FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 05-13-2013, 21:13
eminnet eminnet is offline
Banned

eminnet is on a distinguished road
Default Saxo Capital'de işlem yapan var mı

Saxo Capital'de işlem yapan var mı arkadaşlar baktım çok çeşitli ürünler var bugün hesap açtırdım,ama pek fikrimde yok açıkçası...

kullananlar iyi ve kötü yanlarını belirtirse sevinirim...

saxotrader biraz farklı geldi bana...

ama nerdeyse işlem yapılamayan bir şey yok...
Reply With Quote
Old 05-13-2013, 21:24
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Maliyetleri çok yüksek indirimede yanaşmıyorlar.Piyasadaki en eski perakende işlem yaptıran firmalardan biridir ECN tarzı için hızı yetersiz maliyetler yüksek ama güvenilirdir.
Reply With Quote
Old 05-13-2013, 21:37
eminnet eminnet is offline
Banned

eminnet is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Maliyetleri çok yüksek indirimede yanaşmıyorlar.Piyasadaki en eski perakende işlem yaptıran firmalardan biridir ECN tarzı için hızı yetersiz maliyetler yüksek ama güvenilirdir.
güniçi scalping tarzı için hiç uygun değil zaten scalp yasak diye sözleşmede madde var,sitede de scalping serbest diye bir reklam koymamışlar özellikle dikkat ettim,sözleşmedeki maddeyi gördükten sonra...

ama düşük kaldıraçla trende sırtını yaslayıp orta vadeli pozisyon alanlar için çok geniş ürün yelpazesiyle ilgi çekiyor...

mesela tarımsal emtialar,bilmiyorum forumda ilgilenenler varmıdır..
Reply With Quote
Old 05-13-2013, 22:03
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by eminnet View Post
güniçi scalping tarzı için hiç uygun değil zaten scalp yasak diye sözleşmede madde var,sitede de scalping serbest diye bir reklam koymamışlar özellikle dikkat ettim,sözleşmedeki maddeyi gördükten sonra...

ama düşük kaldıraçla trende sırtını yaslayıp orta vadeli pozisyon alanlar için çok geniş ürün yelpazesiyle ilgi çekiyor...

mesela tarımsal emtialar,bilmiyorum forumda ilgilenenler varmıdır..
emtia trading yapmak isteyenler endekslere oyanyanlar için bin tane alternatif bulunur.İş forexse bu maliyetlerle ve scalpinge karşı aldıkları tavırla işleri zor.Ama dediğim gibi en eski firmalardan biridir ve market maker yapı içinde güvenilirdir.ECN tarzı isteniyorsa başka bir alternatife yönelinmesi gerekiyor.
Reply With Quote
Reply

Tags
saxobank forex

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules