FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks'e Yeni Başlayanlar için
Foreks'e Yeni Başlayanlar için Yeni başlayanlar için platform kullanımları hakkında bilgiler ve önemli püf noktalar.

Seçenekler
Alt 28 March 2017, 20:51
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şuanda  online konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
usulünce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dogru yer mi bilmiyorum. Bi aracı kurumdan hesap açtım, mt4 mobilde işlem sunucusu gözükmüyor benim telefonda. Ayni kurum arkadaşın telefonunda görünüyor. Sorun ne olabilir.
Senin telefon kafayı yemiş demektir yeni bir markayla yola devam edeceksin
Alt 28 March 2017, 20:52
usulünce usulünce isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

usulünce is on a distinguished road

Birkaç telefonunda denedim oluyor. Benle aynı markayı kullanan kişide denedim onda da olmadı benim gibi. Sanırım telefonumun kullandığı yazılımla alakalı. Xiaomi firmasi miui temelli yazılım kullanıyor. Anlayamadım. Aracı kurum da anlayamadı. Bekliyorum öyle.
Alt 28 March 2017, 20:54
Site Üyesi

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin telefon kafayı yemiş demektir yeni bir markayla yola devam edeceksin
Öyle görünüyor hocam
Alt 09 May 2017, 14:17
arunnatal arunnatal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

arunnatal is on a distinguished road
Standart MT4 ile ilgili bir soru

Arkadaslar selamlar;

Foruma yeni kayit oldum. MT4 ile ilgili bir sorum olacak yanitlayabilecek arkadaslara.

SP500 ve Petrol' un Gunluk ve Haftalik grafiklerinde datalar eksik gorunuyor. Her iki enstrumanin hem gunluk hem de haftalik grafiklerin 13 Subat 2017' den basliyor (oncesi yok).

Demo hesabi kullaniyorum. Eski datayi nasil indirebilirim? Bir cozumu var midir?
Alt 09 May 2017, 15:21
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
arunnatal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaslar selamlar;

Foruma yeni kayit oldum. MT4 ile ilgili bir sorum olacak yanitlayabilecek arkadaslara.

SP500 ve Petrol' un Gunluk ve Haftalik grafiklerinde datalar eksik gorunuyor. Her iki enstrumanin hem gunluk hem de haftalik grafiklerin 13 Subat 2017' den basliyor (oncesi yok).

Demo hesabi kullaniyorum. Eski datayi nasil indirebilirim? Bir cozumu var midir?
datası uzun olan bir firmadan indir dışarı al ordanda hangi brokerda bakacaksan tarihçeden onun içine at kullan.
Alt 10 May 2017, 14:38
arunnatal arunnatal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

arunnatal is on a distinguished road

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
datası uzun olan bir firmadan indir dışarı al ordanda hangi brokerda bakacaksan tarihçeden onun içine at kullan.
ok tesekkurler.
Alt 23 May 2017, 21:08
Site Üyesi

aracı kurumla da görüştüm çözümsüz dediler. saat farkından dolayı pazar gününü de grafiğe ekliyor mt4. grafikte kaymalar oluyor günlükte. bu durumun çözümü nedir. bilen biri yardımcı olursa sevnirim. saygılar.
Alt 05 June 2017, 21:49
barisson barisson isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

barisson is on a distinguished road
Cool MT4 için zaman dilimi alternatifi

Benim kafama uzun zamandır takılan bir soru var. MT5 te bulunan 8 saat ve 12 saatlik zaman diliminin bir şekilde MT4'e uyarlanmış hali varmıdır? Ustalardan yardım bekliyorum.
Alt 05 June 2017, 22:57
Üstat

Alıntı:
barisson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim kafama uzun zamandır takılan bir soru var. MT5 te bulunan 8 saat ve 12 saatlik zaman diliminin bir şekilde MT4'e uyarlanmış hali varmıdır? Ustalardan yardım bekliyorum.
1Hour-1Day-1Week normal trade için, bunların dışında scalping yapılacaksa 1-5 dakika dışındaki zaman dilimleri vakit kaybından öte bir işe yaramaz.Yarar ben kullanıyorum falan diyecek adamada derim ki çıkar real hesap extreni koy fxblue gibi bir siteye de görelim performansını

Bu istediklerini yapan MT4 için Ealar vardı biraz kurcalarsan interneti bulabilirsin.

Konu Kemal Yıldırım tarafından (05 June 2017 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.
Alt 29 September 2017, 17:52
odyseey odyseey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

odyseey is on a distinguished road

Selamlar....
Tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacaktı ?
Brokerların sunduğu FIX API hizmeti tam olarak nedir?
Fix Api kullanarak MATRİKS ve İDeal gibi platformlardan işlem yapabilir miyiz?

Etiketler
forex platform

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler