FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks'e Yeni Başlayanlar için
Foreks'e Yeni Başlayanlar için Yeni başlayanlar için platform kullanımları hakkında bilgiler ve önemli püf noktalar.

Seçenekler
Alt 19 August 2015, 17:29
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şuanda  online konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
Halil Taşdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
üstad bi haber sitesindeki haberde, hangi forex sitesine üye olanların yüzde kaçının karda yüzde kaçının zararda olduğu açıklanmış kar edenlerin oranının yüksek olduğu kurumlar daha güvenilir diyebilir miyiz
Ah cehalet ah
Onlar göz boyama faso fiso hiçbir alakası yok.Orda aylık kaç hesap karda kaç zararda onu yazıyorlar göz boyamak için ama meblağ yazmaz 100 kişi karda 100 kişi zarardadır diyelim ama 100 kazanan 100er dolar kazanmış 100 kaybeden 1000er kaybetmiş ve 6 aylık bir süreçte o bir ay kazanmış görünen müşterileri öbür ay tüm parayı sıfırlar bu şekilde 6 ay ömrü olan adam sayısı bir elin parmağını geçmez ve paraların hepsi firmanın hazinesinde cukka olur.Sonrada bu pişkin çakallar çıkar reklam ve göz boyama için şu kadar müşterimiz kazandı bu kadarı kaybetti diye ayak yaparlar cahil sazanlarımızda bunlara atlar salak gibi para kaptırırlar.Ben şimdi sizlere gereken ayıktırmayı yaptım sert darbelerle silkeledim kendinize getirdim artık bunları yemezsiniz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler