FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 06-06-2012, 22:55
load load is offline
Banned

load is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Seçim yaparken en önemli noktaya işaret ettim.Sıralarsak ciddi denetimlerde kayıtlı olunması ve gerçek piyasa ECN ndd stp gibi yollarla verilen emirlerin piyasaya verilmesi pozisyon riski taşınmaması yani market maker olunmaması öncelik olmalıdır.Bunun dışında forum içinde şu firma iyidir bu firma kötüdür diye yazmak doğru değil hukukende sıkıntılı oluyor.Firma ismi olarak danışmak için güvendiğiniz kişilere özel mesajla ulaşabilirsiniz.
biraz fazla yeniyim galiba anlattıklarınız o kadar terim içeriyor ki bana göre.

sadece şunu sorabilirim, marka ismi telaffuz etmek neden sorun? falanca ayakkabı markasını beğeniyorum deyince kimin başı belaya girer
Reply With Quote
Old 06-07-2012, 00:40
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by load View Post
biraz fazla yeniyim galiba anlattıklarınız o kadar terim içeriyor ki bana göre.

sadece şunu sorabilirim, marka ismi telaffuz etmek neden sorun? falanca ayakkabı markasını beğeniyorum deyince kimin başı belaya girer
spk denetiminde firmaya kötü yazarsan dava açmakla tehdit ediyorlar mahkemeye verilip hukuki sonuçları yayınlamak dışında eleştiri yazmak sorun oluyor.Övgüye gelince hiçbir firma kimsenin babasının oğlu değil çok memnunsundur ama memnun olmayan çıkar açıktan övgü olursa detaylı bilgi paylaşmadan bir yöne insanlar kanalize edilmiş olabilir.Bu açıdan ismen açıktan övmekte doğru değil.Kriterler yazılır detaylı spesifik hedefli firma soruları için isteyen istediğine özelden sorar yardımını ister ihtiyaçları neyse onu söyler ona göre tavsiyeler olabilir çünkü ihtiyaca göre firma seçenekleride çeşitlenebiliyor.Mini bir hesap isteyenle çok yüksek volumlere sahip bir traderın ihtiyaçları farklı olur bunun gibi çeşitli detaylara göre tercih edilecek firmalarda değişkenlik gösterebiliyor.
Reply With Quote
Old 06-07-2012, 22:21
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road

gayet doyurucu ve güzel bi cevap olmuş, teşekkürler.

o zaman piyasa normallerine göre düşük tutarlarla forekse başlamak isteyen bana foreks aracı firma önerisinde bulunabilecek kullanıcıları özelden mesaj atmaya davet ediyorum. henüz kimseyle gidip de bana foreks firması öner diyecek kadar samimi olamadım.

yukarıdaki açıklamaya rağmen yine de yorum olarak yazmak issteyen foreks kullanıcıları olursa onlara da hayır demem
Reply With Quote
Old 06-07-2012, 22:38
load load is offline
Banned

load is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
spk denetiminde firmaya kötü yazarsan dava açmakla tehdit ediyorlar mahkemeye verilip hukuki sonuçları yayınlamak dışında eleştiri yazmak sorun oluyor.Övgüye gelince hiçbir firma kimsenin babasının oğlu değil çok memnunsundur ama memnun olmayan çıkar açıktan övgü olursa detaylı bilgi paylaşmadan bir yöne insanlar kanalize edilmiş olabilir.Bu açıdan ismen açıktan övmekte doğru değil.Kriterler yazılır detaylı spesifik hedefli firma soruları için isteyen istediğine özelden sorar yardımını ister ihtiyaçları neyse onu söyler ona göre tavsiyeler olabilir çünkü ihtiyaca göre firma seçenekleride çeşitlenebiliyor.Mini bir hesap isteyenle çok yüksek volumlere sahip bir traderın ihtiyaçları farklı olur bunun gibi çeşitli detaylara göre tercih edilecek firmalarda değişkenlik gösterebiliyor.
evet gerçekten güzel olmuş. sağolun. özelden firma tavsiyesinde bulunabilirseniz sevinirim
Reply With Quote
Old 08-07-2012, 18:27
cecece cecece is offline
Banned

cecece is on a distinguished road

Sen haksız kazanç almışsın ozaman bidaha batarsın

Quote:
Originally Posted by stranger_03 View Post
aldım dostum. Sen de battıysan şansını dene.
Reply With Quote
Old 08-07-2012, 18:30
cecece cecece is offline
Banned

çok saçma geldi bana siz oynayın oynayın kaybedin sonrada geri almya çalışın ozaman herkes öyle yapsın yabancılar enayimi valla haksız şikayetçi olduğunuz diye daha sizden almasınlar

Quote:
Originally Posted by radikal52 View Post
ben de smart live markets forexe 5900 usd eft yaptım ve kaybettim.ayrıca hesap açtırmak için de imza atmadım ben de paramı geri alabilir miyim?
Reply With Quote
Old 08-07-2012, 18:31
cecece cecece is offline
Banned

Ortalık yerde kart gezdirme der banka ne ala batırın paryı sonrada geri almaya çalışın banka enayi ya verir size babyı

Quote:
Originally Posted by asiltürk View Post
neden bu şekilde konuşuyorsunuz anlamadım.almak için uğraşıyoruz sonuçta faturadan veya ekran görüntüsünden ne olur ki.sözleşme yok bir fatura, bir kimlik fotokopisi birde para yatırdığın kredi kartı. Belki bunu evde 17 yaşındaki çocuğumuz yapıyorsa, para çekildiğine dair bankadan bir uyarı geldi mi, şifre soruldu mu yok bence önemli olan bunlardır diyorum
Reply With Quote
Old 10-18-2012, 14:38
borsaci's Avatar
borsaci borsaci is offline
Yeni Üye

borsaci is on a distinguished road

bir hukuk forum sitesinde bazı üyeler paralarını almış sözde, ama ne kadar dogru bilemiyorum. Pek mantıklı gelmedi bana
Reply With Quote
Reply

Tags
forex, forex broker

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules