Thread: Broker Seçimi
View Single Post
Old 07-06-2015, 01:54
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by eafan View Post
Merhaba gap lerde stoploss ve take profit hakkında bir konuda bilginize başvuracaktım.

Geçen haftasonu altında 1175ten shorttum ve pazar gece 1185ten açıldı piyasa ve yüksek kaldıraçtan dolayı stop out bile olamadan hesabım direk eksiye düştü.

Bu haftada 1,1110 dan eurusd selldeydim cuma 1,1075te tp koymuştum, pazar gece de 1,0985 ten piyasa açıldı ve benim brokerim işlemlerimi 1,1075ten kapattı. Kurum spk onaylı bir kurum, piyasada gap olduğu ve o tp deki fiyat görülmediği halde tp deki fiyattan kapatması yasal mıdır, uygulama dogru mudur?

Teşekkürler
Gaplerde hem lehine hem aleyhine çalışıyorsa sorun yoktur dürüsttür ama nalıncı keseri gibi lehine olursa işletmez aleyhine olursa işletirse o şerefsizdir hırsızdır.Firma isimi burdan yazmayın hukuk girmesin başınız ağrımasın özelden sorun isim detaylarını bana.
Reply With Quote