FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 02-22-2014, 20:21
toexima toexima is offline
Banned

toexima is on a distinguished road
Default Hedef Online

arkdaşlar internetde gezerke karşılaştım...

2013 yılı GLOBAL BANKING & FINANCE in uluslarası finans piyasaları alanlarında uzman ve en iyi hizmeti sunan firmalara vermiş olduğu “Ortadoğunun en iyi Forex Hesap Yönetimi” ödülünü HEDEFONLINE olarak almaktan gurur duyuyoruz.

Bu haberi okuyunca sitelerine girip araştırayım dedim. İrtibat nolar kıbrıs numarası çıkınca aradım(kıbrıslıyım). İlk önce bir muhasebe bürosu çıkıyor. onlar size bir numara veriyor ve şirketle bir alakaları olmadıklarını söylüyorlar. O numarayı aradığınızda ise bir arkadaş size bilgi vermeye başlıyor.

Tamam diyip yüzyüze görüşme istediğim anda yan çizip şu anda şirketin finansal sorunlar nedeni ile faal olmadığını belirtip görüşmeyi sonlandırdı.

Şirket sahibinin ismini öğrendim ama o isimde birisi kıbrısda yok.(polise sordum)

Neden bu kadar araştırdım bilmiyorum ama uzak durun diyorum ayrıca linke bakmayı unutmayın....
Reply With Quote
Old 02-22-2014, 20:28
maruf maruf is offline
Site Üyesi

maruf is on a distinguished road

hocam o firmanın buraya ismini yazmak bile reklamı olur tam sahtekar uckagıtcı dır zaten battı hesabı olanlar paralarının pesindeler
Reply With Quote
Old 02-23-2014, 14:38
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Bu şerefsizlerle yıllardır uğraşıyoruz milletide uyarıyoruz ama dinleyen kim yine biton vatandaş hem bizi ve yazılarımızı okuyup uyarılarımızı görüp sonrada gidip tomarla parayı bu hırsızlara kaptırmışlar şimdide firma iflas açıklayıp toz oldu.Açık söyleyim zerre acımadım bin kere söyledik yıllardır söylüyoruz buna rağmen gidiyorsan paran yanıncada öl geber umrumda olmaz.
Reply With Quote
Old 03-04-2014, 17:40
erdal2 erdal2 is offline
Yeni Üye

erdal2 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Bu şerefsizlerle yıllardır uğraşıyoruz milletide uyarıyoruz ama dinleyen kim yine biton vatandaş hem bizi ve yazılarımızı okuyup uyarılarımızı görüp sonrada gidip tomarla parayı bu hırsızlara kaptırmışlar şimdide firma iflas açıklayıp toz oldu.Açık söyleyim zerre acımadım bin kere söyledik yıllardır söylüyoruz buna rağmen gidiyorsan paran yanıncada öl geber umrumda olmaz.
evet üsdad tavsiyeleriniz sayesinde bu firmadan uzak durmuştum.tşkler.
Reply With Quote
Old 04-09-2014, 12:28
efe's Avatar
efe efe is offline
Site Üyesi

efe is on a distinguished road

Reply With Quote
Old 04-09-2014, 14:11
bygolge's Avatar
bygolge bygolge is offline
Site Üyesi

bygolge is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
ilk zamanlar durmadan aradılar söyleyiz böyleyiz dediler tam yatırcaktım ki forumla tanıştım ardından kemal beyin tafsiye ettiği firmayla yola devam
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules