FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis)
Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis) We will share technical analysis studies about pairs in this topic.
Reply

Thread Tools
Old 06-29-2015, 01:24
KMTX's Avatar
KMTX KMTX is offline
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

hocam bu scalping işinde beraber bişeyler yapmak isterim ortak bir sistem denemesi falan düşünürseniz yardımcı olurum 15 gün izinliyim
Reply With Quote
Old 06-29-2015, 10:03
istanbul's Avatar
istanbul istanbul is offline
FX Adamı

istanbul is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by KMTX View Post
hocam bu scalping işinde beraber bişeyler yapmak isterim ortak bir sistem denemesi falan düşünürseniz yardımcı olurum 15 gün izinliyim
hocam tabi ki yaparız ben her hangi bir indikatör kullanmadan sadece çizgilerle yapıyorum sizin yönteminiz, düşünceleriniz nedir...

İstanbul incelemeler:
http://www.forexforumtr.com/showthread.php?t=515

istanbul scalping...
http://www.forexforumtr.com/showthread.php?t=522

Makamı elinin tersiyle ittikçe makamın mevkisi artar...
Paraya tapmadıkça para oluk oluk akar...

BUY THE RUMOR SELL THE NEWS...
Reply With Quote
Old 07-05-2015, 15:16
kaplann kaplann is offline
Yeni Üye

kaplann is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by selimmmmm View Post

arkadaşlar buyrun 2 işlem örneği..değerlendirmelerinizi yazabilirsniz..
Merhaba Hocam , sizin verdiginiz bu islem orneginde kullandiginiz grafiklerde RSI , stohastic , macd degerleri nelerdir?baska kullandiginiz indikator yada osilator varmidir ve isleme girerken hangi degerlerde isleme giriyorsunuz.mesela 3 tane stohastic kullaniyorsunuz bunlar biribiriyle kesistigindemi isleme giriyorsunuz yada RSI 50 nin altina inince sat 50 nin ustune cikinca al gibimi yada ucununde ortak bir kesisme noktasimi var? grafikten tam anlayamadim.yardimci olursaniz sevinirim.
Kolay gelsin..
Reply With Quote
Old 07-06-2015, 15:36
selimmmmm selimmmmm is offline
Site Üyesi

selimmmmm is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by kaplann View Post
Merhaba Hocam , sizin verdiginiz bu islem orneginde kullandiginiz grafiklerde RSI , stohastic , macd degerleri nelerdir?baska kullandiginiz indikator yada osilator varmidir ve isleme girerken hangi degerlerde isleme giriyorsunuz.mesela 3 tane stohastic kullaniyorsunuz bunlar biribiriyle kesistigindemi isleme giriyorsunuz yada RSI 50 nin altina inince sat 50 nin ustune cikinca al gibimi yada ucununde ortak bir kesisme noktasimi var? grafikten tam anlayamadim.yardimci olursaniz sevinirim.
Kolay gelsin..
mrb hocam..indikator değerleri görünüyor zaten.başka indikatör kullanmıyorum...indikatorlere bakarak da işleme girmiyorum...fibo kanal mum formasyonlarını dikkate alıyorum...zaman içinde kullanarak durumu kavrayabilirsiniz.keşke rsi 50 üstü al,altında sat diyecek kadar basit olsa...

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules