FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Tuncay Kaya Üstadın Foreks TV'deki"Günün Analizi" programının yayın saati kaç olsun?
10:00-12:00 arasında bir saatte 8 6.90%
12:00-14:00 arasında bir saatte 9 7.76%
14:00-16:00 arasında bir saatte 1 0.86%
16:00-18:00 arasında bir saatte 3 2.59%
18:00-20:00 arasında bir saatte 11 9.48%
20:00-22:00 arasında bir saatte 84 72.41%
Voters: 116. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 01-20-2014, 12:07
stonhand
Guest

Gbp cumadna bu yana hiç kanal ihlali yapmadan aşağı yaptı cuma biraz ihlal yapar diye düşünmüştüm ancak cumada net iğneyi bırakıp aşağı koptu şimdide aynı şekilde iğnenin ucu tam kanal direncinde ilginç.
Bugün chf de çok baskı kurdular ancak günlük düşen kanalın direnci güzel destek oldu üç kere net çalıştı.
Old 01-20-2014, 12:55
Banker_Banker Banker_Banker is offline
Site Üyesi

Banker_Banker is on a distinguished road

Arkadaslar dun paylastigim aud/usd grafigim suan 30 pips karda, ama daha emin olabilmek icin bugunku gunluk mumun boga seklinde kapanmasi gerekli. Bunuda bekleyip gormek lazim. eger boyle durum olusursa, divergence olusmus demektir buda onemli bir alim firsatini dogurmaktadir. Ben yine dun 1 poz actim ve suan kardayim. Daha guvenilir alis yapmak icin bugunku kapanisi bekliyorum
Old 01-20-2014, 13:11
nova_Tpl nova_Tpl is offline
Site Üyesi

nova_Tpl is on a distinguished road

Vallahi bugün elimde bir tane formasyon var oda grip,baş ağrısı,halsizlik ve affedersiniz istifra formasyonu bu formasyon beni bayağı bir oyalar
Piyasalarda pozisyon kaybetmek şaşmaz bir gerçektir. Bu gerçeği ben tanımıyorum dersen; dünyanın en iyi temel / teknik analisti bile olsan nafile. Hesap yönetimini bilmeyen adam piyasadan elenmeye mahkumdur...
Old 01-20-2014, 13:23
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by nova_Tpl View Post
Vallahi bugün elimde bir tane formasyon var oda grip,baş ağrısı,halsizlik ve affedersiniz istifra formasyonu bu formasyon beni bayağı bir oyalar
bir parmak at ne varsa çıkar rahatlarsınız.
baktım ev kırılıyor ben hariç hatun aygın baygın küçük oğlan 14 yaşında virüsün kaynağı o. oğlan ilaç tedavisinde hatun ondan beter oldu, lenn evin bütün işini gören otomotik ev aleti bozuluyor hemen müdahale hepimize , bolca nar çiçeği ihlamur kaynat büyük demlikle , akşam yemeğinden sobra gastık gırtlaklara limoni limoni. sabah. kontrol otomotik ev aleti hatun, çalışır vaziyette. kırgınlıklar gitmiş, aylar vaylar mitti, oğlan düzeldi iki gün narçiceği ıhlamur bonbardımanı fişek fişek.
hemen uygulayın. ben olmadım nar çiçeği aşısı .

Last edited by emirler; 01-20-2014 at 13:37.
Old 01-20-2014, 13:26
stonhand
Guest

Quote:
Benim gripten olmuşsunuz hocam. İlaçla 3-4 güne sıkıntıyı atlatırsınız yok kendi kendine geçer derseniz geçmiyor iyileştikçe tekrarlıyor söyleyeyim.
Allah şifa versin ben riskli konumda olduğumdan şifayı ilk kapanlardan olup 1 ay çektim siz çekmeyin.
Old 01-20-2014, 13:33
nova_Tpl nova_Tpl is offline
Site Üyesi

nova_Tpl is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by emirler View Post
keşke değiniz kadar kolay olsaydı bu grip hemen geçmiyor ne yazıkki.çoğu kişi aynı şikayetten müzdarip....

Quote:
Originally Posted by stonhand View Post
Benim gripten olmuşsunuz hocam. İlaçla 3-4 güne sıkıntıyı atlatırsınız yok kendi kendine geçer derseniz geçmiyor iyileştikçe tekrarlıyor söyleyeyim.
Allah şifa versin ben riskli konumda olduğumdan şifayı ilk kapanlardan olup 1 ay çektim siz çekmeyin.
teşekkür ederim kardeş öğüdünü dikkate alıcam....
Piyasalarda pozisyon kaybetmek şaşmaz bir gerçektir. Bu gerçeği ben tanımıyorum dersen; dünyanın en iyi temel / teknik analisti bile olsan nafile. Hesap yönetimini bilmeyen adam piyasadan elenmeye mahkumdur...
Old 01-20-2014, 13:40
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Quote:
keşke değiniz kadar kolay olsaydı bu grip hemen geçmiyor ne yazıkki.çoğu kişi aynı şikayetten müzdarip....

teşekkür ederim kardeş öğüdünü dikkate alıcam....

baktım ev kırılıyor ben hariç hatun aygın baygın küçük oğlan 14 yaşında virüsün kaynağı o. oğlan ilaç tedavisinde hatun ondan beter oldu, lenn evin bütün işini gören otomotik ev aleti bozuluyor hemen müdahale hepimize , bolca nar çiçeği ihlamur kaynat büyük demlikle , akşam yemeğinden sobra gastık gırtlaklara limoni limoni. sabah. kontrol otomotik ev aleti hatun, çalışır vaziyette. kırgınlıklar gitmiş, aylar vaylar mitti, oğlan düzeldi iki gün narçiceği ıhlamur bonbardımanı fişek fişek.
hemen uygulayın. ben olmadım nar çiçeği aşısı .
Old 01-20-2014, 13:51
lugol80's Avatar
lugol80 lugol80 is offline
Site Üyesi

lugol80 is on a distinguished road

Quote:
Hocam size imuneks öneriririm. İmuneks Beta glukan içerir. Beta glukan insanlarda gelişen enfeksiyonlara karşı savunmadan sorumlu beyaz kan hücrelerini aktive eder ve beyaz kan hücrelerinin daha etkin savunma yapmasını sağlar. hasta değilseniz günde 1 tane, hasta iseniz sabah akşam. hiç bir yan etkisi yok. ekmek mayasından elde ediliyor. Bunun yanında lütfen normal çaydan uzak durunuz , Vücuttaki C vitaminini yok ediyor. İlaveten ıhlamur - zencefil- tarçın üçlüsününü demleyip içerseniz kısa sürede toparlanırsınız. ( şahsen kendime uyguladığım reçetedir ) Geçmiş olsun...
Old 01-20-2014, 14:23
Tuncay Kaya
Guest

Görünen o ki,amerikanın tatil olmasından dolayı bugün çok sakin geçecek.Gece jpy çaprazlarında hareket yaptı,o harekettede bizi çarptı
Old 01-20-2014, 14:29
KMTX's Avatar
KMTX KMTX is offline
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

piyasanın bugün pek tadı yok üstatlarda ortada yok
çok pis lodos esiyor başım koptu ağrıdan durulmuyor
boğaza inip deniz kenarı çay içelim bugünde böle geçsin
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 21 (0 members and 21 guests)

Posting Rules