FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks'e Yeni Başlayanlar için
Foreks'e Yeni Başlayanlar için Yeni başlayanlar için platform kullanımları hakkında bilgiler ve önemli püf noktalar.

Seçenekler
Alt 06 July 2013, 02:55
santiego76 santiego76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

santiego76 is on a distinguished road
Standart Vob mu Forex mi

Arkadaşlar uzun zamandır forex piyasalarına girmek için teknik analiz öğrenîyorum ve iyi bir seviyedeyim denilebilir , forexte demo hesaplarda çok pratik yaptım , yinede forex çok büyük bîr deniz haliyle daha tehlikeli gibi geliyor . Vob"u son 1 ayda duydum ve az çok araştırıyorum . Sizce teknik analiz bilgimle vob "da iş yapabilirmiyim , bide vobda karı yada zararı anlık realize edebiliyor musun yani forex gibi her an karını alabilir yada zararı kabullenebilirmisin yoksa vade sonunu mu beklemek zorundaasın , şimdiden teşekkürler, saygılar
Alt 06 July 2013, 15:03
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
santiego76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar uzun zamandır forex piyasalarına girmek için teknik analiz öğrenîyorum ve iyi bir seviyedeyim denilebilir , forexte demo hesaplarda çok pratik yaptım , yinede forex çok büyük bîr deniz haliyle daha tehlikeli gibi geliyor . Vob"u son 1 ayda duydum ve az çok araştırıyorum . Sizce teknik analiz bilgimle vob "da iş yapabilirmiyim , bide vobda karı yada zararı anlık realize edebiliyor musun yani forex gibi her an karını alabilir yada zararı kabullenebilirmisin yoksa vade sonunu mu beklemek zorundaasın , şimdiden teşekkürler, saygılar
Forexin özgülüğünü vobda borsada bulamazsın yeri gelir adamlar açığa satışı yasaklar yeni yeni uygulamalar getirir yatırımcıyı kafalarına göre engelleyebilirler.Forexte sınırsız özgürlük var ve 24 saat açık piyasa imkanın var.Diğerlerinde belli saat aralıklarına sıkışmış garabet bir sistem söz konusu.
Alt 15 July 2013, 15:47
Ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ertuğrul Ertuğrul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

Ertuğrul is on a distinguished road

Kabaca diyebiliriz ki borsa , fazla risk almak istemeyen yatırımcıların forex ise risk manyağı spekülatörlerin işidir. Kabaca...
Alt 15 July 2013, 18:51
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ertuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kabaca diyebiliriz ki borsa , fazla risk almak istemeyen yatırımcıların forex ise risk manyağı spekülatörlerin işidir. Kabaca...
bana sorarsan borsa hertür manuplasyona açık yeri geldiğinde devletin parmakladığı sana işlemlerine kısatlama getirdiği çok kazanırsan bu adam bir ayakmı yapıyor diye hesaba çektiği lüzumsuz bir alan

Forexteki rahatlık borsada olmaz.Risk olayı kişiye kalmış kaldıraçsız yaparsan borsadan farkı olmaz açığa satış imkanın olduğu için daha bile rahat olursun insede çıksada kazanırsın ve derinlik borsaya göre her an var.
Alt 12 October 2013, 15:41
Kocayörük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kocayörük Kocayörük isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

Kocayörük is on a distinguished road

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bana sorarsan borsa hertür manuplasyona açık yeri geldiğinde devletin parmakladığı sana işlemlerine kısatlama getirdiği çok kazanırsan bu adam bir ayakmı yapıyor diye hesaba çektiği lüzumsuz bir alan

Forexteki rahatlık borsada olmaz.Risk olayı kişiye kalmış kaldıraçsız yaparsan borsadan farkı olmaz açığa satış imkanın olduğu için daha bile rahat olursun insede çıksada kazanırsın ve derinlik borsaya göre her an var.
Forex kendini kontrol edebilirsen borsadan her türlü daha güvenlidir.
Alt 07 September 2016, 14:19
parababasi parababasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

parababasi is on a distinguished road

forex ucsuz bucaksiz bir deniz. Oradan kendine uygun (volatil veya degil) pariteleri secip islem yapabilirsin... VOP cok riskli diye duydum...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler