FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 04-01-2015, 12:29
stonhand
Guest

Eh be yıldırım mis gibi pozda oturmak varken girdin dene sell tarafına yanaşmışsın yamacımıza ne karşı poza giriyorsun mübarek çikolatanın hatrıda var sabah dedik koy SL yi şuraya yat pozda ama dinletemedik gene.

Arada yazarken uj 120 üstüne attı hadi bakalım try 2,61 de 2,6090 üstündeyiz güzel eu desteği kırdı çok çok güzel altın aşağı yapıyor güzel şuan için herşey teknik dahilinde gidiyor güzel bir gün TDI öncü göstergeside iyi gelirse mükemmel ötesi bir gün olur.
Old 04-01-2015, 12:34
Yildirim Fx Yildirim Fx is offline
Banned

Yildirim Fx is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by stonhand View Post
Yıldırım 2,6042 de bir nokta yok ki şuan ilk hedef 2,6090 üstüne attığı gibi 2,6225 yapar sonra şerefli try deme gene

Yok yahu okyanusta damlayız biz euro 1,0747 bir kırsın bugün dolar çarprazları kopma yapar inşallah hadi bakalım şuan destekteyiz.
vay şerefli try vayyy akparti kartal binasına silahlı saldırı olmuş ulan bu dolar hakkaten dusmeyecek ya.
Old 04-01-2015, 12:35
Yildirim Fx Yildirim Fx is offline
Banned

Yildirim Fx is on a distinguished road

Quote:
Eh be yıldırım mis gibi pozda oturmak varken girdin dene sell tarafına yanaşmışsın yamacımıza ne karşı poza giriyorsun mübarek çikolatanın hatrıda var sabah dedik koy SL yi şuraya yat pozda ama dinletemedik gene.

Arada yazarken uj 120 üstüne attı hadi bakalım try 2,61 de 2,6090 üstündeyiz güzel eu desteği kırdı çok çok güzel altın aşağı yapıyor güzel şuan için herşey teknik dahilinde gidiyor güzel bir gün TDI öncü göstergeside iyi gelirse mükemmel ötesi bir gün olur.
yapcak bısey yok hocam biliyosun ben sl sevmem o yüzden gittiği yere kadar 2,6223 e 0,17 daha girdik
Old 04-01-2015, 12:38
efe's Avatar
efe efe is offline
Site Üyesi

efe is on a distinguished road

Quote:

üstad tdi öncü göstergesi hangisi kaçta bulamadım
teşekkürler
Old 04-01-2015, 12:39
stonhand
Guest

Quote:
Originally Posted by Yildirim Fx View Post
yapcak bısey yok hocam biliyosun ben sl sevmem o yüzden gittiği yere kadar 2,6223 e 0,17 daha girdik
Sevmezsinde mübarek dedik sana al yat 2,6650 hedefi var 2,6225 kırılırsa kopar gider bu benden uyarması olsun.
Temelde istersen artık ABD misali memlekete yeni düşman lazım ihale dhkpc ye verildi belli, bu vatandaşlar öyle dağa taşada çıkmaz şehir içi eylem yapar ve bundan sonra şehirlerdeki saldırılar hele ki seçim öncesi normal karşılanır, dün şaka maka belindeki kemerine kadar çıkartılıp xray den geçtiğin ortalığın polis kaynadığı adliye sarayında devletin savcısı silahla rehin alınıp şehit edildi yani akıl karı değil bu iş.
Old 04-01-2015, 12:44
nico nico is offline
Site Üyesi

nico is on a distinguished road

Ston hocam UJ 120 ustune atınca bende daldım trene
Hemen arka vagonda seyahet ediyorum sizinle birlikte
Old 04-01-2015, 12:46
ozumozdemir ozumozdemir is offline
Site Üyesi

ozumozdemir is on a distinguished road

Ston hocam çok teşekkürler paylaşımlarınız sayesinde eu ve goldda hedeflerime ulaştım
Old 04-01-2015, 12:47
stonhand
Guest

Quote:
Originally Posted by nico View Post
Ston hocam UJ 120 ustune atınca bende daldım trene
Hemen arka vagonda seyahet ediyorum sizinle birlikte
Bende SL 119,30 du istanbul kardeşimiz uyarınca 119,20 ye çektim arada 119,88 den bugün son bir ekte yaptım artık yatıyorum pozda. Altında hareketine başladı temiz güzel gün güzel mis mis bozulmazsa cumaya kadar yatarız mis gibi mis.
Old 04-01-2015, 12:51
stonhand
Guest

Quote:
Originally Posted by efe View Post
üstad tdi öncü göstergesi hangisi kaçta bulamadım
teşekkürler
15:15 USD Yüksek ADP Tarım Dışı İstihdam Değişikliği 225K 212K

15,15 de adp tarım dışı istihdam.
Old 04-01-2015, 13:05
istanbul's Avatar
istanbul istanbul is offline
FX Adamı

istanbul is on a distinguished road

Quote:
Bende SL 119,30 du istanbul kardeşimiz uyarınca 119,20 ye çektim arada 119,88 den bugün son bir ekte yaptım artık yatıyorum pozda. Altında hareketine başladı temiz güzel gün güzel mis mis bozulmazsa cumaya kadar yatarız mis gibi mis.
eurusd-gold-usdjpy-ej
hocam gözümüz aydın kırdı.aynı filmi çevirip yatırdılar mılletı 4 saatlıge bi test barı atıp h1 bandını az biraz kırıp yatırdılar milleti terse ordan verdıler trend yönüne. trend donene kadar yatalım hocam pozda. uzun vade kalsın h4 ler kırılırsa kısa bi hedgeleriz ordan yine devam d1 ler dönene kadar.

İstanbul incelemeler:
http://www.forexforumtr.com/showthread.php?t=515

istanbul scalping...
http://www.forexforumtr.com/showthread.php?t=522

Makamı elinin tersiyle ittikçe makamın mevkisi artar...
Paraya tapmadıkça para oluk oluk akar...

BUY THE RUMOR SELL THE NEWS...
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 158 (0 members and 158 guests)

Thread Tools

Posting Rules