View Single Post
Old 11-05-2014, 15:06
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by metinma View Post
kemal hocam siz bu işin piri siniz , ben artık araştırmaktan kafam çok karıştı siz bana firma tavsiyesi verebilirmisiniz ? şuanda güvenilir , hızlı , STP/ECN , para çekme ve yatırmada hızlı olan , müşteriye sadık olan , ve ... bana hangi firmayı önerirsiniz , yatıracağım tutar 5000 usd civarında
Bu şekilde tavsiye vermiyoruz etik olarak doğru değil ve fitne fesad çıkabiliyor firmalarda ona iyi dedin ben kötümüyüm diye ağlanabiliyor sonra birde bu ağlananları tıpışlamakla uğraşıyoruz ve kimsede babamızın oğlu değil iyi dediğimiz bir firmada olsa patronu biz değilizki %100 kefil olabilelim.Bizim değerlendirmelerimiz yılların tecrübesine dayanarak testler sonucu ortaya çıkan izlenimlerimize dayanıyor.Kişisel sorularınızı özel mesajdan güvendiğiniz kişilere sorarsanız daha sağlıklı olur.
Reply With Quote