FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 11-12-2012, 16:39
adige007 adige007 is offline
Site Üyesi

adige007 has a spectacular aura aboutadige007 has a spectacular aura aboutadige007 has a spectacular aura about

ŞU ELEMAN DİKKATİMİ ÇEKTİ, YENİ BAŞLAMIŞ AMA NASIL SİZCE ARKADAŞLAR.

http://www.zulutrade.com/TradeHistor...spx?pid=122246
Reply With Quote
Old 11-12-2012, 21:17
CFST's Avatar
CFST CFST is offline
Üstat

CFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by adige007 View Post
ŞU ELEMAN DİKKATİMİ ÇEKTİ, YENİ BAŞLAMIŞ AMA NASIL SİZCE ARKADAŞLAR.

http://www.zulutrade.com/TradeHistor...spx?pid=122246
Uzun süre trade geçmişi olan kişileri seçmek lazım.Toplam kara göre max düşüş çok yüksek.Kaşıkla alıp kovayla vermeye meyilli görünüyor.
Reply With Quote
Old 11-12-2012, 21:33
adige007 adige007 is offline
Site Üyesi

adige007 has a spectacular aura aboutadige007 has a spectacular aura aboutadige007 has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by CFST View Post
Uzun süre trade geçmişi olan kişileri seçmek lazım.Toplam kara göre max düşüş çok yüksek.Kaşıkla alıp kovayla vermeye meyilli görünüyor.
max düşüşe aldanmamak lazım, eleman 3 tane altın işlemi yapmış başlangıçta, ondan dolayı max düşüş ve yükseliş ve dd biraz fazla, elemanda demiş altın işlemi artık yapmayacağını.

bence izlemek lazım, şöyle bir kaç ay sonra ne olduğu ortaya çıkar.
Reply With Quote
Old 11-13-2012, 10:14
CFST's Avatar
CFST CFST is offline
Üstat

CFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by adige007 View Post
max düşüşe aldanmamak lazım, eleman 3 tane altın işlemi yapmış başlangıçta, ondan dolayı max düşüş ve yükseliş ve dd biraz fazla, elemanda demiş altın işlemi artık yapmayacağını.

bence izlemek lazım, şöyle bir kaç ay sonra ne olduğu ortaya çıkar.
1 yılı geçen onlarca trader varken sıralamada görünmeyen bilinmeyen kişilerden seçim yapmamak lazım.
Reply With Quote
Old 12-21-2012, 15:28
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
1 yılı geçen onlarca trader varken sıralamada görünmeyen bilinmeyen kişilerden seçim yapmamak lazım.
Çok patlak veriyor zulunun traderları.Binde bir adam çıkıyor.Sizinkini takip ettim biraz eur/usd süper gitmiş.TL pozlarınız çıkış beklentisinde görünüyor.Onlarıda hedeflerseniz galiba zuluda ilk sıralara oturacaksınız.Profesyonel birileri çıksa diye umut ediyorduk başarabilirseniz sanırım zuluya olan bakışımı değiştireceksiniz
Reply With Quote
Old 03-24-2013, 05:17
dafce's Avatar
dafce dafce is offline
Moderatör

dafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of light
Default ...

Quote:
)) muthıs bır ıfade..
Reply With Quote
Old 06-09-2013, 03:09
mehmet yılmaz mehmet yılmaz is offline
Yeni Üye

mehmet yılmaz is on a distinguished road

Quote:
Zulutrade son derece faydalı kazançlı ama çok dikkat gerekli bilmeyenler için aşırı tehlikeli bir uygulama.Kendiniz para kazanamıyorsanız zulutrade kullanmasını bilen birinden yardım almak şartıyla uygun bir portföy yaparak para kazanılabiliyor.Zulutrade konusunda isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.Kullanımı ve kazançlı portföy oluşturma konusunda.Trader çok ama eldeki hesaba göre uygun olanını seçmek uygun lotları belirlemek vs detaylar var.Sadece traderın kazandırdığı yüksek pip kazancına bakarak portföy yapılırsa ciddi zarar görebilirsiniz.İlave olarak hesabınızın olduğu brokerın işlemleri gerçekleştirme oranlarına ve slipage değerlerine çok iyi bakarak seçim yapmalısınız.Yüksek slipage yapan brokerlarda kazanç oranı çok ciddi düşüyor.Emirleri iletimde sorun yaşatan brokerlardada benzer şekilde traderın kazanç değerleriyle alakasız neticeler yaşayabilirsiniz.Bununla ilgili değerlendirmeler sitede yayınlanıyor siteye ait forumda da kullanılan brokerlarla ilgili olumlu olumsuz herşeyi yazıyorlar.
işlemcileri, zulunun yaptığı sıralamaya göre seçsem, olmaz mı. örneğin, zulunun yaptığı sıralamada, ilk iki işlemciyi seçsem, olmaz mı. ya da, başka bir sıralama tavsiye edermisin. çok çok fazla işlemci var. bunların arasından seçim yapmak, çok çok zor. zulunun sıralaması sence nasıl. zuluya sordum, sıralamayı 4 saatte bir güncellediklerini, söyledi. ama, ben sıkı takip ediyorum, aynı sıralama, bazen, günlerce hiç değişmiyor. hatta, sanırım, bu sıralamayı, galiba, haftada bir güncelliyorlar. bana öyle geliyor. tabi, bu zulunun sıralaması, ne kadar güvenilir, bilmiyorum. siz ne tavsiye edersiniz. zuluyu, bin dolarlık, gerçek hesapla takip ediyorum. hesap, aaafx de.
Reply With Quote
Old 06-09-2013, 03:16
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by mehmet yılmaz View Post
işlemcileri, zulunun yaptığı sıralamaya göre seçsem, olmaz mı. örneğin, zulunun yaptığı sıralamada, ilk iki işlemciyi seçsem, olmaz mı. ya da, başka bir sıralama tavsiye edermisin. çok çok fazla işlemci var. bunların arasından seçim yapmak, çok çok zor. zulunun sıralaması sence nasıl. zuluya sordum, sıralamayı 4 saatte bir güncellediklerini, söyledi. ama, ben sıkı takip ediyorum, aynı sıralama, bazen, günlerce hiç değişmiyor. hatta, sanırım, bu sıralamayı, galiba, haftada bir güncelliyorlar. bana öyle geliyor. tabi, bu zulunun sıralaması, ne kadar güvenilir, bilmiyorum. siz ne tavsiye edersiniz. zuluyu, bin dolarlık, gerçek hesapla takip ediyorum. hesap, aaafx de.
Zuluda demodan işlem yapan sinyal yayıncılarını ilk sıradada olsa asla seçmeyin adamlar demo olduğu için terse kalıp hesabı patlatıyorlar yüzlerce çöplük olmuş ilk sıralarda gezmiş adam dolu.Sadece gerçek hesapta işlem yapan ve max drawdownu 500pipten fazla olmayanlardan birşeyler yapılabilir.
Reply With Quote
Old 06-15-2013, 18:04
Fxman's Avatar
Fxman Fxman is offline
Yeni Üye

Fxman is on a distinguished road

Üstadın dediği doğrudur öncelikle Real hesaplara göz atın,burada ki amaç sürekli düzenli kazanç getirisi elde edebilmektir.Bende bir süredir takipteyim demodan Qurenix,Newwave takip ediyorum bunun dışında The god life var ama onu takibi bıraktım bunların açtıkları max. işlemler 11-6 olduğundan (tradera göre değişir) sizde en az 2-3 trader takip edeceğinizden risk seviyesini çok iyi ayarlayın yoksa marj yersiniz.
Reply With Quote
Old 08-27-2013, 22:31
toprak25 toprak25 is offline
Yeni Üye

toprak25 is on a distinguished road

merhaba biraz araştırma yaptim alparirudan hesap açıp zuludan işlem yapmak istiyorum. alparinin şuanki güvenilirlik durumu hakkında. birde ince bir sorum olacak
misal 1 sinyal sağlayıcı 0.1 lottan işlem açıyor ben bunu 1 lot olarak düzenleme yapabiliyormuyum yapabiliyorsam zulunun platformundanmı yoksa alparinin kinden mi.

başka firma öneriniz varsa onuda değerlendirebilirim simdiden teşekkür ederim
Reply With Quote
Reply

Tags
forex, forex account managment, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)

Thread Tools

Posting Rules