FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks Odası
Foreks Odası Bu bölümde gün içindeki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağız.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Alt 30 December 2016, 18:33
melike melike isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

melike is on a distinguished road

Alıntı:
uzun vade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
melike hanım zararını kurtarabildiysen ne mutlu sana.
eurusd de anatrend aşağı. buy poz açıpta para kazanmak için biraz şansa ihtiyaç var. anatrende ters yönde işlem açıpta para kazanmak çok zordur. ben eurusd de çok uzun vadeli buy pozları 0.95 lerin altından açmaya başlarım. onun haricinde eurusd buy poz önermem.
2016 yı çok kazançlı bir şekilde kapatıyorum. 2017 de eşşek yükü para kazanmaya devam. yaşasın eurusd sell pozlar. hah hah hah ha.
attığım grafiklerden zarar ettiğimi çıkarabilmeniz büyük başarı sadece petrol ve altın yeter bana eur bonus
Alt 30 December 2016, 18:40
uzun vade uzun vade isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

uzun vade is on a distinguished road
Talking

Alıntı:
melike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
attığım grafiklerden zarar ettiğimi çıkarabilmeniz büyük başarı sadece petrol ve altın yeter bana eur bonus
neyse güle güle harcayın o zaman.
2017 nin herkese bol kazançlı bir yıl olması dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.
Alt 31 December 2016, 11:24
abdullah abdullah isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

abdullah is a jewel in the roughabdullah is a jewel in the roughabdullah is a jewel in the roughabdullah is a jewel in the rough

Yeni yılınızı kutlar , Sağlıklı mutlu huzurlu özellikle ülkemiz için huzurlu bir yıl olmasını dilerim. Bol TP li 2017 günleri inşallah. 💰💰💰🎉🎉🎉
Alt 01 January 2017, 16:07
check038 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
check038 check038 isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

check038 is on a distinguished road

2017 Seans bölümü açılışını sabırsızlıkla bekliyorum
Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Alt 01 January 2017, 19:48
Gkydskn Gkydskn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

Gkydskn is on a distinguished road

Bu gece açılacak mi piyasa çünkü 2 Ocak tatil diye yazıyordu gelen mailde emin olamadım
Alt 04 January 2017, 08:39
admin admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

ForexForumTR VIP grubumuzda gün içi 11-18 saatleri arası Kemal Yıldırım hocamız açık pozisyonlarınız veya açmayı düşündüğünüz işlemler hakkında yorumlarını üyelerimizle paylaşmaya devam ediyor.Tamamen ücretsiz olan bu çalışmaya vip üye olarak sizlerde katılabilirsiniz.(Vip üyelik ücretsizdir)
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 7 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 7 Misafir)

Seçenekler