 yıllık maddi manevi emeğim ve sizlerinde kıymetli paylaşımları malesef silindi.Hergün yenilenen forex piyasası arşivlere çok değer vermeyi gerektirmesede üyeliklerimiz ve bazı alım satım sistemlerimizde silinmiş oldu.Şimdi tekrar baştan başlayıp eskisinden dahada canlı bir hale gelmek dileklerimle yeni sitemiz hepimize hayırlı olsun diyorum...
Kıymetli üstadım,kısa zamanda forumumuzun canlı ve zengin bir paylaşım ortamına dönüşeceğine inancım tamdır.Değerli paylaşımcıları tekrar bir araya getirme iradesini muhafaza ederek forumu yeniden canlandırdığınız için teşekkür ederim...Emeğinize sağlık,iyi ki varsınız...
Alt 10 September 2011, 13:41
Caddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Caddy Caddy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Caddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of light

Değerli dostum Tarzan

Sağlık olsun de...üzerinde fazla durma yahu...boşver...SANAL DÜNYA YALAN DÜNYA...

sana bişey olmasın...

kolay gele...
Alt 10 September 2011, 13:42
Caddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Caddy Caddy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Caddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of light

Euro-TL

5.dalgayı uzatan dalga sayıyoruz...aşağıdaki kurala şuanki yapı uyuyor...9 dalga...umarım bir üst mertebeye çıkmaz...

sonuç..aşağı 3 dalga düzeltme bekliyoruz...

Kural...Uzatan dalga 5, 9, 13 ve 17 dalgalarının bileşimindedir.

Etiketler
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Konuyu Toplam 31 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 31 Misafir)

Seçenekler