Thread: Fx24
View Single Post
Old 01-13-2016, 04:23
Culpable Culpable is offline
Banned

Culpable is on a distinguished road

++++++++++++++

Quote:
Originally Posted by Culpable View Post
Sn deadline .. soyledigimiz cok farkli ben su sekilde noktalayayim kendim icin
burda acemi bir insana yardim etmeye calisiyoruz .

ve bakin ben bu sekilde yaptim sonucta ne yapacagina karar vermek kendisinin bilecegi bir sey

pozisyonlari acarken kullandigim indikator Pars ve Stoch buraya ekledigim grafiklerde gormussunuzdur zaten
pars indikatorun dede ana tema RSI 21
actigim pozisyonlar
sirf sizlere gostermek icin hizlica actim belki 1 2 tanesinde gozden kacirdigim vardir oda normal .[normalde euro jpy ye mantik olarak acmamam lazimdi].
ben cogu zaman bu sekilde pozisyon acarim ve actigim zamanda pozisyon basi en az 0.2 max 1 lot seklinde acarim

simdi burda neden 0.5 0.6 actin diye sorarsaniz
elimde eurousd long var eurogbp long var simdi bunlar varken AUD NZD CAD tarafinda pozisyon almak dogru olmaz o yuzdeen az lot ile kisa sureli 10 pips 20 pips de kapanmak icin bu sekilde actim
ben daha once bu indikatore gore pozisyon alip teyit etmesem gecenin bir vakti kalkip 400$ lik poz acmam ornek gostermek icin spread farkindan zarar zaten 40 $

30 pips yukarisina TP yazdim alis fiyatlarina da Sl koydum normalde grafiklerine teker teker bakar ona gore yuksek TP koyarim ama elimdeki acik pozisyonlara uygun degil
ister tp olsun ister SL
Indikatoru kullanmasini bilirsen en iyi yardimcidir

Quote:
Originally Posted by Culpable View Post
eurojpy 3-4$ zararli kapadim

digerlerinin son hali SL ve TP leri guncellenmis bu sekilde

yazdigim gibi bu pozisyonlar pars[rsi tabanli] ve stoch indikatorune bakarak 2 dakikada acilmis pozisyon ve bu pozisyonlari acarken grafiklerine dikkat bile etmedim sadece indikatorlere baktim actim

indikator hicbir sey diyen arkadaslar yeniden baksin [sn deadline bu sozlerim sizin icin degil ustunuze alinmayin ]

Reply With Quote