FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26.98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27.78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20.63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14.29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10.32%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 11-10-2011, 00:09
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by 999.9 View Post
noldu ozkan istedigin yere sokarim diyorum seni. ıddam sudur, ben herseyi biliyorum. sen bir bok bilmiyorsun. ukalanin ve gerizekanin onde gidenisin. istedigin broker istedigin fon. ben hazirim. yarin baslayalim.
Ayıp kardesim .Nasıl bir konuşma tarzı bu .Yazik ustad olmussunuz AMA Adam olamamissiniz ..Bu kadar hava ve kibir ne için ..Yeter artık ..Sitenizin adını yazdınız ..Merak eden gelir orda sizi okur.Burda kimse sizin hakaretlerinizi okumak zorunda değil .Fxgrupda never ustad var çok iddialiysaniz onun topigine yazın görelim bilginizi.Burda sizinle kıyaslanacak kimse yok.En büyük sizsiniz..
Old 11-10-2011, 00:10
999.9 999.9 is offline
Site Üyesi

999.9 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Ozkan View Post
Arkadaşım sen şakasın sanırım senin şu yazılarını sana para veren kişiler görse herhalde ne yparlardı çok merak ediyorum gittin geldin ısrarla hala bir saçma sapan hareket ediyorsun.Ben senın rakibin değilim kimsenin rakibi değilim sen beni bunun içine çektim kaç kere uyardım seni arkadaşım
Sen kimsin ki benim rakibim olacaksin... sabah en nazik uslubumla soyledim sana. Uyardim.. Anlattim..

Ama trade etmeyi ogrendiginde inaniyorumki cikacaksin karsima..
Old 11-10-2011, 00:13
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by promo View Post
Ooo mkas hocam hos geldin seni gormek ne guzel paylasim icin tesekkurler
Mkas kardes hosgeldin..
999.9 999.9 is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
Ayıp kardesim .Nasıl bir konuşma tarzı bu .Yazik ustad olmussunuz AMA Adam olamamissiniz ..Bu kadar hava ve kibir ne için ..Yeter artık ..Sitenizin adını yazdınız ..Merak eden gelir orda sizi okur.Burda kimse sizin hakaretlerinizi okumak zorunda değil .Fxgrupda never ustad var çok iddialiysaniz onun topigine yazın görelim bilginizi.Burda sizinle kıyaslanacak kimse yok.En büyük sizsiniz..
Ben ustad falan degilim, arkadasina soyle terbiyeli olsun. Biri onu nazik bir bicimde uyardiginda ukalalik yapmasin. Bir halt bildigini zannetmesin.
mkas's Avatar
mkas mkas is offline
Yeni Üye

mkas is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by promo View Post
Ooo mkas hocam hos geldin seni gormek ne guzel paylasim icin tesekkurler
Sağol hocam forum biraz karışık ama yinede hoşbuldum.
Bu arada yazılarını okuyorum geçen seneye göre çok aşmışsın kendini hocam kalpten tebrik ediyorum.
Old 11-10-2011, 00:18
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Ozkan is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by 999.9 View Post
Ben ustad falan degilim, arkadasina soyle terbiyeli olsun. Biri onu nazik bir bicimde uyardiginda ukalalik yapmasin. Bir halt bildigini zannetmesin.
Arkadaşım sana nasıl bir terbiyesizliğim oldu anlamadım sadece bana ders vermemeni istedim senden yani senin öğrettiklerini kabul etmek zorunda değilim neden anlamıyorsun bunu yazılarımı düzeltmemeni söyledim bu benim hakkım ukalalık fln yok sen yanlış anlamışsın

buranın kralı sensin sen 1 numarasın ben bir bok bilmiyorum sen türkiyenin en iyi tradearsın ama artık bana sataşma bende ekmek paramı çıkartmaya çalışıyorum ok.

Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir. SOKRATES
Old 11-10-2011, 00:18
foreks123 foreks123 is offline
Site Üyesi

foreks123 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by asmpnr View Post
akın önyargıyla yazma... adam kimseden fon istemedi... kaldıki burdan kimse fon veremez oraya. çalışma prensibi farklı... milletin ağzına bakarak başkasını yorumlama. adam olsaydı nicini değiştirmezdi o şahıs. belliki başka husumetleri var. babelli diye herkeze sor karşılıksız forexdaşlara neler vermiştir iyice bi araştır. adam gibi adamdır. onun avukatı değilim ama yazılanları okuyup algılama yeteneğim var. ciddiyetsiz salak saçma yazılanlara yeter artık herkez yazılanları iyi okuyup adam gibi baksın terbiye haya kalmamış sonra çıkıp kibirden bahsediliyo iyice oku ondan sonra karar ver ve tanımadığın bilmediğin biri için sor bilene... geri kalanı herkez her forum tanıyo...
Old 11-10-2011, 00:20
999.9 999.9 is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by Ozkan View Post
Arkadaşım sana nasıl bir terbiyesizliğim oldu anlamadım sadece bana ders vermemeni istedim senden yani senin öğrettiklerini kabul etmek zorunda değilim neden anlamıyorsun bunu yazılarımı düzeltmemeni söyledim bu benim hakkım ukalalık fln yok sen yanlış anlamışsın

buranın kralı sensin sen 1 numarasın ben bir bok bilmiyorum sen türkiyenin en iyi tradearsın ama artık bana sataşma bende ekmek paramı çıkartmaya çalışıyorum ok.
peki ben yalnis anladim. dedigin gibi olsun.
Old 11-10-2011, 00:20
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ergnklc View Post
hayirli olur insallah...
kusura bakma dostum. arınalım şimdi stresten özümüze dönelim...,,

Watl d1 de direnci çakmış... longiçin şimdi iyi düşünmek lazım. graf atamyorum... longlar şu anda sadece tepkiye yazılmalı. yarın avrupa kurtulur yada ecb 3 trilyon euro basarsa longa döneriz....isleyelim...
Old 11-10-2011, 00:21
ergnklc ergnklc is offline
Guest

ergnklc is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by asmpnr View Post
akın önyargıyla yazma... adam kimseden fon istemedi... kaldıki burdan kimse fon veremez oraya. çalışma prensibi farklı... milletin ağzına bakarak başkasını yorumlama. adam olsaydı nicini değiştirmezdi o şahıs. belliki başka husumetleri var. babelli diye herkeze sor karşılıksız forexdaşlara neler vermiştir iyice bi araştır. adam gibi adamdır. onun avukatı değilim ama yazılanları okuyup algılama yeteneğim var. ciddiyetsiz salak saçma yazılanlara yeter artık herkez yazılanları iyi okuyup adam gibi baksın terbiye haya kalmamış sonra çıkıp kibirden bahsediliyo iyice oku ondan sonra karar ver ve tanımadığın bilmediğin biri için sor bilene... geri kalanı herkez her forum tanıyo...
Asim bey 999,9 babelli onu bildik peki ozkan kim ozaman nickini degistirdi demissin? valla bu nickler ayni olarak kalsa daha iyi olurdu bence simdi kim kim degil bilmiyoruz.Belki Ozkan kendisi de aciklyabilir heralde mahsuru yoktur.
Closed Thread

Tags
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 18 (0 members and 18 guests)

Posting Rules