FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks Analizleri (Temel ve Teknik Analiz)
Foreks Analizleri (Temel ve Teknik Analiz) Pariteler hakkında teknik analiz çalışmalarını bu başlıkta paylaşacağız.

Seçenekler
Alt 29 June 2015, 00:24
KMTX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KMTX KMTX isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

hocam bu scalping işinde beraber bişeyler yapmak isterim ortak bir sistem denemesi falan düşünürseniz yardımcı olurum 15 gün izinliyim
Alt 29 June 2015, 09:03
istanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
istanbul istanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
FX Adamı

istanbul is on a distinguished road

Alıntı:
KMTX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam bu scalping işinde beraber bişeyler yapmak isterim ortak bir sistem denemesi falan düşünürseniz yardımcı olurum 15 gün izinliyim
hocam tabi ki yaparız ben her hangi bir indikatör kullanmadan sadece çizgilerle yapıyorum sizin yönteminiz, düşünceleriniz nedir...

İstanbul incelemeler:
http://www.forexforumtr.com/showthread.php?t=515

istanbul scalping...
http://www.forexforumtr.com/showthread.php?t=522

Makamı elinin tersiyle ittikçe makamın mevkisi artar...
Paraya tapmadıkça para oluk oluk akar...

BUY THE RUMOR SELL THE NEWS...
Alt 05 July 2015, 14:16
kaplann kaplann isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

kaplann is on a distinguished road

Alıntı:
selimmmmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşlar buyrun 2 işlem örneği..değerlendirmelerinizi yazabilirsniz..
Merhaba Hocam , sizin verdiginiz bu islem orneginde kullandiginiz grafiklerde RSI , stohastic , macd degerleri nelerdir?baska kullandiginiz indikator yada osilator varmidir ve isleme girerken hangi degerlerde isleme giriyorsunuz.mesela 3 tane stohastic kullaniyorsunuz bunlar biribiriyle kesistigindemi isleme giriyorsunuz yada RSI 50 nin altina inince sat 50 nin ustune cikinca al gibimi yada ucununde ortak bir kesisme noktasimi var? grafikten tam anlayamadim.yardimci olursaniz sevinirim.
Kolay gelsin..
Alt 06 July 2015, 14:36
selimmmmm selimmmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

selimmmmm is on a distinguished road

Alıntı:
kaplann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Hocam , sizin verdiginiz bu islem orneginde kullandiginiz grafiklerde RSI , stohastic , macd degerleri nelerdir?baska kullandiginiz indikator yada osilator varmidir ve isleme girerken hangi degerlerde isleme giriyorsunuz.mesela 3 tane stohastic kullaniyorsunuz bunlar biribiriyle kesistigindemi isleme giriyorsunuz yada RSI 50 nin altina inince sat 50 nin ustune cikinca al gibimi yada ucununde ortak bir kesisme noktasimi var? grafikten tam anlayamadim.yardimci olursaniz sevinirim.
Kolay gelsin..
mrb hocam..indikator değerleri görünüyor zaten.başka indikatör kullanmıyorum...indikatorlere bakarak da işleme girmiyorum...fibo kanal mum formasyonlarını dikkate alıyorum...zaman içinde kullanarak durumu kavrayabilirsiniz.keşke rsi 50 üstü al,altında sat diyecek kadar basit olsa...

Konuyu Toplam 5 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 5 Misafir)

Seçenekler