FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 08-04-2012, 15:09
cecece cecece is offline
Banned

cecece is on a distinguished road
Default Alpari aracı kurumunla çalışan varmı

Merhaba saygılı değerli arkadaşlarım forexe başlıyalı 1.5 yıl oldu ilk hesabım bir müptezel sayesinde instaforexte oldu spread çok kötü 3 pip tabi o zamanlar işi bilmiyoruz müptezel bize ballındırarak anlattı ama kendide meğersem yeni deniyormuş.

Neyse sadete gelicem benim kullandığım firmalardan instaforex trendoks xtb bunların birinin spreadı iyi birinin haber zamanında spreadı açması büyük lotun varsa kapattırmama request demesi hepsi var sadece içlerinde en iyisi alpari nz oldu.

Alpari ile ne bağlantım var ne bişeyim sizler gibi bende bir yatırımcıyım haber zamanı spread açma yok request olayı hiç olmadı desem yeri var tek kötü yanı yurt dışında olması umarım türkiyeye önceki gibi ofis açarlarda bu kadr insan diğerlerine yem olmaktan kurtulur..

Yeni haftada hepimize bol kazançlar dilerim...
Reply With Quote
Old 08-04-2012, 20:58
roadrunner's Avatar
roadrunner roadrunner is offline
Site Üyesi

roadrunner is on a distinguished road

alpari.ru da işlem yapıyorum yanlız para çekme yatırma konusunda tavsiye etmem . Bu aralar spk lisanslılara yönelsin bence millet veya türk bankaları ile çalışan yabancı kurumlara nedenide para çekme - yatırmada ödenen komisyon . Alpariye para yatırırken 50 ytl havale ücreti verdim 33 dolarda karşıdan kesinti yapıldı e ne anladım ben bu işten ? parayı çekmek istesem bi 100 lira daha gidecek o yüzden türk bankaları ile çalışana kadar eger çok büyük meblağlar yatırmayacaksanız hiç bulaşmayın derim yani küçük yatırımcıya göre degil şu anda...

Firmanın artısı , platformunda ben donma yaşamadım E/U spreadi 1 in altında açtım çoğu zaman o yüzden hakkını yemiyorum..
Reply With Quote
Old 08-05-2012, 22:25
ben82's Avatar
ben82 ben82 is offline
Yeni Üye

ben82 is on a distinguished road

alpari zaten ülkemizde faaliyet gösteriyordu fakat spk lisans zorunluluğu çıkınca lisans almadı veya alamadı, maslaktaki ofisini de kapatıp ülkeyi terk edip gitti. Şu ana kadar para yatırma çekmede en ufak sorun yaşamadım, para yatırırken muhabir banka ve sizin bankanız toplamda 50 dolara yakın para alıyor, para çekerken de 75 dolar alıyorlar. platformlarının hızı çok iyi değil fakat iş görüyor, haber saatlerinde spread abartılı açılmaz ama alım satım yapma imkanınız pek olmuyor, emri iletince bayağı bekletiyor veya kotasyon dışı diyor. Türkçe personel desteği var, leverage 1/500 fakat bence ülkemizde başta destekfx olmak üzere alpariden çok daha kaliteli kurumlar var, önceden Türk firmalara soğuk bakıyordum.
Reply With Quote
Old 08-05-2012, 22:56
cecece cecece is offline
Banned

cecece is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ben82 View Post
alpari zaten ülkemizde faaliyet gösteriyordu fakat spk lisans zorunluluğu çıkınca lisans almadı veya alamadı, maslaktaki ofisini de kapatıp ülkeyi terk edip gitti. şu ana kadar para yatırma çekmede en ufak sorun yaşamadım, para yatırırken muhabir banka ve sizin bankanız toplamda 50 dolara yakın para alıyor, para çekerken de 75 dolar alıyorlar. Platformlarının hızı çok iyi değil fakat iş görüyor, haber saatlerinde spread abartılı açılmaz ama alım satım yapma imkanınız pek olmuyor, emri iletince bayağı bekletiyor veya kotasyon dışı diyor. Türkçe personel desteği var, leverage 1/500 fakat bence ülkemizde başta destekfx olmak üzere alpariden çok daha kaliteli kurumlar var, önceden türk firmalara soğuk bakıyordum.
tşkler arkadaşım yabancı olupta türk banka ile çalışan varmıdır ben kendim xtb de hesabım var ama sorun oluyor haber zamanı spread açılıyor buyuk lot varsa kapaman bıraz zor oluyor neyse inşallah sağlam bi firma bulucam alpari gibi spread açmayan zaten işlemden alıyorsunuz daha ne yapıyorsunuz böyle hilecilik onu anlamıyorum
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules