FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 01-09-2017, 12:28
metallurgist metallurgist is offline
Moderatör

metallurgist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by korayucan View Post

Öncelikle uyarınız için teşekkür ederim. Hesap numarasını kaldırdım. Foreks konusunda henüz yeniyim bir arkadaşımın gösterdiği şekilde kullanmaya çalışıyorum ama arada yanıldıklarım oluyor tabiiki. Resimdeki sisteme göre M15'te yükseliş sinyali vermiş ama diğer uzun sürelerde hala düşüşte. 2 kırmızı çizginin kesiştiği noktalar piyasada tersine hareket olacağını belirtiyor ama kırmızı çizgilerin araları açılıyor giderek. kapatıp kapatmamak konusunda kararsızım işin aslı.
burda yazılanlar şahsi fikirlerimdir. şu an H4 ve H1 de 1,1975 hedefli bir formasyonun desteğini kırmış görüyorum ben ama RSI ya baktığımız zaman çok gergin. ayrıca haftalık grafikte çook önceleri bir tobo kımıştı bu yazdığım formasyonların hepsinin hedefi 1,1975 e denk geliyor. o yüzden yazdım. forex bu herşey mümkün. ama önce 1,1975 yapması yakınlığı açısından olası. zaten gbp usd için bu değer çok uçuk değil bir günde yeri geliyor 300 pip soluksuz hareket eden bir parite. özellikle brexitte 1000 pip yaptı bir günde

şahsi fikrim 1,1975 ten bir miktar alıp 75 pip riske atmak ordan öte beklentim 1,30 lara uzanması
Old 01-09-2017, 12:42
nostalji nostalji is offline
Site Üyesi

nostalji is on a distinguished road

[URL="[url=http://hizliresim.com/VPzB3R][/url]"]
Old 01-09-2017, 12:52
Site Üyesi

Old 01-09-2017, 12:54
Site Üyesi

Old 01-09-2017, 13:00
Site Üyesi

http://hizliresim.com/jXNAGL

Arkadaslar grafiklerin yorumlarını üstadlara bırakıyorum Ema üstü ve altında kalan ve dikkat çeken paritelerin grafikleri.
Old 01-09-2017, 13:03
Site Üyesi

Old 01-09-2017, 13:39
Site Üyesi

Petrolde Ema 21 , Ema 50, 4 saatlik altında. Ema 100 ve 200 izlenmeli diyorum. Ema 100 ve 200 kırılamazsa hedef 55.05 olabilir. YTD..
Old 01-09-2017, 13:52
Site Üyesi

DAX 11530 satış denenebilir. Stop 11570 olabilir. Tp 11495 YTD...
Old 01-09-2017, 14:45
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Trump'un konuşmalarında güçlü Dolar vurgusu sıkça geçiyor.Faizin artması Doların dahada güçlenmesi gerektiğini söyleyip duruyor.20 ocak sonrası resmen göreve geldiğinde benzer şekilde konuşup FED'i de sıkıştırırsa Dolar tüm paritelere karşı güçlenmeye devam edecektir.
Old 01-09-2017, 14:48
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
USDTRY 3,59 zirvesi kırılıyor merkezden müdahale gelmezse 3,69 yolu açık.3,69 üzerini düşünmek istemiyorum eğer kırarsa 4,05'e kadar yolu olur.FX platformlarından dolar satan veya satmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye etmiyorum.Ülkeye destek için bankadan bozanlara bir lafımız yok en azından açık pozisyonda kalmazlar ama FX platformundan asla satış yapmayın hesaplarınızı uçurma riski yüksek.
Bunu yazdığım gün 3,55 civarlarındaydı umarım dikkate alınmıştır.
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)

Posting Rules