FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 02-20-2017, 18:53
furian furian is offline
Yeni Üye

furian is on a distinguished road

bu karar alınmadan önce çok sayıda şikayet paylaşımı yapan "forexi yasaklayın" diyen paylaşımları görmüştüm.

bu kişilere ufak bir cevap vermek isterim.

forex firması hattından sizi arayarak gerçek hesap oluşturmanız yönündeki dolduruşlara kapıldınız. doğru düzgün SL, TP nedir, işlem yönetme yeteneğiniz olmadan işlemler açtınız. SL noktasını ya koymadınız ya da her zarar edişte daha uzağa çekip deposit eklemeye devam ettiniz. Varınızı yoğunuzu maalesef kaybettiniz, şikayetler arttı ve bu duruma geldik.

Sonuçta yapılmak istenen amacın forexten hem küçük yatırımcıyı uzaklaştıralım, hem de forexin cazibesini kaybettirelim, şirketler kapansın gitsin yaklaşımları var.

Bekleyip görelim, ilerleyen dönemlerde belki olumlu gelişmeler yer alır.
Old 02-21-2017, 17:11
ibiliguk ibiliguk is offline
Yeni Üye

ibiliguk is on a distinguished road

Bu ne biçim uygulamadır,arkadaş ışıkfxte 500 dolar ile devam ediyor ve ona söyledikleri ilk defa hesap açacaklar için geçerli bu uygulama yani sizin için değil demişler.Ben ziraatfxte demoda dahi 50000'nin altında açamıyorum
Old 02-21-2017, 19:34
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Yurtdışı için çok sayıda soran arkadaşımız olmuş testler bitmek üzere biraz daha sabredin.Para çekme taleplerini yolladım swift havale olduğu için birkaç gün sürüyor.Yatırdığımızla birlikte karı hepsini beraber istedik geldiğini bir görelim ki daha içimiz rahat şekilde tavsiye edebilelim.
Old 02-21-2017, 19:59
stalwart stalwart is offline
Site Üyesi

stalwart is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Yurtdışı için çok sayıda soran arkadaşımız olmuş testler bitmek üzere biraz daha sabredin.Para çekme taleplerini yolladım swift havale olduğu için birkaç gün sürüyor.Yatırdığımızla birlikte karı hepsini beraber istedik geldiğini bir görelim ki daha içimiz rahat şekilde tavsiye edebilelim.
Dört gözle bekliyoruz sağolun üstadım
Old 02-21-2017, 21:02
meter meter is offline
Yeni Üye

meter is on a distinguished road

Quote:
Emekleriniz için teşekkürler Kemal üstad firma tavsiyenizi sabırsızlıkla bekliyoruz
Old 02-21-2017, 21:51
Mundi Mundi is offline
Yeni Üye

Mundi is on a distinguished road

Sterlinde günlük grafikte bayrak flama var gibi. Üçgen kırılıp hangi yönde kapanış yaparsa günlükte işleme girilir. işlemde 2 -3 hafta kalınır. ytd

Old 02-22-2017, 01:47
mcahit mcahit is offline
Yeni Üye

mcahit is on a distinguished road

Quote:
Emeğiniz ve sabrınız için teşekkürler, Tavsiyenizi heyecan la ve sabırla bekliyoruz
Old 02-22-2017, 07:46
Photographer Photographer is offline
Site Üyesi

Photographer is on a distinguished road

Quote:
teşekkürler
Old 02-22-2017, 09:10
GoGo GoGo is offline
Yeni Üye

GoGo is on a distinguished road
Default GCM vs Destek

Merhaba Arkadaşlar,

GCM ve Destek FX firmalarından hangisini tercih edersiniz ? İki firma içinde şikayetler var. Acemi iken ilk aracı kurumum GCM ile acı bir tecrübem var ama diğer firmalarında çok farklı veya dürüst olduğunu düşünmüyorum. Destek de spread ve swaplar daha iyi. GCM gene her zamanki gibi havalarda uçuyor, zannedersiniz Forex'i onlar icat etmiş. Ama acemiyi görünce parasını tükettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Mesala USD 2.9 larda iken girdiğim forex piyasasında ilk hesabımı TL açtırdılar, fark olmayacağını söylediler. Ama bildiğiniz üzere TL eridi ve açtığım tüm pozisyonlar ister karda ister zararda olsun TL hesap olduğundan bakiyem eridi gitti. GCM'nin sadece latformları ve işlemleri yerine getirme oranı gayet iyi, bir süpriz olmuyor.

Sizler de tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim, önereceğiniz başka kurum olabilir yerli de olur yabancı da.

Bu arada GCM'deki yetkili 50.000TL altında tebliğden önce açılan mevcut hesapların kapanmayacağı işleme devam edilebileceği ama 1 TL dahi çekilse hesabın kapanacağını bildirdi. Bu dedikleri doğru mudur? Tecrübesi olan var ise paylaşırsa çok sevinirim.

Teşekkürler.
Old 02-22-2017, 09:16
Paratik Paratik is offline
Yeni Üye

Paratik is on a distinguished road

Emeğiniz için çok tesekkurler bekliyoruz hocam
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)

Thread Tools

Posting Rules