FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 03-09-2017, 11:09
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

İkinci testimizde bitmek üzere bu firma STP lisanslı bir kurum ancak hesap açma işleri aynı Türkiyedeki gibi belgelerin evrakların aslı isteniyor ıslak imzalı formlar kargolanması gerekiyor.Lisansın STP olarak olması büyük avantaj fakat kaldıraçlar en fazla 100 oluyor.Kredi kartıyla fonlamada var.Hesabın açılması hemen olsada kullanabilmek için belgelerin aslının ulaşması bekleniyor.Ayrıca kimlik ve fatura için noter onayıda gerekiyor.

Last edited by Kemal Yıldırım; 03-09-2017 at 17:07.
Reply With Quote
Old 03-09-2017, 14:08
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Bazı yabancı brokerlar Türkiyede gelen hesap taleplerini bekletmeye almışlar.Hayırlı uğurlu olsun vatana millete
Reply With Quote
Old 03-09-2017, 16:08
muharrem77's Avatar
muharrem77 muharrem77 is offline
Site Üyesi

muharrem77 is on a distinguished road

Bekliyoruz bakalım daha neler duyacağız, göreceğiz.

Ne olacaksa olsun da biz de ona göre çözüm yolu bulalım.
Reply With Quote
Old 03-10-2017, 12:50
ibiliguk ibiliguk is offline
Yeni Üye

ibiliguk is on a distinguished road

Arkadaşlar swift havale kaç günde ulaşır?Benimki 08.03.2017 saat 09.00'da tamamlandı diye mesaj geldi bankadan ama platformda hala gözükmüyor.
Reply With Quote
Old 03-10-2017, 13:05
Kartalfx's Avatar
Kartalfx Kartalfx is offline
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by ibiliguk View Post
Arkadaşlar swift havale kaç günde ulaşır?Benimki 08.03.2017 saat 09.00'da tamamlandı diye mesaj geldi bankadan ama platformda hala gözükmüyor.
Dolar 4-5 gün.Ayrıca Dolar konusunda muhabir bankalarda sorun oluyor geri dönüyor diye sözler dönüyor.Euro 2 en fazla 3 günde geçer.AB ülkesinde banka hesabı olan bir firmaya para yollayacaksanız asla Dolar göndermeyin, az masraf sorunsuz gidiş ve hız açısından Euro yollayın.
Old 03-11-2017, 21:43
Yorulduartik Yorulduartik is offline
Banned

Yorulduartik is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kartalfx View Post
Dolar 4-5 gün.Ayrıca Dolar konusunda muhabir bankalarda sorun oluyor geri dönüyor diye sözler dönüyor.Euro 2 en fazla 3 günde geçer.AB ülkesinde banka hesabı olan bir firmaya para yollayacaksanız asla Dolar göndermeyin, az masraf sorunsuz gidiş ve hız açısından Euro yollayın.
Forumunuzda yeniyim . Çok beğendim burayı .
Hocam broker hangisindesiniz? Tokat yemeden ben de en sağlamına yerleşeyim.
Teşekkür ederim . İyi günler herkese .
Reply With Quote
Old 03-13-2017, 22:21
kertenkele99 kertenkele99 is offline
Yeni Üye

kertenkele99 is on a distinguished road

İyi akşamlar, bu gün enpara üzerinden gerçekleştirdiğim swift işlemi 5 saat sonra hesaba geçti, euro olarak transferi yaptım. Toplam maliyet 25 TL, hesaba da gönderdiğim tam tutar geçti. Swift işleminin bu kadar hızlı olmasını anlayamadım
Reply With Quote
Old 03-13-2017, 22:42
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by kertenkele99 View Post
İyi akşamlar, bu gün enpara üzerinden gerçekleştirdiğim swift işlemi 5 saat sonra hesaba geçti, euro olarak transferi yaptım. Toplam maliyet 25 TL, hesaba da gönderdiğim tam tutar geçti. Swift işleminin bu kadar hızlı olmasını anlayamadım
Euro olunca çok çabuk olabiliyor.Benimde para çekme işlemi sabah 10da metatraderdan düştü ertesi gün öğleden sonra hesaba gelmişti.
Reply With Quote
Old 03-13-2017, 22:45
kertenkele99 kertenkele99 is offline
Yeni Üye

kertenkele99 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Euro olunca çok çabuk olabiliyor.Benimde para çekme işlemi sabah 10da metatraderdan düştü ertesi gün öğleden sonra hesaba gelmişti.
Destekleriniz için çok teşekkür ederim.
Reply With Quote
Old 03-14-2017, 11:17
capulcu capulcu is offline
Yeni Üye

capulcu is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by KMTX View Post
Kemal hocam olumlu görüş verdiğin firmada hesabı açtım 2 gündür kullanıyorum eline emeğine sağlık
scalp yapmak için işlem hızı süper london sunucu olduğu içinmi acaba hocam? yerli firmadaki hesapta güzeldi ama bunun hızına hasta oldum
merhaba, 2012 yılından itibaren forex piyasasında işlem yapmaktayım,son spk düzenlemesi sonrası yurtdışı kurum arayışına girdim ve mesajınızı okudum,rica etsem hesap açtığınız firmayı bana yazarmısınız?
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)

Posting Rules